Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p11 2.0 td nie pali,kontrolka air bag


primerka...
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj zaczęła mrugać mi kontrolka od airbagu .. zaszedłem odpalić samochód i długo kręcił i zapalił się cheek podczas kręcenia i zaczęła mrugać kontrolka od airbagu jak zapalił silnik to mrugała cały czas a raz na jakiś czas się świeciła cały czas.. nie wiem czemu .. pomóżcie co mogę zrobić i czemu tak jest .. mam primerkę 2.0td proszę pomóżcie

Edytowane przez primerka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie łączy, zapewne nie widzi poduszki, możliwe że taśma pod kierownicą nie łączy, klakson działa czy przerywa jak kręcisz kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypróbowałem ten sposób dzisiaj rano Włączyć zapłon, wyłączyć zapłon, otworzyć drzwi kierowcy, włączyć zapłon, nacisnąć czujnik otwarcia drzwi ok 7 razy w ciągu 5-6 sekund. Kontrolka zaczynała migać kodami błędów. Wyłączyć zapłon, włączyć zapłon, nacisnąć czujnik otwarcia drzwi ok 7 razy w ciągu 5-6 sekund, kontrolka znów pokazuje kody błędów. Wyłączyć zapłon. Uruchomić silnik.  i sie udało ale bez uruchomienia silnika i bez pokazywania kodów błedów tylko jak przekręciłem zapłon to świeciła się 7sekund i zgasła i potem zobaczyłem czy znów nie będzie mrugać i nie mrugała i jak narazie jest dobrze .. ale jeszcze mam pytanie bo ciezko pali .. kreci strasznie długo i jak złapie to idealnie i jak złapie troche temperatury to obroty faluja z 700 na około 900 i tak cały czas co moze byc tego przyczyną ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znów mam jakiś problem z primera 2.0td jak przekręcę kluczyk na start to rozrusznik nie kreci tylko pyknie i nic kontrolki nie gasną w zegarach ani nic .. nie wiem co mogło się stać czy może być to wina bezpieczników czy rozrusznika .. doradźcie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod mi tylko wymrugało 55 .. a co do pykania to juz wiem .. szczotki w rozruszniku.. do wymiany bo juz końcówka ..


witam dzisiaj wyjąłem rozrusznik i był mokry wiec go wyczyściłem jak się dało i szczotki wyczyściłem. Wsadziłem rozrusznik do samochodu myślałem ze nie zapali a tu bach zapalił..

i mam pytanie czy muszę je już na duch wymieniać szczotki. Szczotki maja jeszcze około 7 mm czy mogę poczekać do wiosny z ich wymianą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba tak zrobie bo to na długo nie starczy .. a nie wiesz gdzie mozna dostac takie szczotki i ile by one kosztowały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zamówiłem takie szczotki do rozrusznika powinny byc dobre  .. allegro.pl/szczotki-rozrusznika-hitachi-7x19x15-5-mm-ams0046-i3874448680.html

witam ponownie ostatnio wymieniłem szczotki i zregenerowałem wirnik i jest teraz git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...