Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z 04' by Cukier


Cukier19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo halo ;)

Jak smiesz pisac takie brednie?

O zderzaku lampie i rdzy dostales informacje telefonicznie oraz fotografie mailowa droga.Tak samo wnetrze wszystko Ci wyslalem.

Stuk w silniku?dobre mi ;)

Wydech jest tak glosny ze wlasnych mysli nie slychac a tu mowisz o jakis stukach -nic podobnego.

Naprawde mechanik z Ciebie pierwsza klasa ;)Handlarz polonezow bedzie sie wypowiadal na temat mojego auta.Koleszko jak nie znasz sie to nie pisz i nie oczerniaj.Bo o wszystkim co jest Ci mowilem.

Mam jedna cicha nadzieje ;) ze bedziemy mieli okazje wyjasnic to sobie w cztery oczy ;)

Moja Zetka nie jest Igielka nigdy tak nie mowilem ale na tle allegro i olx jest egzenplarzem naprawde ok.

Pozdrawiam Znawce od Polonezow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to mój pierwszy post tu. Później się przywitam.

 

W zasadzie Cukier to powinieneś mi oddać pieniądze za wycieczkę tak jak zapewniałeś przez telefon, że jak coś będzie poza opisem usterek to tak zrobisz.

O malowaniu całego auta nie było mowy choć i to by mi nie przeszkadzało ale korozja obu błotników, odstające progi, połamane zaczepy lampy i stukanie silnika oraz duży odprysk lakieru na drzwiach to rozumiem że mogłeś nie zauważyć w codziennym użytkowaniu :whistle::ball:   a nie później co chwile "ja się nie znam", "ja się znam na autach". Wystarczy informować ludzi o wszystkich wadach i nie było by teraz tej sprawy a tak, ktoś inny przynajmniej będzie wiedział po co jedzie.

 

Naprawde mechanik z Ciebie pierwsza klasa ;)Handlarz polonezow bedzie sie wypowiadal na temat mojego auta.

 

Żeby było śmieszniej znam polonezy w lepszym stanie niż twoje auto  :devil:

 

Swoją drogą czemu bym miał handlować polonezami? :dribble:

 

Przestań się już wygłupiać i ściemniać, bo kolejna osoba która do Ciebie przyjedzie może już nie być tak miła jak ja.

 

Stuk w silniku?dobre mi  ;)
Wydech jest tak glosny ze wlasnych mysli nie slychac a tu mowisz o jakis stukach -nic podobnego

 

Takiej wymówki to nawet Miro handlarz by nie wymyślił.

1367325161_by_ksorek.jpg

Edytowane przez mbmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym prędzej trzeba zajrzeć do dołu silnika i zrobić przegląd panwek, jak obróci to piec raczej do wymiany, wałów w zetkach się nie szlifuje, tylko nominał...

Panew najlepiej sprawdzić po przez wkręcanie silnika miedzy obrotami 2500-3000 i będzie słychać takie charakterystyczne klikanie/stukanie

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba nie ma co Sprswdzac;)

Wiem jak slychac panewke.

Kolega naprawde popsul mi opinie o 350z.

Jego sprawa ja wiem co mam za auto.

Jezeli chodzi o reszte rzeczy to naprawde wszystko zostalo powiedzialne przez tel.

No sorry ale jesli ktos inaczej interpretuje np wytarty fotel przy 65tys,mogl sie wytrzec zeta nisko siedzi za kazdym razem sie o boczek zachacza.pozatym auto ma 10 lat ludzie to nie saloon;)

Pozdrawiam kolege i zycze udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Auto sprzedane, jestem nowym posiadaczem, brednie które wypisał poprzedni oglądający rozśmieszają mnie. Auto sprawdzone u Coobcia, założę nowy temat, tak więc będzie pole do dyskusji. Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...