Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by zab9k


zab9k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Zbierałem się do tego dosyć długi czas, ale w końcu się udało. Do tej pory, śmigałem Mazdą RX-8 w pięknym kolorze Winning Blue :)

ri5emv.jpg
2b5n46.jpg
ve3dzo.jpg

Natomiast nie o niej jest ten temat :) chciałem zaprezentować moją Z'kę, z 2004 roku. Kilka szczegółów poniżej:

  • Rok produkcji: 2004
  • Pochodzenia: Italia -> PL
  • Kolor: Silverstone, skóra pomarańcz
  • Silnik: VQ35DE
  • Dolot: Seria
  • Wydech: Turboworks
  • Zawieszenie: BC racing(kupione, zakładam na dniach)
  • Koła: XXR 530 19"(kupione, czekam tylko na gumy-może ktoś coś poleci? :))
  • Hamulce: Brembo seria
  • Napęd: Lekkie koło zamachowe, jednomas
  • Wyposażanie: MAX (navi, czujniki parkowania, tempomat, podgrzewane siedzenia)
  • Elementy karoserii: Zderzak przód V3 Nismo(zakupiony), zderzak tył Chargespeed(będę zamawiał na dniach)

Samochód z włoch, w polsce 2 właściciel. Co ciekawe samochód bez wypadku, oryginalne szyby, zgrzewy na podwoziu. Malowany był, ale nawet bez ściągania elementów, bo zlewki bezbarwnego widać na dole elementów. Skrzynia i silnik bez wycieków i autko dynamiczne (opinia Hortex'a, od czerwonej zetki z bochnii).

Mam w planie wymalowanie samochodu na jakiś kolor, najprawdopodobniej pomarańcz z lambo, podłubanie coś przy mocy(spacer, Y pipe, program), przyciemnienie wnętrza lamp, emblematy, dach i klamki na czarno.
1zx76ag.jpg
xm1qts.jpg
2d7yjwl.jpg

 

 

A tu z S2000, mojego kumpla:

er0h3o.jpg
 

Niestety, miałem mała nerwówkę na drodze i przebiłem 2 opony i wgniotłem tylny błotnik ;\ Ale nie ma tego złego, za to wymaluje sobie cały samochód na jakiś kolor, oto zdjęcia po przygodzie:

202mb5.jpg
10xy3h0.jpg


A tu zdjęcie felg, które wiezie mi hot_rider :P
xxr530_Ch_Black2.jpg
xxr530_Ch_Black.jpg

Także plany już w dużym stopniu zrealizowane(został mi w zasadzie montaż) na bieżąco będę wrzucał zdjęcia wozu :) Efekt bedzie pewnie podobny jak tutaj:

kno-albums-my-so-350z-picture31313-pictu
kno-albums-my-so-350z-picture31316-dsc-0leeboyny-albums-project-flyinjay-picture

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler na tylnej klapie musi być bo bez niego to pedaliada straszna !!

Ps. na jakąś pojeżdżawkę zamierzasz się wybrać maszyną :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak, w tym roku chce przejechać sie na kilka imprez, z tym że moja wiedza odnosnie owych jest znikoma. Summer Cars Party, Japfest, to imprezy ktore na pewno bede chcial odwiedzić :)

Co do zderzaka bez spoilera, myślę ze nie ma tragedi:
orangebrick_Edited.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, bede :)


Witam,

 

Doszły felgi (dzieki Gorący Jeźdźcu! :D), real foto:
1947723_804583906221904_1603640807_n.jpg

1922318_804584009555227_1838816749_n.jpg

1904220_804583949555233_1603830791_n.jpg

 

 

Na tył mam nówki TOYO T1-R 275/35/19, a na przód wskakują używane(2011rok, 6mm) Bridgestone Potenza RE050A 235/35/19 :)

Doszedł też gwint BC Racing. Czekam jedynie na tylny zderzak Chargespeed(zakupiony, oczekuje kuriera :))

Końcem tygodnia powinien być zamontowany gwint+felgi wrzucę zdjęcia nowego setup'u :)

Edytowane przez zab9k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, opony naczernić jedynie i będzie kozak :)

Czekam na jakieś fotki w dzień i bardziej z oddali, nie zapomnij od tylca żeby było widać jak się koła chowają w nadkolach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elegancko jest !!

Koła bardzo zmuliły auto czy jakoś się jeszcze odpycha ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie pytalem zab9k'a bo tutaj widze te opony na feldze a Ty nawet nie ma galerii wiec mam sie domyslic jak to u Ciebie wyglada?? Nie rozumiem odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...