Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] jaki płyn do wspomagania ?


Gość bobtrebor

Rekomendowane odpowiedzi

do P10 lałem TQ dexron III i jeszcze stoi mi pod biurkiem a zauważyłem, że mi ubyło a dodatkowo coś cieknie przy pompie :(

 

czy P11.144 TD też łyknie taki płyn,

 

jest już stary ma z 6 lat, nadaje się jeszcze czy kupić nowy ?

 

co zrobić z pompą żeby nie lała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pompie zazwyczaj leci uszczelniacz trzeba go zmienić a płyn nie jest taki drogi proponuje nowy. Jk będziesz zmieniał uszczelniacz to wy,montuj pompe sam i porozkładaj a do zrobienia zanieś tylko korpus z wałkiem. i trzeba uważać bo ta operacja kosztuje jakieś 30 złociszy ale potrafią przełożyc zawór żeby do nich wrócić. Kiedys miałem taki przypadek na kupieckiej w koszalinie zjebutałem faceta jak burą sukę a on tłumaczył się pracownikami że nowi itd ale to on jest szefem i to firmuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź firmę co naprawia takie rzeczy bo oni mają uszczelniacze a z tego co wiem prawie zawsze kończy się roztoczeniem korpusu pod wymiar uszczelniacza chyba że znajdziesz rozmiar oryginału to wtedy poszukamy wiem ze jak robilismy astrę to trzeba było roztaczać. a jak facet będzie ci ściemniał o tym ze nie daje gwarancji bo trzeba szlifować wałek to powiedz mu że sie na to godzisz. u znajomego pompa smiga i zadnych wycieków a jeździ duzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie spytam co ile trzeba taki plyn do wspomagania wymieniac :shock:

czy wystarczy tylko uzupelniac :?

Co jakiś czas warto chyba wymienić. Ja u siebie wymieniłem. To jest taki sam olej jak ten, który się leje do automatycznych skrzyń biegów. Po jakimś czasie za pewne traci swoje właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...