Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning wnętrza T30


Bartezm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzekłbym.... wygląda dosyć interesująco :) dawaj więcej pomysłów... ;)

 

Co by nie było że temat umiera... 

Folia dotarła przed świętami, obejrzałem sobie to i stwierdziłem, że szczotkowane alu w kolorze srebrnym to nie do końca to czego oczekuję... za to świetnie dopasowało się to do auta mojego brata. Tak więc miałem okazję potrenować :) przed oklejaniem swojego Xa...

 

Tak było:

48a5c15d34b08ae5med.jpg

ccebfbcc1d714f7cmed.jpg

 

Tak jesss:

85ac2a1860eb23d6med.jpg

4529f77a41b66186med.jpg

 

Jeszcze nie wszystko skończone ale czasu brakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecia przodu to chyba pokreciles? Folia nie przypadla do gustu, to może u mnie temat odżyje.

W tym civic-u trochę łatwiejszy ten plastik niż u nas. Mnie trochę martwią te dwa poziome rowki (wglebienia) pod telewizorem, może być problem.

Oo dopiero teraz zauważyłem na drzwiach, trochę ożywia tą piękna czerń.

Edytowane przez nysska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu grill w hondzie po oklejeniu na czarno wygląda dużo lepiej. Na desce może na forto nie widać ale w standardzie był dosyć tandetny "gumowy" srebrny plastik a jeszcze mam w planie pociągnąć kontynuacje od drzwi do panela środkowego - chwilowo brakło czasu...

 

Co do Xa... tak - deska jest zdecydowanie bardziej upierdliwa do wyklejania. Okazało się, że to srebrne alu szczotkowane jest sporo cieńsze niż czarna i zdecydowanie gorzej (i dłużej) mi się to układało. Chcę rzucić okiem na grafit, może folia z innej firmy będzie grubsza - nie wiem. Szukam dalej... 

Chodzi mi też po głowie zaeksperymentować z czerwonym matem lub perłą... W razie czego taka modyfikacja jest w pełni uleczalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak tylko znajdę taki deseń to biorę w ciemno ;) no i jeszcze szukam klasycznych dywaników  :D

 

temat nadal aktualny tylko nie mogę trafić w sklepie interesującej folii - przez neta nie chce zamawiać czegoś co nie widzę i nie mogę pomacać...

 

 

 

post-58419-0-16151500-1399800492_thumb.jpg

post-58419-0-92634000-1399800496_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartezm większość sprzedawców na aledrogo sprzedaje próbki za niewielką kase, mysle ze w sklepie to bedzie ciezko dostać bo większość tych folii to cięte z metra, ja kiedyś pytalem o możliwość kupna w firmie trudniacej sie oklejaniem, nie ma szans.

Edytowane przez nysska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

okleiłem hondę bratu, teraz biorę się za volviaczka a Xtrail czeka aż nabiorę wprawy i będę wiedział czego chcę...

temat nie umarł - cały czas myślę nad projektem i kolorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, a ostatnio wpadło mi coś takiego w oko jak flokowanie, może to was zainteresuje? :

http://www.flokowanie.com.pl/index.htm

 

http://flokowanie.com.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=445&sid=baa4c9515e1dbdf0606aefcd2bddcd80

 

ja rozważam zrobienie kremowego dołu deski i pomalowanie tym boczków drzwi w moim X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ale tuasz cennik z innej firmy która się tym zajmuje:

Słupek przedni: od 40 pln

Tunel środkowy: od 80 pln

Daszek zegarów: od 50 pln

Konsola środkowa: od 40 pln

Boczek drzwiowy: od 50 do 200 pln

Podsufitka: od 250 pln

Deska rozdzielcza: od 300 pln

Inne: do negocjacji

 

Cennik skopiowany z: flokowanie.com.pl/oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chciałem podpytać o sposób demontażu tunelu środkowego. moze ktos ma to za sobą? Chciałbym usuwanie podświetlenie gałki zmiany biegów (automat)

 

Uzupełnij profil bo nie wiadomo z którego roku masz T30 a potem zajrzyj tu:

 

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/87965-how-to/?view=findpost&p=937837

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu podlokietnika na dole po bokach dwie śruby na wkrętak krzyzowy. Pod recznym jest plastikowa klapka i pod nia jest jedna śruba na imbus. Ściągasz mieszek i maskownice i tam są dwie śruby na krzyzaka. Z przodu są też dwa plastikowe zaczepy wiec caly tunel sciagasz ciągnąć go do góry za tył zeby ich nie połamać. Jak masz grzane fotele to musisz uważać na przewody od przycisków, ja je po prostu wciskam do środka palcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry faktycznie pisałeś.

Edit

Ale z ciekawosci spojrzalem w serwis i sciagasz cala ta maskownice za pomoca wkretaczka wkladajac go z przodu i podwarzajac do góry. Cytuje orginał

1.Insert a screwdriver wrapped with a shop cloth into cutout of finisher front end and hold it up, and then disengage clips of side surface rear end.

2. Pull up and remove.

Edytowane przez nysska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nysska czy masz może informacje ile i jakich żarówek tam wchodzi? Nie wiem czy np. 2 czy każda z osobna na daną pozycję lewarka. 

 

 

p.s. czy sterowanie radia w kierownicy jest również podświetlane -u mnie ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. czy sterowanie radia w kierownicy jest również podświetlane -u mnie ciemność.

Tam chyba brak miejsca na podświetlanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...