Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning wnętrza T30


Bartezm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowanie radia w kierownicy u mnie tez ciemność, nie ma podswietlenia. Co do lewarka zmiany biegów to osobiście nie wiem jak również nie znalazlem żadnej informacji o tym w serwisowce. Jak sciagniesz tą maskownice to powinno być widać czy tam są jakieś żarówki, kabelki. Grzanie foteli ma podswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos chyba znalazlem na temat tego podswietlenia biegow ale nie wiem czy dzis zdaze cos wiecej napisac (cierpliwosci).

Jest podswietlenie chyba ttlko jedna zarowka na wszystkie biegi. Wtyczka jest zaraz pod maskownica wiec po sciagnieciu samej maskownicy wszystko powinno byc jasne.

Edytowane przez nysska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobione ale nie obyło sie bez demontażu całej tunelu. Dla tych z automatem sugeruje ustawienie drążka pozycji bieg 1 przed zgaszeniem silnika będzie łatwiejszy dostęp do śrub obudowy i drążka. Dzięki Nyska za podpowiedź jak rozebrać tunel. Wszytko tak jak pisałeś 2 śruby z tyłu 2 z przodu i jedna na środku. Samuraje pomyśleli dobrze i włączników od ogrzewania siedzeń nie trzeba wypinać z tunelu wystarczy odpiąć kostkę która jest widoczna na zdjęciu 1. Żarówka jest 1 mocy 5W w miejscu widocznym na zdjęciach 2/3 a żeby ułatwić sobie dostęp do niej można dokręcić 2 śruby z drążka ( zdjęcie 4) i podnieść plastikową obudowę trochę wyżej. Robota szybka i przyjemna + efekt od razu. Oby same takie były.

 

p.s. No i jest niepowtarzalna okazja odkurzyć w miejscu gdzie na co dzień odkurzacz nie zawita + znalezione fanty poprzednich właścicieli. Mój łup to perfumy zony poprzedniego właściciela i stary lizak jego dziecka!

Na marginesie co to jest za moduł widoczny pod  rączką  hamulca ręcznego? Z tego co wyczytałem cos od airbag?

 

post-82408-0-42475500-1444342540_thumb.jpg

post-82408-0-42571500-1444342619_thumb.jpg

post-82408-0-75516200-1444342622_thumb.jpg

post-82408-0-30178200-1444342791_thumb.jpg

Edytowane przez michoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a ja sie zastanawiam nad jakimis diodkami do srodka cos takiego ze smakiem zeby nie robic choinki, mysle zeby tunel srodkowy oswietlic do okoła, zeby był tak swietlony na zasadzie panelu klimy czyli swiecace punkciki diodki a nie oswietlajace całe wnetrze, jest na to fajny patent tyczkio czasochłonny bo owszem mozna kupic te diody na tasmie te ledy ale to widac ten podkład ten układ. a mozna zdemontowac dowolny kawał plastiku w tym przypadku tunel wyznaczyc sobie punkty na diody, dobrac wielkosc wiertła do diody wywiercic dziury diody wkładamy ze tak okresle od tył wtedy ten kołniezyk fajnie klinuje sie cała diode zabezpieczamy klejem super glue lub na goraco klejem dalej lutujemy kabelki wazne prz wkładaniu ledy zeby plusy były po jednej stronie dalej to zabezpieczamy tasma odsrodka zeby man sie nie zrobiło zwarcie i dotowe montujemy tunel mamy dwa kabelki do podłaczenia zasilania, a diody siedza tak mocno ze mozna myc dowolna chemia u nic im nie zaszkodzi a jak układ zabezpieczymy jakims bezpiecznikiem i jednym kilo powiedzmy to nic sie nie przepali, robiłem kiedys tak w aucie i naprawde bez awaryjne to było diody wtedy dałem po kolor podswietlenia auta i podłaczyłem pod swiatła postojowe

widziałem gdzies na yt filmik w tym stylu co opisuje tylko tam były uzyte neony i to sporo ale idea podobna.

 

 

mysle ze jak sie cos ociepli i beda ludzkie warunki na pogrzebanie w aucie to sprubuje cos podziałac to relacje z prac dam na forum

 

podobaja mi sie na tym filmie te powiedzmy kreski swietlne odciecia takie cosbym chciał zrobic mozna by nawet cos takiego wstawic w okolicy panelu klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam nad jakimis diodkami do srodka cos....

Zacznij od tego post-68386-0-53934400-1449418273_thumb.j

 

Więcej na temat http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/101611-qq2-pod%C5%9Bwietlenie-przycisk%C3%B3w/page-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przemalowałem panel na czarno (mam dostęp do profesjonalnego malowania plastików u siebie w firmie) już nie rażą mnie srebrne plastiki.Fotki słabej jakości.

37010206_1655423401173384_8410771341212385280_n.jpg

37019423_1655423681173356_7944756841156706304_n.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo smutne i ciemne zrobilo sie to wnetrze teraz. Takie vagoskie :). Ja myślę nad szczotkowanym aluminium albo folia albo hydrografika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Oryginalny kolor mi się nie podobł to zmieniłem na czarne .

Czarne mi przeszło - jest srebrne

IMG_20181213_201039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony z byle jakiego plastiku ale używam go non stop .

Tamten schowek do niczego nie służył a tu jest u góry wąski na papierki i na dole na napoje X 2szt.

Polecam.

Edytowane przez fonir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

czesc demontowal ktos moze podłkietnik? da się sama góre wymienić może ? nic nie mogę znaleźć. Fajnie byłoby coś nieco dłuzszego zamontować bo to oryginslnr trochę za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...