Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Książka serwisowa do Pickupa D21


Gość bercik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś bedzie potrzebował wiadomości na temat budowy nissana pickupa D21 to mam u siebie książke serwisową. Instrukcja ta nadaje sie też do Terrano I z małymi wyjątkami. W Pickupie nie był montowany silnik TD27 tylko TD25 i KA24. Po za tym wszystko jest to samo oczywiście jeśli chodzi o mechanike. Mam oryginał tej książki a także jedną wersje wydrukowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej.Chetnie stalbym sie posiadaczem takiej ksiazkiw wpolskiej wersji. Mam Nissana Pick-up z 91r 2,4 benzyna i anglojezyczna ksiazke serwisowa. Jesli jest jakas mozliwosc dostania ksiazki to prosze o info.

red96@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

No wiec, ja jestem nowym posiadaczem pick up'a D21 z TD25 z roku96. Bardzo bym był zainteresowany ksiażka serwisowa do tego modelu bo ogólnie niewiele informacji na ten temat:( Posiadasz tę książke jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Nie wiem czy temat aktualny, ale wlasnie poszukuje jakiejkolwiek dokumentacji do silnika KA24E, musze znalesc cos sie sypnelo i zmielilo do michy olejowej i nie mam pojecia od czego zaczac poszukiwania.

Z gory wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Was Wszystkich

Jestem nowym posiadaczem King Cab D21 2,4 benzyna 1992r.

I nie skłamie jak powiem że nic nie wiem na jego temat więc jak byście byli tak uprzejmi to chętnie skorzystam z tej instrukcji i uwolnię co poniektórych od moich laickich pytań

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ściągnąłem serwisówke do D21 ale tylko do silnika k24e, a mój ma td25, czy ktoś ma może taką z opisem do td25 z 97r,

generalnie to nissan wydał chyba suplement do silników diesla, może ten suplement ktoś ma.

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1500jacek

Jeżeli ktoś bedzie potrzebował wiadomości na temat budowy nissana pickupa D21 to mam u siebie książke serwisową. Instrukcja ta nadaje sie też do Terrano I z małymi wyjątkami. W Pickupie nie był montowany silnik TD27 tylko TD25 i KA24. Po za tym wszystko jest to samo oczywiście jeśli chodzi o mechanike. Mam oryginał tej książki a także jedną wersje wydrukowaną.

 

Witam minęło 5 lat od Twojego wpisu o książce servisowej ale może..... potrzebuję JEDNEJ !!! informacji -gdzie jest zamontowany moduł ( przekazniki , przerywacz ) od kierunkowskazów .Nissan king-cab 1992 diesel .Jeśli znajdziesz napisz krótko będę wdzieczny ,Pozdrawiam

1500 jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam minęło 5 lat od Twojego wpisu o książce servisowej ale może..... potrzebuję JEDNEJ !!! informacji -gdzie jest zamontowany moduł ( przekazniki , przerywacz ) od kierunkowskazów .Nissan king-cab 1992 diesel .Jeśli znajdziesz napisz krótko będę wdzieczny ,Pozdrawiam

1500 jacek

 

U mnie jest jakiś patent chyba bo mam dokręcony do kolumny kierowniczej od spodu,

Jeżeli działa przerywacz jako tako to na słuch łatwo znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Praktycznie wszystkie serwisówki są tu: bebrs.pie-dabas.net

 

tak średnio pod tym linkiem mogę znaleźć coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...