Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to kupa czasu :)

To i mocy pewno dojdzie, ps. 350Z w automaciku fajna jest taka czarna i z tobą konkuruje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która? W czym konkuruje? Na 1/4? Mam nadzieje ze cos się uda jeszcze wstawić do czasu Elku. Może najpierw x-pipe zrobić? W tym roku będę jechał w Elku na felgach 19 i oponach 265. Przydałby się zastrzyk mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że świetne zestawienie kolorów, myślałeś o tylnich ledach , np. takich z przewagą czerni, żeby zniwelować trzeci kolor jakim jest czerwień ?

Edytowane przez madmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Szczerze to nie myślałem. Teraz montuje spojler a potem siano idzie w moc. W przyszłości zobaczymy

Spojlerek ponoć gotowy. Jutro jadę na montaż :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jak to wyjdzie. Jutro będę wiedział. Zdjęcia na pewno wpadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie montujemy spojler super gość zrobił. Wieczorem zapodam jakieś foty

Spojler na aucie. Dziś zrobiłem pierwszą , ostrożną próbę , na razie przy 160 km/h. Siedzi sztywno, ani drgnie , ale rzeźbienia było trochę :) Następna próba będzie przy 200 km/h

post-82725-0-56309500-1405804651_thumb.jpg

post-82725-0-60794400-1405804694_thumb.jpg

post-82725-0-33914900-1405804728_thumb.jpg

post-82725-0-22064800-1405804763_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została do zrobienia solidna kuracja natłuszczająca pod maską, ale tu Coobcio już zgłasza chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie montujemy spojler super gość zrobił. Wieczorem zapodam jakieś foty

Spojler na aucie. Dziś zrobiłem pierwszą , ostrożną próbę , na razie przy 160 km/h. Siedzi sztywno, ani drgnie , ale rzeźbienia było trochę :) Następna próba będzie przy 200 km/h

 

Obłędnie to wygląda !!

Teraz pod maską trzeba się zająć żeby aż tak bardzo motorownia nie odstawała od reszty...

Już plan pewien mam dobry :D

Jeden paten z niego muszę przetestować jak zadziała po mojej myśli to ten patent + wałki 272 + kolektory + dolot i strojenie to powinno nam przynieść ok. 60KM bez rozbierania dołu silnika :)

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłędnie to wygląda !!

Teraz pod maską trzeba się zająć żeby aż tak bardzo motorownia nie odstawała od reszty...

Już plan pewien mam dobry :D

Jeden paten z niego muszę przetestować jak zadziała po mojej myśli to ten patent + wałki 272 + kolektory + dolot i strojenie to powinno nam przynieść ok. 60KM bez rozbierania dołu silnika :)

 

Coobcio jak myślisz ile można wycisnąć z silnika revup bez doładowania tylko tak zeby sie nie rozleciał i można nimbyło normalnie sie poruszać,jakie mogły by byc przybiżone koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłędnie to wygląda !!

Teraz pod maską trzeba się zająć żeby aż tak bardzo motorownia nie odstawała od reszty...

Już plan pewien mam dobry :D

Jeden paten z niego muszę przetestować jak zadziała po mojej myśli to ten patent + wałki 272 + kolektory + dolot i strojenie to powinno nam przynieść ok. 60KM bez rozbierania dołu silnika :)

No to zdradź co to za patent, 60 dodatkowych rumaczków brzmi zachęcająco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doobrze wygląda.....naprawde godnie, tutaj gra z całością u mnie to tak nie bardzo się łączyło w jakąś zgraną całość.....gratuluje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko trochę gryzie się ten duży spojler z tą małą oryginalną lotką. Chyba walnę to maleństwo na złoty mat, wydaje mi się, że będzie lepiej


Coobcio to trzeba by się pewnie umówić na remap jednostki przed Ełkiem.  Ile czasu taka robota potrwa? Jakich przyrostów mocy i niuta mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 2 godziny pewno się zejdzie na rolkach. Obstawiam + 20Nm i + 10KM, miejscami może więcej Nm dojdzie zwłaszcza z dołu...

 

A Patent to porządne wałki 272* + kolektory wydechowye + x Pipe i zabawy z dolotem :D

Rev Up ma naprawdę fajne sprężyny zaworowe - takie same jak w HR oznaczone na zielono, a HR do 7500 się kręci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 3 tygodnie czasu jest :D

Wpadaj kiedy będziesz mieć ochotę, jak zależy na wysokich liczbach na wykresie to wpadaj pod wiezór :D

Za dnia w te upału ucieka do 5-6KM...

I tak żebyś miał idealne porównanie nie zaleźnie o której godzinie wpadniesz wpierw zmierzymy to co masz a potem mapujemy mierzymy, poprawki, mierzmy.... aż do uzyskania optimum :)

 

Najwyżej po wysokie cyferki wpadniesz na sam pomiar nocą we wrześniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do Ciebie to wpadam po przyrosty mocy a po cyferki to najlepiej na inne hamownie ;)

W piątek stroimy zetke u Coobcia ciekawe jakie przyrosty ; )

Po wczorajszym strojeniu u Coobcia dziwna sprawa. Okazuje się ze auto ma najlepsze parametry na seryjnej mapie. Wszelkie próby zmiany map paliwa czy zaplonu obniżaly moc i moment. Koniec końców zostaliśmy przy seryjnej mapie z efektem 283 KM i 354 Nm :( być może katalizatory go blokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem  dziś bardzo sympatyczny produkt - tytanowe końcówki wydechu 4,5cala. Już zmierzają w moim kierunku :icecream:

post-82725-0-09799900-1411074454_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiem bardzo :)

Ebay.com aukcja nr 131302845417


Parę ujęć z wczorajszej sesji zdjęciowej. W niedzielę kontynuacja sesji - zdjęcia nocą. Mała oryginalna lotka poszła na złoty mat, wydaje mi się , że korzystniej

post-82725-0-64639800-1411748186_thumb.jpg

post-82725-0-57072900-1411748197_thumb.jpg

post-82725-0-14372400-1411748210_thumb.jpg

post-82725-0-27608200-1411748219_thumb.jpg

post-82725-0-42916000-1411748234_thumb.jpg

post-82725-0-26104600-1411748244_thumb.jpg

post-82725-0-73440300-1411748253_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...