Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiem bardzo :)

Ebay.com aukcja nr 131302845417

Parę ujęć z wczorajszej sesji zdjęciowej. W niedzielę kontynuacja sesji - zdjęcia nocą. Mała oryginalna lotka poszła na złoty mat, wydaje mi się , że korzystniej

 

Jak dla mnie - Super! : - )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całość na tak

nawet tylni parapet ujdzie tylko koniecznie wywal tą seryjną lotkę z klapy bo dziwacznie to wyglada

Chętnie bym wywalił tą lotkę tylko że to jest dużo pieprzenia, bo jest przymocowana na śruby i klej i kiepsko to odchodzi, potem trzeba by jakoś załatać dziury i jeszcze raz pociągnąć złotym matem, choć przyznaję , że też drażni moje oczy  :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ostatnie grzebanie w wolnossaku kolektory wydechowe i nowe waleczki ale już powoli myślę o kompresorku pro charger :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio a warto pchac siano w te drogie ppe gdyby faktycznie miał iść kompresor czy wtedy coś tańszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tańszego, tanie i sprawdzone od ręki Mam Megan Racingi...

Jak masz kompressor to już nie działają zjawiska falowe w wydechu, najistotniejsze jest to by jak najszybciej pozbyć się spalin z komory spalania...

Nawet droższego Stillena nie ma co pchać bo ma ma mniejsze wyjście jak Megan Racing.

 

Obstawiam że w wolnym ssaku MG doda ze 5-6KM, Stillen 8-9KM a SGM może ok 12-13KM mowa o silniku REV UP...

Po doładowaniu kompressorem przyrosty będą znacznie większe po wymianie kolektorów.

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Parę nocnych ujęć


No niebawem pewnie będę targał kolektory Stillena dla swojej Niuni, ale montaż i tak przewidziany na marzec

Szukam też Racelogic Performance box - ze względu na cenę najlepiej używany - jak ktoś ma na sprzedaż to piszcie

Ewentualnie może są chętni na zakup grupowy nowych urządzeń? Wtedy pewnie byłaby jakaś zniżka

post-82725-0-56356600-1412113139_thumb.jpg

post-82725-0-66894200-1412113148_thumb.jpg

post-82725-0-18486300-1412113155_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektorki fajna sprawa dobrze że się przekonałeś :)

Po kolektorach się wystroi i odcinkę podniesie :D

 

Ps. czyli jednak bardziej w stronę kompressora idą zmiany :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem a czemu w stronę kompressora? Te kolektorki pod turbo słabe będą? Przekonalem się do stillenow bo wszyscy je chwalą a różnica między stillenami a ppe z przesyłka podatkiem itp to będzie z 8-10 tys a tylko parę koni więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio wpadnę do Ciebie 30 marca - wsadzimy kolektory, wypieprzymy katalizatory i zobaczymy. Będzie trzeba przerabiać wydech ten co mam (x-pipe lub y-pipe) czy zostawiamy jak jest? Myślisz , że strojenie po wywaleniu katów i z nowymi kolektorami coś da , czy znów 0,5 konika? :mellow:


Zbliża się 2015 rok - trzeba zakupić nowy kalendarz na ścianę. Zdecydowałem się na taki, bo podoba mi się listopad :P

http://issuu.com/welovecars/docs/kalendarz_2015x7_nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to u mnie na działce robione :)

No i stalo się... już nie zobaczycie na drogach Zetki WCI17721...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...