Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę miał czas to zajadę do Ciebie na hamownię. A co to za test pipy poszły?

Ps boję się dźwięku, ciekawe czy łba nie urwie? :D


Przyszły downpipy. No to zaczynamy składać autko. Może w następnym tyg odbiore

A nie beda dotykaly preta kierownicy?

Dotykają :wacko:  no to do przeróbki... a miałem jutro odebrać auto :blink:


Foto

post-82725-0-63877200-1425071191_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**wa co za pech !!

U mnie jedynie SGM dotykały a Stilleny z normalnej stali miały jeszcze luzu z 1 cm...

Masz te z nierdzewki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z nierdzewki, no kuu... brakuje dosłownie 1 cm, może rochę jest to związane z tymi bandażami też mają jakąś grubość. Trudno, dorobimy węższy łącznik kierowaniczy i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podjezewam ze bez bandaza bylo bo okej ale ja u siebie mam 2mmm i chyba potrojnie zawieniete wiec to jakies minimum 6 mm wiecej do grubosci. Ja do dzisiaj nie przespawalem ale to dlatego ze nie mam czasu odstawic auta ale jakos w ciagu najblizszego miesiaca mam zamiar to zrobic bo na tor jechac to tragedia. W jezdzie codziennej po tym ja bandaz sie wyrobil w tym miejscu niem a tragedii chyba ze jak wchodze w wieksze zakrety ostrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle a u Ciebie tez trze? Nie przeszkadza to w jeździe? Jakiś dyskomfort odczuwasz? Jak będziesz to obchodził? Ja chyba zrobię na zamowienie węższy łącznik kierowniczy bo kolektory szkoda wgniatac a jakie masz kolektory u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trze, jak trze po prostu podczas skretu w prawo silnik przechyla sie na lewa strone i przenosi wibracje na ten pret. Ogolnie niemile bardzo uczucie. Pomyslow jeszcze nie mam jak to bede obchodzic ale raczej bedzie sie wiazalo z cieciem kolektora i spawaniem go od nowa. Jak bys mial patent na ten lacznik to chetnie bym go skopiowal od Ciebie :P zawsze mniej zabawy z wyciaganie tych kolektorow, krojeniem i spawaniem.

Ja mam u siebie kolektory firmy CSR - o ile dobrze pamietam - tez dosyc pozno sie schodza w przeciwienstwie do tych z allegro.

Ja dalem bandaz po pierwsze bo te rozne weze ida wedlug mnie bardzo blisko kolektor a zwlaszcza z paliwem a dwa to zeby jednak troche zbic ta temperature pod maska.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent z łącznikiem jest w trakcie realizacji jak to wypali to dam Ci namiar. Postaram się tez wrzucić zdjęcia jak to wyglada. Ja wolałbym nie ciąć kolektorów. Ktoś dobrze wyliczył średnice i kąty i taka prywatna ingerencja mogłaby to zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patantów jest wiele, ja bym poluznił w pierwszej kolejnosci sruby magla i postarał się go te 2mm przesunąć w lewo...

A co do droążka to ewentualnie drugi oryginalny ogarnął i stoczył na ciut mniejszą średnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko gotowe do odbioru. Jadę w czwartek. Przy okazji zalałem motula 300V 20w60. Jest głośno ale chyba nie za glosno

Wóz odebrany. Stał się bardziej narwany, rwie do przodu jak dzik. No i dźwięk jest męski niestety nie zdążyłem wpaść do Coobcia go shamowac ale pojadę w drugiej połowie kwietnia i spróbujemy jeszcze raz wystroić i odłączyć sondy bo check się swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze tak. Wiesz jak to po modach - na pewno dużo w tym i psychiki :) ale auto z cała pewnością lepiej się zbiera, no i dźwięk jest taki jak chciałem jest grubo ale nie ma 120 DB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki może wrzucę jak coś nagram ;)

Na liście zlotu nie ma mnie na razie bo po prostu nie wiem czy będę mógł przyjechać. Ze względu na pracę i częste wyjazdy zagraniczne nie jestem w stanie powiedzieć co będzie np za miesiąc

W kwestii tego łącznika kierownicy - zostałem przy oryginalnym , tylko został trochę ścięty , żeby nie haczyć. Jest dosłownie na mm, ale podczas jazdy nic nie trze i jest wszystko luksik. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam turbosprężarka zmieściła   więc kolektor  niepowinien stanowić problemu  można ewętualnie podłożyc podkładke pod poduszke silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odczucia są mega fajne, auto lepiej się zbiera,  no i teraz ma już przyjemny dźwięk :rofl:


I rozwiążaliśmy problem z tym łącznikem kierowniczym. Nic nie puka, nie stuka i nie trze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 20 kwietnia jestem w wawie wiec wtedy wpadnę do Ciebie na rolki i na strojenie

Zaczynam powoli działania, by posprzątać trochę wizualnie pod maską. Pójdzie trochę kolorków, głównie pewnie czerwony ze względu na ciekawy kontrast do złotego, choć nie wykluczam złotych elementów i troszkę carbonu. Dzis nabyłem pierwszy czerwony akcent

post-82725-0-31312600-1428434607_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemu, ale ja już to zamówiłem, a to od Chińczyków. Ale tu nie ma żadnego problemu, bo u tego sprzedawcy koszt wysyłki jest gratis (u innych nawet po 40 usd wysyłka). Jak chcesz to poszukam Ci gościa od którego brałem i dam namiar

 

Prawdopodobnie 20 kwietnia odwiedzę Coobciowe roleczki, zobaczymy co dały same kolektorki i downpipy, a potem to wystroimy :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...