Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po polerce może zrobić się nalot ale mysle ze dopiero po kilku latach wtedy wystarczy tylko pasta tempo i dalej efekt lustra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerowanie wibracyjne jest chyba dość trwałą metodą, bardziej zastanawiam się nad trwałością malowania na złoto kolektora , który nagrzewa się do dużych temperatur. Do tej pory myślałem, żeby go spolerować - nawet dzwoniłem już do ludzi, którzy mieliby mi to ogarnąć , a dziś pomyślałem , że może lepiej wyglądałby złoty...

Po polerce może zrobić się nalot ale mysle ze dopiero po kilku latach wtedy wystarczy tylko pasta tempo i dalej efekt lustra

To nie problem - mam za***iste pasty do polerki felg, które podobnie jak Dosia (czy coś tam) wypiorą wszystko prócz kieszeni :icecream:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się ku temu skłaniam. Lakiernik jest teraz na urlopie, jak wróci to go spytam. Można pójść w złoto, a jak farba się zdupczy to zawsze można spolerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo podmalowac


a te polerki aluminium to się tak nie błyszcą jak chrom w odbłyśniku w lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem zaproszenie od firmy No Limit , by wystawić swojego Zetora na targach motoryzacyjnych w Expo Arenie w Ostródzie 29-30.08.2015. Wybiera się ktoś?

Muszę do tego czasu ogarnąć drugi etap komory silnika. Trzeba działać


Lakiernik umówiony na 17.08 a więc niedługo jedziemy z koksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegę z Ciechanowa ;) Długo Cię szukałem, a raczej tematu o Twoim aucie :D

Jeśli można wiedzieć to lakiernika masz gdzieś w okolicach ciecha? Pytam ponieważ też będę niedługo szukał jakiegoś malarza do swojego gruza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo :) lakieruje u Zajkowskiego

Poszło auto do malarza. Robi się 2 etap komory silnika. Do piątku mają skonczyc

Zrobione :) baniaki, kolektor, przepustnica poszly na złoto, korki i przednie wzmocnienie na czerwono. Doszedł tez carbon na wzmocnienie przednie. Poprawiono tez niedociągnięcia z poprzedniego malowania. Musze jeszcze przed Auto Moto Arena maznac V6 3,5 na złoto ale to już w Olsztynie

post-82725-0-84984100-1440166302_thumb.jpg

post-82725-0-87179400-1440166348_thumb.jpg

post-82725-0-25077100-1440166623_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem była czystość i ożywienie. Mi ten czerwony bardzo się podoba. Chyba żaden inny kolor nie pasowałoby do złotego. Jeszcze chętnie maznalbym kielichy ale trzeba by silnik wyjmowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś bardzo miły dzień w Ciechanowie. Kręciliśmy z chłopakami filmik promujący motoryzację w Ciechanowie pod patronatem władz miasta. Na razie wstępne materiały - premiera pewnie gdzieś za rok w kinie w Cnowie, bo jeszcze trzeba zebrać kupę materiału. A inna niespodzianka jaka mnie zastała to że  wreszcie otworzyli obwodnicę miasta kawał pięknej dróżki :dribble:


Kilka zdjęć z wczorajszego planu zdjeciowego

post-82725-0-93908100-1442667471_thumb.jpg

post-82725-0-55683500-1442667506_thumb.jpg

post-82725-0-40538100-1442667539_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt. Wszyscy mówią, że czasy F&F minęły bezpowrotnie ale jak coś jest zrobione kompleksowo a zastosowane komponenty najwyższej jakości to jest aktualne w każdym czasie. :)

 

Mogę się tylko domyślać ile czasu pochłonęły prace przy aucie.

 

Pozdrowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czasy F&F są wiecznie żywe, wiele osób się do tego nie przyznaje, ale prawda jest taka, że większość z nas (wszyscy???) jarali się tym filmem i czekali aż kolejne części wejdą do kin. Ja nie ukrywam, że zawsze byłem zwolennikiem F&F i w takim klimacie zawsze chciałem zrobić auto :drivingauto:


PS projekt faktycznie jest czasochłonny, ale to sama przyjemność. Auto to nieustanny plac budowy , a ja z tym projektem nie jestem jeszcze nawet w połowie wycieczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wizualnie to chętnie bym go obniżył, ale już na tym etapie nie mogę wjechać w wiele miejsc np. do garażu , bo przycieram dlatego założyłem wątek zawieszenia pneumatycznego na tym forum. Myślałem, że to będzie idealne rozwiązanie, choć dowiedziałem się, że nie jest zbyt polecane do szybkiej sportowej jazdy, bo jest duże ryzyko, że np. przy 200 walnie poduszka. Z kolei nie chce go na stałe obniżyć, bez możliwości regulacji z kabiny, bo nie będzie to w żaden sposób użytkowy wóz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...