Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy jesteś zadowolony ze swojej Micry ?


Gość strzelec
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak narazie jeżdże micrą K12 od soboty, więc nie mam jakiś doświadczeń długoterminowych. Wcześniej nie miałam żadnego doświadczenia z tą marką. Jestem zadowolona, chociaż pare spraw nie daje mi spokoju. Nissan - japończyk. Niby tak się wydaje, jednak po obejrzeniu homologacji ze zdziwieniem stwierdziłam, że autko zostało wyprodukowane we Francji! :shock: Na podwoziu jest logo renaulta:((. Nie podoba mi się wykończenie bagażnika (jakiś kawałek dykty???). No i zapalniczka zawsze lepiej wygląda od plastikowej osłonki gniazdka 12V. :)

 

I jeszcze jedna sprawa. Czy ktoś w tym modelu odłączył sygnalizację niezapiętych pasów? W jaki sposób? Słyszałam że nie można tego zrobić samodzielnie, ale to jest strasznie irytujące piszczenie;)

 

Pozdrawiam

Ravenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak po obejrzeniu homologacji ze zdziwieniem stwierdziłam, że autko zostało wyprodukowane we Francji! :shock: Na podwoziu jest logo renaulta:((.

No cóż... Owoc małżeństwa Renault z Nissanem... :(

 

Nie podoba mi się wykończenie bagażnika (jakiś kawałek dykty???).

No mnie strasznie zapadła w pamięci szmatka, którą wykańczają klapę bagażnika w sedanach ( nawet w primerze P12 ) Powinno być jakieś wykończenie z tworzywa z uchwytem, a tu taki zonk... A w hatchbackach już dali normalne obicie... Hmmm...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Owoc małżeństwa Renault z Nissanem... :(

 

Jak wspominałam z Nissankami nie miałam nic wspólnego, dopiero teraz zagłębiam się bardziej w ten temat. Słyszałam o "połączeniu się" tych koncernów, ale dopiero teraz widzę na czym to tak naprawdę polega. Oby tylko jakość pozostała bardziej japońska niż francuska. Ale to się dopiero okaże w codziennym użytkowaniu.

 

Dobra książka ;]

Chyba najlepsza z całej serii.:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest tesh dalsza czesc ksiazki pod innym tytulem, al etego niezdradze :D

 

hihihih.

 

A co do łaczenj działalności NISSAN+RENAULT, w momencie decyzji na wybor produkowanych czesci zamiennych polecam japonie. Francuskiemczesci sa do nbani !!!

 

 

Pozdrawiam świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja mam Micre K11 z 1997, rejestracja luty 1998 w wersji hollywood. Jestem z niego bardzo zadowolony chociaż jest kilka spraw, z którymi się napotkałem podczas eksploatacji.

1. Pękający plastik na klapie bagażnika tam gdzie jest podświetlenie od podnoszenia klapy.

2. Nie działa oświtlenie wstecznego, chyba zepsuty czujnik czy coś takiego.

3. Raz zostały zatkane wtryski jak ojciec jeździł bo niestety nie zauważył że spaliła sie kontrolka rezerwy i wyjeździł całe paliwo, przez co zatkał śmieciami z baku 3 wtryski. Nie pisze o problemach z ich czyszczeniem.

Poza tym autko jeździ idealnie. Nie było żadnej większej usterki, gdyż auto jest co rok serwisowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja tu juz od tak dawna jestem na forum a jeszcze niezajzalem :P

z mojej micry ka dziesiątki jestem bardzo zadowolony pomimo tego iz ją troche poturbowałem:P ale teraz jest wszystko ok, ma starszy wygląd taki jak te przed 88r:P

coz jeszcze moge powiedziec wszystko co w niej robilem to wymiana filtrow plynow , oczywiście chamulce , leje paliwko i jeżdze:P

K 10 rules:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Marcinoo

Witam wszystkich. Jestem nowym urzytkownikiem MIKRY k10 z 1990r. Jezdze nią od 15 marca i była to miłosc od pierwszego wrazenia. mam nadzieje ze mogę na was drodzy koledzy liczyc jak by coś mi sie z nią działo. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinoo

Witam wszystkich. Mam pewien problem z moją Mikrunią k10 1,2 z 1990r. otóż gdy naciskam pedal hamulca głębiej mi wpada i odczuwam lekkie uderzenia jak przy abs-ie. Co to moze byc? Jakby ktoś miał cos podobnego to niech da znać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich odwiedziłam was dzisiaj z ogromną przyjemnoscia tutaj , ja osobiście mam micre k10 i jestem w 100% zadowolona , jak narazie sprawuje sie super i nie ma mowy jak narazie na wymiane tego pięknego autka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak narazie jestem bardzo zadowolony.

Niewiele pali (warszawa), jest zrywny i wszędzie się zmieści (no może prawie wszędzie :lol: )

Aby tylko się nie psuł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam swoją MICRĘ (89)mam od grudnia 2004(import)i jestem z niej zadowolony tak bardzo że żałuję że wcześniej sobie jej nie kupiłem właśnie robię sobie wycieczkę po kraju i sprawuje się OK pozdrowienia ze stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja mam Micre K11 3.

Raz zostały zatkane wtryski jak ojciec jeździł bo niestety nie zauważył że spaliła sie kontrolka rezerwy i wyjeździł całe paliwo' date=' przez co zatkał śmieciami z baku 3 wtryski. Nie pisze o problemach z ich czyszczeniem.

quote']

Ale własnie ten temat bardzo mnie interesuje, mógłbyś opisać metodę czyszczenia wtryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

K10 is the Best. Micrus mojej mamy czyli K10 1,2 z 1992 r ma już przejechane 340000 tyś i nie bierze nawet grama oleju. Ciekawe czy wasze k11 tyle wytrzymają.

 

Jak juz śmigać K11 to z silnikiem 1,4. Moja dziewczyna taką jeżdzi. Ale to zapierdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K10 is the Best. Micrus mojej mamy czyli K10 1,2 z 1992 r ma już przejechane 340000 tyś i nie bierze nawet grama oleju

 

We wspaniałej gazecie motoryzacyjnej AUTO-MOTO technika.... w roku bodajrze 1988 zrobili test K10. Po 90kkm brała olej i silnik był do remontu :shock: . Mnie się wydaje że to dlatego że była zalana olejem SELECTOL SPECJAL czy cóś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wierzysz to przesle ci zdjecia mamy micry. Auto ma 13 lat i nie ma sladu rdzy. Tylko niestety przy takim przebiegu olej jest wymieniany co 6 tyć km. 2 Lata temu byłem tym aytkiem w chorwacji i bez zadnych problemów wróciło do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...