Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy jesteś zadowolony ze swojej Micry ?


Gość strzelec
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Moja Micra K-11 13 DOHC 93r jest moim pierwszym aucikiem i musze powiedzic ze uwielbiam moj samochodzik,zapewne wynika to z faktu ze jest pierwszym autkiem. Nie sprawia mi zadnych kłopotów, nic dodac nic ująć. I LOVE MICRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Cholera a ja zaczynam się zastanawiać moją pozytywną opinią dotyczącą mojej micry.

Nie to, że jej nie lubie czy coś ale denerwuje mnie to, że ten samochód ma 5 lat, 34 tkm przebiegu a już w nim wymieniałem rozrząd, cylinderki w hamulcach i masę innych pierdół.

Denerwują mnie pierdoły, takie najdrobniejsze szczegóły, które w moich oczach niszczą tą całość.

 

Podsumowując tak czy siak i tak lubię ten samochód :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość zibiii

W marcu kupiłem sobie micre k12 1.5 dci 48kw climatronic i jeszcze wszystkie inne bajery

przebieg 16tyś :smile: lekka stłuczka w dobrej cenie

 

właśnie rozciekła się w niej pompa wodna i trochę sie wkurzyłem :!: :!: :!:

 

mam jeszcze corollę 2.0 diselka z 96r --w niej pompa padła po 240 tyś (mała różnica)

i nic innego w niej nie "grzebałem"

 

pocieszam się tylko że w tym nissanie jest włożony francuski złom z reno i przez to padła

 

przez takie zagrywki ze strony nissana tracę zaufanie do tego sptrzętu ------

--------ALE POJEŻDZIMY TO ZOBACZYMY----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Pablo_Snk

Jestem zadowolony w 100% z micry. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, nie wychodzi rdza, chocią ma podeszły wiek '94. Nie ma skłonności przyciagania do siebie Policji, wiec chyba nie ma na co narzekać, jedzie nie psuje sie, wszystko na swoim miejscu, oby wiecej takich samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jednak co nissan to nissan ponad 170tyś najechane i amorki z przodu oryginalne jeszcze nie wymieniane nigdy sprawnosc ponad 50% ... właściciele fiatów niech zazdroszczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja na temat swojego auta powiem tak:

 

Znam go całe jego 7letnie życie :)

 

Przyjazny i bardzo dobry wozik MIEJSKI

 

poza miastem jego małe rozmiary i silnik o pojemności 4 szklanek nie da rady, mimo tego że daje z siebie wszystko, zasilany LPG je za dwóch (ale to już było w innym poscie) poleciał nawet 150km/h (z GPS) na zegarze już było ponad 160kmh :P

 

Zawiódł mego ojca raz... Rozpadło się coś przy zapłonie (nie pamiętam co...) ale to była zupełna niespodziewajka i to jest jedyny minus tego auta do tej pory.

Dzielny Gryzoń daje radę w mieście i na trasie - jak tu nie być z niego niezadowolnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skuter27

niechciałbym się powtarzać ale neisetey też musze napisać żę jestem zadowolony ze swoje k10 :D ma takiego kopa że hej :D a nie dawno zalożyłem LPG i o dziwo zapiernicza troche lepiej :D i taniej pali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony. Jest to wspaniałe autko, a do tego zwrotne, oszczędne i w miarę bezawaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość niewiniatko22

Ja posiadam Mikre K12, wersja Tekna, bezkluczykowa.

Ogolnie jestem zadowolona, lecz zacina mi sie sie czasem stacyjka, i z tego co wiem, to w kazdych K12 jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak tu nie być zadowolonym własnie byłem na hamowni i ...

pomiary wyszły elegancko

Mimo upływu lat ma Moc Max 76 KM Max moment 104.

Autko fabryczne bez żadnych zmian i engrencji w silnik.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja kupiłam K11 (mój pierwszy samochód) dwa tygodnie temu, w piątek wreszcie zarejestrowałam (bo sprowadzony), przez weekend się nacieszyłam a dziś rano nie odpalił. Zła jestem, bo polubiłam ją na wyrost. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k-10 RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZ niepozorne male 1.2 SUPER S Topic ladnydach a malo kto sie spodziewal takiego wchodzenia na wysokie obroty... to mozna dobrze wykorzystac na drodze :twisted: najlepsza MICRA to K-10 SUPER S 1.2 Litra :D i BASTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja mam chyba najstarszy model Micry -o poj 1,0 z 1986 r. i powiem szczerze że zachwycona nią nie jestem . Jest to mój drugi samochód po maluchu . Pozdrawiam.

 

nio wlasnie 1,0 bez spojlerkow pewnie nie mozna sie zabardzo zachwycac ale musisz kolege jakiegos fajnie poprosic zeby Ci ja zrobil bo pewnie nie chodzi ideal zreszta dziewczyna grzebiaca przy silniku... to jak facet przy makijazu

 

ja mam calkiem ladna wersje jeszcze z otwieranym daszkiem:)

 

a skad jestes :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj 13 XII 2006 minęło równo 2 miesiące od zakupu JUŻ JĄ UWIELBIAM .

 

Raz zapaliła się CHECK ENGINE - po wizycie na "komputerze" i sprawdzeniu błędów okazało się że zbyt uboga mieszanka - nie znalazł przyczyny .

Gość skasował błąd i od tej pory OK!!

 

Przegląd przeszła też wczoraj - tylko regulacja prawego reflektora.

 

To moje 6 autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość krzychu_205

ja posiadam swoja micre od2003r i jestem z niej bardzo zadowolony, mało pali jak na taki samochodzik(6,5l/100km) , jest bardzo zwinna w mieście i w parkowaniu, na szczeście na razie zadnych powaznych naprwa odpukac nie było i żeby tak zostalo :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Jeżdżę swoją Micrą K11 od 3 dni i jest to moje 5 autko. Wszystko byłoby dobrze i byłabym z niej pewnie nawet baaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona gdyby nie drobne "ale". Po przejechaniu nią 500 km szlag trafił sprzęgło, a że jest to skrzynia CVT, czeka mnie dość spory wydatek... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z mojej K-10 jestem mimo upływających kilometrów coraz bardziej zadowolony. Ostatnio moje maleństwo wytrzymało wyprawę do Niemiec (łącznie ponad 1500 km.) Jadąc w trzy osoby + bagaż przy prędkości podróżnej 110-120 km/h spaliła mi średnio gazu trochę ponad 7l/100km. Nawet udało mi się na niemieckiej autostradzie z takim obciążeniem raz zamknąć budzik... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...