Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Zakup nowego QQ 2014 r.


noize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwcie się :) Chińczyki na pewno za niedługo coś wymyślą. Trzeba tylko co jakiś czas zaglądać na aliexpress :D

Powiem tak,serwisy tego nie robią,bo nie ma na to zgody Nissana.Czyli montaż na własną rękę.

Powiedziano mi że Nissan wręcz zabrania montowania takich podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,serwisy tego nie robią,bo nie ma na to zgody Nissana.Czyli montaż na własną rękę.

Powiedziano mi że Nissan wręcz zabrania montowania takich podzespołów.

zawsze można wypiąc przed wizytą w serwisie..Nie dziwię się Nissanowi, kolejna okazja do zarobienia kasy..tylko pewnie za o wiele większe pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ,że nissan nie montuje tego typu urządzeń i nie zamierza.Więc nie o kasę tu chodzi.Chyba ,że inne serwisy by takie coś zrobiły,wcale bym się nie zdziwił...bo to Polska właśnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w starym był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyżej podają, że trzeba było uaktywnić..(oczywiście rozmawiamy o automatycznym zamykaniu drzwi)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym z tego co piszą wyżej był. W nowym próbowałem aktywować i jakoś nie bardzo chce zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem i o szyby i o drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tego mi brakowało też sprawdzę i napiszę jak działa (czy działa) :wave:

Działa auto zamykanie drzwi w J10.Dzięki za info  :dribble:

W J10 jest. Jak kupowałem samochód to była nieaktywna. Wystarczyło (jak dobrze pamiętam) przycisk zamykania zamek w kabinie przytrzymać dłużej, albo kliknąć kilka razy i już działało.

Dziwne by to było, jak w J11 by tego nie było, bo to jak by nie patrząc bardziej zaawansowany technologicznie samochód :)

 

Z instrukcji:

1. Otwórz drzwi

2. Przekręć włącznik zapłonu w pozycję ON

3. Naciśnij i przytrzymaj część LOCK przełącznika zamka drzwiowego przez 5 sekund.

 

Działa  :dribble:

a może znasz jeszcze jakieś inne specjalności do J10 .(Albo nowy temat i tam to wszystko umieścić) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa auto zamykanie drzwi w J10.Dzięki za info :dribble:

 

Działa :dribble:

a może znasz jeszcze jakieś inne specjalności do J10 .(Albo nowy temat i tam to wszystko umieścić) :)

dziala działa. Dzięki Michał. Niby czytałem instrukcje a tu zonk. Daj znac czy ten moduł chiński uaktywniajacy tryb auto we wszystkich szybach i otwierający i zamykających szyby działa i czy jestes zadowolony (bo wnioskuje ze takowy masz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moris7, z takich specjalności to jeszcze jest możliwość zaprogramowania czasu na odpoczynek w komputerze (po np 3 godzinach wyświetla się komunikat, żeby zjechać na kawę :) ), można jeszcze przestawić centralny zamek, żeby otwierał się w dwóch etapach (najpierw drzwi kierowcy, później reszta), ale muszę się doszkolić jak się to robiło, no i światła odprowadzające, które uruchamiasz pociągając do siebie manetkę kierunkowskazów (mignięcie długimi to kolejne 30s) przy wyłączonej stacyjce i przełączniku świateł ustawionym na off, bądź auto. Świecą się tylko i wyłącznie światła mijania bez pozycji z przodu i z tyłu. Dla niektórych to może rzeczy oczywiste, ale nie każdy o tym wie :D
 

Dareq, Cieszę się, że pomogłem :) Moduł jest jak za te pieniądze w porządku. Mój ma jedną wadę - nie mogę za nic zaprogramować szyby pasażera z przodu w pozycji auto. Wszystkie działają, a ta nie chce. Podejrzewam, że to przez opór jaki jest wytwarzany przez prowadnice, bo ona chodzi u mnie najciężej. Tryb auto działa tylko na panelu kierowcy, szyby pasażerów działają jak dotychczas.

Jestem z tego modułu zadowolony jak za te pieniądze :)

 

P.s. Może piszmy o takich rzeczach w temacie "Akcesoria do i w waszych QQ" , bo robimy tu niepotrzebny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moris7, z takich specjalności to jeszcze jest możliwość zaprogramowania czasu na odpoczynek w komputerze

 

Dzięki  do przeniesienia -tak jak piszesz  "Akcesoria do i w waszych QQ"  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoria a jak to bywa z teorią jest słuszna :)

 

generalnie chodzi mi o to ,że Nissan i jego nowy QASHQAI chcą aby ten model uchodził za klasę premium  "masowych"

 

Wsiadz kolego chociazby do X1 .. tak na mala chwile, a wtedy poczujesz w jakiej klasie jest QQ :-).. 

 

Wsiadz kolego chociazby do X1 .. tak na mala chwile, a wtedy poczujesz w jakiej klasie jest QQ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadz kolego chociazby do X1 .. tak na mala chwile, a wtedy poczujesz w jakiej klasie jest QQ :-)

ja siedziałem noi? dla mnie jest gorzej niż w moim E46 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X1 gorzej jest niz w E46 ? Tego nie wiem, ale ja pisze o QQ vs. X1 .. Nissan wypada slabo, wiec chociazby mowienie o klasie premium odbierac mozna jako zart  :thumbsup:  .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na etapie zamówienia nowego QQ wersja Tekna

I tu mam problem.

Czy silnik 1.2 spełni moje oczekiwania. czy ktoś  może podać realne spalanie.

Średnio dziennie pokonuje około 50 km  ( 30 % miasto   )    

Czy jest sens dopłacać 16 tyś do diesla ?

Obecnie przemieszczam się Fiatem Linea 1.3 multijet 90 km 200Nm Emontion.

Średnie spalanie mam około 6 l. Wiem ,że benzyną takiego wyniku nie uzyskam.

 

Przy okazji pozdrowienia z forum LKP (Linea klub polska ) 

http://www.lineaklubpolska.pl

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie tylko miasto i to w warunkach nie wysilonych.Krótkie odcinki,średnie spalanie 8L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam miasto krótki odcinki 7.5 -8.l                                                                                                                                                                                                   Na trasie spalanie podobne autostrada wyszło 7,5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jest sens zamieniać alust z 19 na 17 ?

Wpadłem na pomysł aby za oszczędzoną kasę ( 2300zł) dealer dał mi zimówki.

Co Wy na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 cali ładnie się prezentuja,ale czuć każdy kamyk.ja mam 17-tki i nie narzekam

A nie dał się wynegocjować zimówek?Przecież to prawie norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostać alarm i dywaniki.

To muszę się jeszcze potargować.

 

 

 

Pytanie czy ktoś jest z Zabrza. Dostałem ciekawą ofertę na zakup autka.

Firma TP AUTO http://www.tpauto.pl/kontakt/

Ktoś coś może o nich powiedzieć albo jeśli mógłby podjechać i sprawdzić co to za firma.
Byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 cali ładnie się prezentuja,ale czuć każdy kamyk.ja mam 17-tki i nie narzekam

A nie dał się wynegocjować zimówek?Przecież to prawie norma.

 

myślę ,że dealer nie da zimówek w rozmiarze 19" w cenie samochodu ze względu na cene opon :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sory że zadaje tyle pytań ale mam kolejne:

Czy duża różnica jest pomiędzy kolorami :

biały a biała perła?

W salonie mieli tylko białą,  mnie i mojej żonie bardzo się spodobała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duża,powiedz żonie niech poczeka jak będzie Biała Perła. :D

Biała Perła to lakier metaliczny,który jest bazą a połysku temu nadaje bezbarwny nałozony na nią.Przez to taki lakier jest trwalszy,

Biały jest sam w sobie kolorem bez natrysku bezbarwnego(połysku)

Poza tym...wyyygląd! Lakier metalik jest o wiele ładniejszy,a perła super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...