Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana wyświetlacza


chrzanu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeje kotleta dla potomnych wymiana wyświetlacza na cc5w-4100 z mono lub kolorowego cc5w-3005 działa lecz w opcjach sterowania nadmuchami nie można zmienić gdzie ma dmuchać gdyż starsze modele zmiany nadmuchu operuje sie przyciskiem 3 a nowszy 3 i 6 pozatym zauwazyłem lepszą jakość widoczności kamery po zmroku widać jak za dnia prawie

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam kupiłem także kolorowy wyświetlacz tylko nie popatrzyłem na numery wyświetlacza i mam serię Dp7w-3000p AV 621 robił już ktoś pod niego zamianę pinów w kostce? Mam kostkę do niego z kabelkami ale niewiem czy kolory się pokrywają z nowsza wersją. Ewentualnie gdyby ktoś miał serwisowke po 2006 roku? 

Edytowane przez Devil1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja mam nissana primera po lifcie i jestem z twojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zauważyłem, że masa i plusy czyli piny 1-3, 2-4, 6 są odwrócone o 180st i znajdują sie masa 23-21 plusy 22-24 i 20  

 

Edit:

sprawdziłem i mam wyświetlacz AV617 a chce przejść na AV 621 (większy wyświetlacz) tylko taka jak pisałem  wcześniej piny w kostce z zasilania są odwrócone o 180 st i jest ich mniej (kabelków) niż w wersji AV617 jakby ktoś miał chęci wspomóc wiedzą na ten temat na pewno coś by z tego powstało dla potomnych

Edytowane przez Devil1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum,

Mam pytanie, czy znalazł ktoś/posiada ktoś rozpiskę pinów do lcd dp7w? przeszukałem dosłownie wszystko i za nic nie mogę jej znalezc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba samemu dojść do tego jak narazie doszedłem do połowy i porzucił narazie temat aż do urlopu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego za pomocą rozebrania obu wyswietlaczy i za pomocą schematów, jeszcze się nie uruchamia muszę ustalić skąd idzie sygnał RGB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 3.05.2014 o 18:46, chrzanu napisał:

Ja mam u siebie cc5w-3001p, generalnie powinna chyba pasować cała seria cc5w, ale też nie mogę zapewnić, że tak jest. Zwykły monochromatyczny wyświetlacz ma z tyłu żarówki do podświetlenia, jedno gniazdo i jest praktycznie cały z plastiku. Kolorowy jest w metalowej obudowie i ma dwa gniazda: brązowe i białe.

 

Możliwe, że wezmę się jeszcze za podłączenie kamery cofania :D

Witam!

Jestem tu nowy ale być może komuś przyda się ta informacja

Otóż jestem świeżo po zmianie wyświetlacza na kolorowy i montażu kamery cofania.

Kamera cofania nie zadziała oczywiście bez sterownika kamery ,który trzeba dołożyć.

Sygnał z e sterownika kamery przychodzi też na brązową wtyczkę na piny 22,23,24

pin 22 (kolor szary ekran przewodu sygnałowego) z pinu 9 sterownika kamery

pin 23 (kolor niebieski ze srebrną kropką sygnał) z pinu 13 sterownika kamery

pin24 (kolor czerwony ze srebrną kropką sygnał) z pinu 2 sterownika kamery.

Dodatkowo brązową wtyczkę trzeba zaopatrzyć w sygnał z włącznika świateł cofania na pin 7( w oryginale kolor zielono-biały) i utworzyć komunikację między sterownikami z pinu 15 sterownika kamery na pin 10 w brązowej wtyczce (podłączyć do istniejącego przewodu koloru fioletowego). Zapewniam że wszystko pięknie hula.A pro po Na białą wtyczkę przychodzi sygnał z navigacji jeśli taką posiadacie. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak jest w końcu z tą wymiana wyświetlacza w polifcie na ten większy od wersji z navi? Mam polifta z kolorowym małym wyświetlaczem, chciałbym go wymienić na ten większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 21.12.2018 o 12:27, kwojda napisał:

Witam!

Jestem tu nowy ale być może komuś przyda się ta informacja

Otóż jestem świeżo po zmianie wyświetlacza na kolorowy i montażu kamery cofania.

Kamera cofania nie zadziała oczywiście bez sterownika kamery ,który trzeba dołożyć.

Sygnał z e sterownika kamery przychodzi też na brązową wtyczkę na piny 22,23,24

pin 22 (kolor szary ekran przewodu sygnałowego) z pinu 9 sterownika kamery

pin 23 (kolor niebieski ze srebrną kropką sygnał) z pinu 13 sterownika kamery

pin24 (kolor czerwony ze srebrną kropką sygnał) z pinu 2 sterownika kamery.

Dodatkowo brązową wtyczkę trzeba zaopatrzyć w sygnał z włącznika świateł cofania na pin 7( w oryginale kolor zielono-biały) i utworzyć komunikację między sterownikami z pinu 15 sterownika kamery na pin 10 w brązowej wtyczce (podłączyć do istniejącego przewodu koloru fioletowego). Zapewniam że wszystko pięknie hula.A pro po Na białą wtyczkę przychodzi sygnał z navigacji jeśli taką posiadacie. Pozdrawiam

 

Witam, mam trudność. Wyświetlacz wraz z panelem wymienię na dniach, jednak nie wiem jaki sterownik powinienem dodać do kamerki K77810 AU110. do wyboru jest ich trochę np AU000, AU100, AU300. Jaki wybrać i gdzie jest zamontowany fabrycznie? I jeszcze jedno - jakim napięciem jest zasilana kamerka? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z tych sterowników jest do kamery kolorowej, sterownik znajduje się z prawej strony w bagażniku pod tapicerką, niestety nie odpowiem ci jakim napięciem jest zasilana jedynie co mogę powiedzieć to to ze wszystkie kable wraz z zasilaniem wychodzą ze sterownika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.12.2018 o 12:27, kwojda napisał:

Witam!

Jestem tu nowy ale być może komuś przyda się ta informacja

Otóż jestem świeżo po zmianie wyświetlacza na kolorowy i montażu kamery cofania.

Kamera cofania nie zadziała oczywiście bez sterownika kamery ,który trzeba dołożyć.

Sygnał z e sterownika kamery przychodzi też na brązową wtyczkę na piny 22,23,24

pin 22 (kolor szary ekran przewodu sygnałowego) z pinu 9 sterownika kamery

pin 23 (kolor niebieski ze srebrną kropką sygnał) z pinu 13 sterownika kamery

pin24 (kolor czerwony ze srebrną kropką sygnał) z pinu 2 sterownika kamery.

Dodatkowo brązową wtyczkę trzeba zaopatrzyć w sygnał z włącznika świateł cofania na pin 7( w oryginale kolor zielono-biały) i utworzyć komunikację między sterownikami z pinu 15 sterownika kamery na pin 10 w brązowej wtyczce (podłączyć do istniejącego przewodu koloru fioletowego). Zapewniam że wszystko pięknie hula.A pro po Na białą wtyczkę przychodzi sygnał z navigacji jeśli taką posiadacie. Pozdrawiam

Może zrób jakiś szczegółowy poradnik podłączenia kamerki tak jak chrzanu z wymianą wyświetlacza :) zostaniesz bohaterem wielu osób które chciałyby sobie zamontować kamerkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Właśnie padł mi wyświetlacz. Mam dosyć stary.  Symbolu AV 600 A.  Mam pytanie: czy można zamienić w/w na model AV 612.

Jeżeli tak, to co z pinami od wyświetlacza mono 1 , 2,3 8, 10,11 12,17 i 18. Pod jakie piny wyświetlacza kolor trzeba podpiąć. Bo jak dobrze rozumiem z pina 19 mono należy podpiąć pod pin11 kolorowego. Widok pinów jed od przodu, czyli kabelki przewody są podpinane od tyłu. Sorki za pytania, ale wolę się dopytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...