Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili nie mogę znaleźć filmiku na YT który widziałem (kojarzę że był polski) ale znalazłem inny (patrz screen)

Z tamtego filmiku pamiętam że po naciśnięciu "next page" pojawiały się "messages" czy jakoś tak, ale nawet na tym ekranie widać inne opcje niż u mnie typu "News Feed".

Z drugiej strony znalazłem też niemiecki filmik z QQ z roku 2018 i też ma facet tylko dwie opcje jak ja...hmmm

Może były te opcje i je wycofali? Jak wy macie?

Ten filmik jest z 2014 roku (!)

 

Schowek01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też miałem więcej opcji na Facebooku - ale potem się zmniejszyły. Coś mi się kojarzy, że gdzieś czytałem, że ze względu na bezpieczeństwo - by nie było się czym "bawić" w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak podejrzewałem bo filmiki z 2014-2015 mają jakoś więcej opcji...co za nonsens dodawać aplikację, a potem ją okrajać bo odwraca uwagę...powinna być opcja żeby pewne rzeczy były aktywne tylko wtedy gdy samochód stoi, już w Focusie rocznik 2011 była taka opcja, że pozwalał grzebać w komputerze tylko jak auto stało...

W dniu 28.02.2019 o 18:07, Pavllo napisał:

Np na usa jest wiecej apek

no ale ja nie pytam o więcej apek tylko opcje widoczne w aplikacji która u nas jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam QQ z silnikiem 1.3 oraz nowym Nissan connect . Wie ktoś jak można przez wifi aktualizować mapy??  System łączy się z moim domowym wifi ale nie widze nigdzie w opcjach możliwości aktualizacji. 

Jeśli chodzi o nowy system jest bardzo spoko. radio internetowe działa mi super przez android auto. i sam system chodzi fajnie i płynnie.

Odpowiem chętnie na ewentualne pytania;)

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć degaar

 

Z głównego menu Informacje - informacje o systemie -  tam jest aktualizacja oprogramowania i aktualizacja map

Musisz mieć połączenie wifi

 

Pozdro

Jax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, degaar napisał:

hej . Dzięki zaraz sprawdzę :D

ależ proszę

Daj znać jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do aktualizacji map w  NC3 to pisałem na chacie z Here i....

Cytat

Laut Technik wurden die Updates für verschiedene Nissan Modelle auch für das NC3 System angekündigt, aber uns liegen leider noch keine Informationen von NISSAN vor, wann wir diese erwarten können.

czyli:

 

Wg działu technicznego, aktualizacje dla różnych modeli Nissana zostały również ogłoszone dla systemu NC3, ale nie mamy jeszcze żadnych informacji od firmy NISSAN, kiedy możemy się tego spodziewać.

 

czyli nikt nic nie wie hahahaha

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 12:19, Pavllo napisał:

na niemieckim forum ktoś puścił info, że jest możliwa zmiana navi w J11 na nową, za 360eur (podobno info z ASO DE)... ale szczegółów nie ma- przypuszczam, że to plotka, abo niepotwierdzona informacja... lub pomyłka w komunikacji z ASO ( może oferowali "chińczyka", choć ktoś pisał o Update od Nissana)...

 

Ktoś napisał do Nissana Germany i odpisali, że na chwilę obecną nie ma możliwości wymiany radia, ale są plany aby takie coś było możliwe w przyszłości. Ponieważ są to tylko plany to nie ma żadnych konkretnych dat ani informacji... 

 

Pewnie prędzej sprzedam auto niż sie doczekam hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2019 o 09:07, Pavllo napisał:

Ktoś napisał do Nissana Germany i odpisali, że na chwilę obecną nie ma możliwości wymiany radia, ale są plany aby takie coś było możliwe w przyszłości. Ponieważ są to tylko plany to nie ma żadnych konkretnych dat ani informacji... 

 

Pewnie prędzej sprzedam auto niż sie doczekam hahaha

Tak samo dotyczy to języka polskiego w komputerze pokładowym. Ruski jest a naszego NIE

A czy ktoś może próbował czy WIFI zadziała z Modem Huawei E173

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim Facebooku Nissana znalazłem ciekawy post- ktoś pyta o możliwości zmiany multimediów w Xtrialu na nowe i odpowiedz Nissana brzmi, że pracuje się nad takim rozwiązaniem i mają nadzieje udostępnić taka opcję do końca roku...

 

może ktoś poszedł po rozum do głowy....

 

 

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 08:11, stasziek napisał:

Jak dluzej przytrzymasz przycisk 'slonce/ksiezyc' to wtedy pojawi sie sama godzina :)

Nie wiem jak u Was ale u mnie jest czarny ekran ,jak ustawić aby pojawiała się godzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

są chyba juz nowe mapy...

tak wnioskuje ze sklepu mapowego Nissana

 

https://nissan.navigation.com/product/Catalog/Catalog_Micra_2015_LCN3/CONNECT-3-Europe-V4/sku/T1000-26773/en_GB/NissanEMEA/EUR

 

pora uderzyć do ASO, ale jak znam życie to będą chcieli mi "opylić" starszą wersję w ramach darmowej aktualizacji- ale się nie dam :)

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa wymieniona, nie jestem w stanie stwierdzić ulepszeń bo w mojej okokicy wszystko było raczej aktualne. Jak macie jakies pytania odnośnie dróg to sprawdzę...

 

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić czy jest taki adres: Wita Stwosza 41, Katowice bo na V3 nie było tego adresu mimo że od 2 lat istnieje budynek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 14:24, Konrad30DG napisał:

Możesz sprawdzić czy jest taki adres: Wita Stwosza 41, Katowice bo na V3 nie było tego adresu mimo że od 2 lat istnieje budynek..

Nie ma, konczy sie na 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Katowice to nie wieś dziwne że nie ma w nawigacji szpitalu bo pod tym adresem jest szpital..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze sobie za pomoc telefonu i google maps, chyba ponowny zakup QQ nie był dobrym pomysłem, miałem wcześniej QQ ale w wersji niższej i byłem bardzo zadowolony, jak na razie nawigacja tutaj praktycznie nie jest wykorzystywana przeze mnie bo albo nie ma adresów albo kieruje pod prąd.. ciekawe co zmienili do wersji V3.. z informacji jakie dostałem od ASO mogę dopiero w sierpniu przejść an V4 za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...