Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna nawigacja nie jest idealna... nawet nie ma jednej najlepszej.

Jeżeli masz telefon w samochodzie to i masz możliwość skorzystania z aplikacji w tym Google Search - oczywiście prawdopodobniej szybciej i wygodniej będzie skorzystać z telefonu hihihihhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 5.04.2019 o 13:12, Brzyk napisał:

Ja poczekam do października. Mam darmowa wymianęemoji16.png

jak to darmową wymiane? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem teraz wymieniać przed wakacjami, ale kierownik serwisu poradził się wstrzymać, bo podobno staqra i nowa wersja niczym się nie różnią.

Wymiana jest do 36 miesiąca i poradził zrobić to jak najpóźniej. Ciekawe czy będzie już kolejna wersja, czy ta obecna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobrze, że nowe autka mają nowe radio, TomTom i AA, czym chyba Nissan za bardzo się nie chwalił. Pytałem gościa w salonie czy zmiana radia była przy dodawania dużego radia do Acenty a on mówi, że nie. Robili to niezależnie i w dodatku trafiały sie auta z 2019 ze starym radiem. Niestety X się nie załapał jak na razie. Szkoda ogólnie, że AA wymaga kabelka. Nie kumam tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co wam pokazuje po włożeniu V4 bo ja mam nówkę sztukę auto z niby aktualną wersją a pokazuje mi V2. Jak wchodzę na stronę HERE to sa tam drogi których u mnie na mapie nie ma ;/

I w ogóle jakaś stara wersja... co jest grane?

Przy okazji pytanko to radio nie ma żadnych funkcji głosowych poza apką Google Online Search? Nie można wybrać nr telefonu głosowo. Nie dobiera też SMSów... A wydawało mi się, że gówniane radio w Corolli było słabiutkie... Ale SMSy pokazywało i można było nawet odpisać ;/ Normalnie te radia sa 100 lat za murzynami ;/

image.thumb.png.a0eaa43ee174ad0d64ef6600b47baf58.png

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co to jest "sztuka nówka auto". Sztuki nówki mają Nissan Conect-3 i aktualizację przez USB lub Wi-Fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czech napisał:

Nie rozumiem, co to jest "sztuka nówka auto". Sztuki nówki mają Nissan Conect-3 i aktualizację przez USB lub Wi-Fi

QQ tak ale jak widzisz w mojej stopce X się tego jeszcze nie doczekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Czech napisał:

W stopce widziałem QQ 1.2

Zmieniłem w stopce ale faktycznie zapomniałem w profilu, już poprawione... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do kol. dzisiaj nagle przestała działać nawigacja głosowa .Normalnie nawiguje tylko bez głosu,  nie wiem  jak dojść do do tego aby działala.Zrobiłem nawet reset nawigacji do ustawień fabrycznych i NIC. Może gdzieś wyłączyłem głos nie wiem,natomiast jak wskazuje dokąd ma prowadzić to nornalne odpowiada >>> podaj adres i tak dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie. Jest możliwość podłączenie QQ z 2018 roku z aplikacją android auto tak, aby na wyświetlaczu multimedialnym pokazała mi się mapa google? Na oficjalnej stronie android auto w liście samochód, które są kompatybilne z tą apką nie ma wymienionego QQ.

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 20:33, Ryszard48 napisał:

Mam pytanie do kol. dzisiaj nagle przestała działać nawigacja głosowa .Normalnie nawiguje tylko bez głosu,  nie wiem  jak dojść do do tego aby działala.Zrobiłem nawet reset nawigacji do ustawień fabrycznych i NIC. Może gdzieś wyłączyłem głos nie wiem,natomiast jak wskazuje dokąd ma prowadzić to nornalne odpowiada >>> podaj adres i tak dalej.

 

Ryszard,prawdopodobnie serwis.Musiała się zrobić jakaś zawiecha.NCIII mają to w genach.

11 godzin temu, Roberto_9009 napisał:

Witam,

mam pytanie. Jest możliwość podłączenie QQ z 2018 roku z aplikacją android auto tak, aby na wyświetlaczu multimedialnym pokazała mi się mapa google? Na oficjalnej stronie android auto w liście samochód, które są kompatybilne z tą apką nie ma wymienionego QQ.

Z góry dzięki za odpowiedź

Jak nie ma to może nie być.Powiem bez obrazy,Chińczyki górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roberto_9009 napisał:

Witam,

mam pytanie. Jest możliwość podłączenie QQ z 2018 roku z aplikacją android auto tak, aby na wyświetlaczu multimedialnym pokazała mi się mapa google? Na oficjalnej stronie android auto w liście samochód, które są kompatybilne z tą apką nie ma wymienionego QQ.

Z góry dzięki za odpowiedź

W roku 2018 dokonano zmiany z Nissan Conect-2 na Nissan Conect-3. Starsza wersja nie posiada oprogramowania Android Auto. Dopiero Nissan Conect-3 ma tę opcję i można zintegrować telefon z stacją multimedialną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsza NC3 posiada - zależnie od radia. Radio z przyciskiem Camera z lewej nie posiada a z prawej posiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Smakor napisał:

Nowsza NC3 posiada - zależnie od radia. Radio z przyciskiem Camera z lewej nie posiada a z prawej posiada :)

Dzięki za odpowiedź. To w takim razie wystarczy wgrać nowy soft, czy trzeba wymienić całą stację multimedialną, aby była możliwość połączenia się poprzez aplikację android auto z telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej taniej wyjdzie wymienić i pożytek ze stacji będzie większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Softu nie da się wymienić bo to inny sprzęt jest. Jedynie wymiana całego radia pytanie czy będzie do starego QQ pasowało nowe radio bo jest nowy system kamer z lepszą rozdzielczością. Dużo wątpliwości więc może lepiej od razu jakiś chińczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 20:33, Ryszard48 napisał:

Mam pytanie do kol. dzisiaj nagle przestała działać nawigacja głosowa .Normalnie nawiguje tylko bez głosu,  nie wiem  jak dojść do do tego aby działala.Zrobiłem nawet reset nawigacji do ustawień fabrycznych i NIC. Może gdzieś wyłączyłem głos nie wiem,natomiast jak wskazuje dokąd ma prowadzić to nornalne odpowiada >>> podaj adres i tak dalej.

 

Wszyscy się ze mnie nabijają hahaha za moje słynne: czyżbyś nie czytał instrukcji?

1. Komunikaty głosowe włączamy/wyłączamy oprócz przez menu - poprzez przytrzymanie paląca przez 2 sekundy na kwadratowej ikonie kolejnego manewru. Zmiana ustawienia to piknięcie w głośniku

2. jednak jestem prawie pewien, że ty po prostu wyciszyłem do zera Volume komunikatów. Ustaw jakas trasę i jak będzie miał być komunikat zwiększ głośność (przyciskami na kierownicy od głośności radia lub gałką obok ekranu nawigacji). Stawiam pół litra że sobie to ściszyłeś - ciekawe czy mam rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 23:51, Karminadel napisał:

Wszyscy się ze mnie nabijają hahaha za moje słynne: czyżbyś nie czytał instrukcji?

1. Komunikaty głosowe włączamy/wyłączamy oprócz przez menu - poprzez przytrzymanie paląca przez 2 sekundy na kwadratowej ikonie kolejnego manewru. Zmiana ustawienia to piknięcie w głośniku

2. jednak jestem prawie pewien, że ty po prostu wyciszyłem do zera Volume komunikatów. Ustaw jakas trasę i jak będzie miał być komunikat zwiększ głośność (przyciskami na kierownicy od głośności radia lub gałką obok ekranu nawigacji). Stawiam pół litra że sobie to ściszyłeś - ciekawe czy mam rację. 

MASZ RACJĘ

Cześć

Przeczytałem tą wiadomość  wczoraj w nocy ok godziny 1.15 i cały czas nie dawało mi to spokoju ,czy aby na pewno wszystko zrobiłem aby działała komunikacja głosowa Postanowiłem sprawdzić to na gorąco,pobiegłem do garażu od domu mam (550m)  ciemno zimno ale co tam ważne sprawne AUTKO i zacząłem grzebać w tych ustawieniach co podałeś .Wcześniej sprawdzałem głośność i nic.Komunikatów nie było ,ale głos z radia Android auto i CD były słyszalne,mapy Gogle również Wsiadłem do auta i dawaj po osiedlu :drivingauto:i stukanie w ikonke i podkręcałem głośność na kierownicy jak i na nawigacji i dalej nic. Dałem za wygraną i poszedłem do domu. Miałem umówioną dzisiaj  wizyte w ASO związaną z tym problemem  . Dzisiaj rano jedziemy na umówioną wizyte w Serwisie, więc  ustawiłem nawigację z porrzednich adresów ii mówie do mojej  ukochanej  puknij w ekran i zaznacz Dąbrowa G  ASO i  zaniemówiłe stała się jasność , kobieta przemówiła w nawigacji " jedz prosto prez 500 metró" . Teraz nie wiem czy to po Twojej sugestii  czy sprawne paluszki moje żonki :thumbsup: ale i tak wielkie dzięki  , jak na razie wszystko sprawne.

Dzięki Karrminadel                :0recourse:   :drinkchampagne::drinkchampagne: 

:bobesh:Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim kolegom i koleżankom  :nissan:  aby wasze maszyny były bezawaryjne.:0dance4:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...