Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzyk.

U mnie tak się dzieje jak ktoś rozmowę prowadzi w systemie głośnomówiacym . Tylko, że tak słychać w Maździe być może i w Qq ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem aktualizację Navi. Karta kupiona na alledrogo.

 

04769740035970095866.jpg

A czy sa juz na tej karcie naniesione nazwy ulic, ktore "dojna zmiana" realizuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzyk.

U mnie tak się dzieje jak ktoś rozmowę prowadzi w systemie głośnomówiacym . Tylko, że tak słychać w Maździe być może i w Qq ?

 

Tak. dokładnie , gdy dzwonią z jakichś tele ....zawsze jest pogłos także u mnie.

Gdy dzwoni żonka - ja ja słyszę super. Ona z pogłosem

Monika99:

nie  ma ceny. To tak z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jak jest najnowsza wersja map? jak jest datowana?

Przy odbiorze QQ chce sprawdzić jaka jest w nim karta, powinna byc Nissan Connect 3 V3?

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

jak jest najnowsza wersja map? jak jest datowana?

Tutaj, idąc krok po kroku ustalisz oznaczenia najnowszej karty do Twojej rakiety http://nissan.navigation.com/en_GB/NissanEMEA/EUR

Najprawdopodobniej na pokładzie zastaniesz NC3 V2 (wydanie na 2017r), ale przecież w ofercie masz darmowe aktualizacje, więc od razu proś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak najbardziej dzuala po BT. Po kablu to nie sprawdzałem ale na 100% będzie działał .

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Mozna sluchac muzyki z yt z telefonu poprzez np usb czy bluetoucha?

Przez bluetooth jak najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na próbe wykupiłem spoty na miesiąc.

Działa fajnie. Jak działa.

Ale czasem nie wiem dlaczego - nie doszedłem jeszcze  - że jak sie zatrzyma - to za nic nie można znów ruszyć -  ponownie odtwarzać.

Wyłączyłem wszystko, sparowałem od nowa - i nic. Nie przechodzi. A następnego dnia - wejdę do auta i od razu rusza.

Ale to jakby wina nissana. Bo telefon pokazuje że odtwarza  - ale brak przekazywania na BT.

 

ZObaczę znów jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienie.

juz przełączłem i z kierownicy  przez wszystkie odtwarzacze , potem właśnie USB/Aux

i nic.

 

można powiedzieć że telefon chce odtwarzać ale nie może. W telefonie daję odtwarzaj - ale zaraz włącza się Pauza.  I ta sama reakcja jest gdy na ekranie BC daje Play - na ekranie telefonu włącza sie od razu pauza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel jestemy tu po to zeby odpowiadac n pytania i sobie wzajemnie pomagac. Nie potrzebny jest hejt :) blad powstal bo slownik zle wprowadzil slowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam taką kartę u siebie.

Czy jest juz może nowsza wersja?

 

cd2e37b19d160dd6med.jpg


Tak. dokładnie , gdy dzwonią z jakichś tele ....zawsze jest pogłos także u mnie.

Gdy dzwoni żonka - ja ja słyszę super. Ona z pogłosem


Monika99:

nie  ma ceny. To tak z ciekawości

 

Dziś byłem na serwisie z zestawem głośnomówiącym.

Powiedziano mi po półtorej godzinie, że nie udało im  się wgrac nowszego softu który rozwiąże efekt echa .

Hmm czyżby soft  odpowiadał za mikrofon?

I w " Twoim " qq ten sam soft sprawił że rozmowa jest czysta?

W zastępczym - rozmowa jest idealna.

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[MAPY] U mnie od tygodnia co jakis czas pojawia sie komunikat o nowej wersji mapy i aby zglosic sie do ASO :) Ciekawe - w zeszlym roku jak dostalem nowa karte (program "MapCare") to Nissan Connect nie pokazywal zadnych informacji, ze jest nowa wersja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka dni temu w ASO wymieniono mi kartę nawigacji na najnowszą w ramach Map Care. Wszedłem w ustawienia nawigacji i zakładkę informacji i wyświetliło mi się na ekranie na pewno oznaczenie v2. Czytałem coś na forum o v3, więc jak mam dojść do tego, czy rzeczywiście mam najnowszą mapę? v3 powinienem mieć wyświetlane w przypadku wykonanej aktualizacji karty na 2018?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie kolego klepa! :0recourse: Wszystko się zgadza. Na karcie jest v3, a na wyświetlaczu widnieje v2 i cyfry wersji te same, zagłębiając temat, tak to rzeczywiście wygląda i tylko to potwierdziłeś, jest to aktualne wydanie, choć mylnie można odnieść inne wrażenie. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio próbowałem w samochodzie pobrać wysłany wcześniej z Google Map punkt docelowy. Jednak w samochodzie nie było to możliwe bo ciągle był komunikat: samochód nie jest zarejestrowany na koncie użytkownika - zaloguj się jako gość.

Odinstalowywałem aplikację, logowałem się na komputerze stacjonarnym itp. Nic to nie dało.

Potem przypomniałem sobie, że darmowy dostęp do aplikacji w samochodzie miał być tylko na 2 lata - które już minęły.

Wszedłem więc na "You+Nissan" odnalazłem zakup subskrypcji i.... subskrypcja na 24 miesiące: 0,00 zł

Zamówiłem - i znów wszystko działa.

Nie wiem czy to czasowa akcja za darmo - czy jednak (w co wątpię) Nissan doszedł do wniosku, że nawet za 1zł nikt tego nie kupi i się nie wygłupia żądając za to pieniędzy.

W każdym razie - jest teraz za darmo - więc może komuś się przyda ta wiedza - bo nie można wykluczyć, że w przyszłości będą chcieli jakieś dziwne kwoty za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniej niż 2 lata i też nie mogę wysłać punktu docelowego.
Także jestem niezalogowany niezarejestrowany.
Może jakaś awaryjna u nich na serwerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest za darmo, auto mam 4 lata i w 2016 tez przedluzalem za darmo. 

Na początku w reklamach i folderach tak się chwalili ile to przybedzie wspanialych aplikacji a tu nic... Kilka bezużytecznych gniotów i jedyne w miare przydatne to Google. Tylko co z tego, że wyszukam punkt przez Google jak trase i tak oblicza juz nieaktualna navi Nissana... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...