Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Z racji, ze niedawno dostalem najnowsza karte z mapami (defacto i tak z nich nie korzystam ale jak za darmo to biore:) ), poprzednia karte mam do oddania z piwko :P

Ktos chce? (Preferowany odbior Krakow)

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić nową kartę.

Oferta na allegro ma symbol T1000-25986

Zaś na stronie HERE symbol T1000-25985

Z czego ta różnica? Ktoś wcześniej pisał, że "szóstki" z allegro to podróbki. Może.... bo jak pooglądać zdjęcia to naklejki są różne, nadruki inne - jakieś takie koślawe.

I co kupić? Czy te podróbki mają dane najnowsze - czy tylko podmieniony symbol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup karte SD EVO+ Samsunga z mozliwoscia zmiany CID - bedzie taniej i co rok zmienisz tylko na niej mapke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta samsunga 180 pln a mapki gdzie znalazłeś masz jakieś linki ? Może krótka instrukcje  na jaki cię zmienić itd ... trosze podpowiedzi by się zdało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32GB kosztuje niecale 166 pln z przesylka na aledrogo. CID zmieniasz 1 poleceniem ale musisz miec Linuksa.

Jak masz troche czasu i checi to mozna sie bawic. Za rok tylko znowu zmienisz CID i wrzucisz nowa mape. W sumarycznym rozrachunku wychodzi sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie za 100 tysięcy pierdyliardów niczego.Czy da się zaaktualizować soft w nawigacji Nissan connect na ten co maja polifty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką kartę właśnie odebrałem. Ciekawe czy wnosi coś więcej niż zeszłoroczna

3f30d3c83e49d151668f8bd37707dec0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Byłem w ASO z moim problemem. Pogłosu, echa złego słyszalności rozmówcy.
Napisano mi że testy urządzeniem diagnostycznym wypadły pozytywnie. Nieprawidłowości nie stwierdzono.
Ciekawe że używam trzech telefonów i w każdym jest to samo zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 5.06.2018 o 11:51, rafiros napisał:

Taką kartę właśnie odebrałem. Ciekawe czy wnosi coś więcej niż zeszłoroczna

Łatwo możesz sprawdzić, na podstawie np. oddanych odcinków S5 między Kaczkowo (na poł. od Leszna), a Wrocławiem. Przy okazji zwróć uwagę, czy pousuwali w końcu te badziewne atrapy fotoradarów, które z dróg zniknęły ładnych kilka lat temu, a nasze NC nas nimi straszyły jeszcze w NC3 V2.
Dla przykładu południowe rewiry Poznania - Start na skrzyżowaniu ulic Starołęcka x Głuszyna, meta w Rogalinku, przez Czapury, Wiórek i Sasinowo. Tam nie powinno straszyć, a jeszcze w NC3 V2 straszyło w Czapurach i Sasinowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Brzyk napisał:

Hej.
Byłem w ASO z moim problemem. Pogłosu, echa złego słyszalności rozmówcy.
Napisano mi że testy urządzeniem diagnostycznym wypadły pozytywnie. Nieprawidłowości nie stwierdzono.
Ciekawe że używam trzech telefonów i w każdym jest to samo zjawisko.

Zmniejsz głośność połączenia w ustawieniach w radiu dla bluetooth i wtedy sprawdź czy pogłos nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak. Nie ma pogłosu na minimum ale wtedy nic nie słychać. Tzn na 1 stopniu. Pogłos jest na różnych telefonach.
Im głośniej tym gorzej.

Aha a głośność w tel mam na 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a telefony na różnych systemach ? i czy stacje logowania do sieci też różne ? pytam bo czasem może być winna BTS'a

a i oczywiście głośnik w telefonie podczas połączenia bluetooth masz wyłączony ?

Edytowane przez camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 windowsy 1 android 1 Symbian.
Miejsca różne. Testowałem w robocie w domu i pod ASO.
Miejsca oddalone od siebie o ok 30 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu do wersji D554:

https://www.qashqaiforums.co.uk/viewtopic.php?f=29&t=5747&start=10

 

Kolega Duncho jest nieoceniony. Ale przeczytaj przynajmniej kilka pierwszych stron tematu, dokładnie wyjaśnia jak to zrobić. Proces trwa długo (koło godziny) i nie możesz w tym czasie wyłączyć zasilania bo uceglisz sobie system. On jeździł na własną odpowiedzialność przez godzinę ale powinno się to robić na postoju z podłączonym autem do zasilania coby nie padł akumulator.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wgrali 554 ostatnio w ASO.
Nie wiem jaka różnica.
Ale na autostradzie włączyły mi się przez moment 2 znaki ograniczenia prędkości.
Tzn rozpoznawania znaków.
Nie wiem jak było wcześniej.
Nie udało mi się tego powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś wymieniono mi panel navi. ( pogłos podczas rozmowy ).

Co do softu 554.

Chyba teraz raczej dziennie włącza mi się  tryb nocny - przygasa ekran wyświetlacza wieczorem. Wcześniej było 24h jasno.

I Zaczęła gadac w telefonie mapa google.

Ale nie wiem czy nie zbiegło sie to raczej z aktualizacją oreło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , 

kupil ktos moze  mape z symbolem : 25986 ? jest to najnowasza mapa dostepna ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎13 o 09:56, ileven napisał:

witam , 

kupil ktos moze  mape z symbolem : 25986 ? jest to najnowasza mapa dostepna ? 

Nie wiem czy czytałeś ten wątek (choćby jedną stronę wstecz) - to byś wiedział, że większość taką kupiła - bo jest to najbardziej popularna podróbka na allegro.

Dodam więcej - sam teraz taką zamówiłem i nie oczekuje, że przyjdzie w oryginalnym blistrze z ulotko-książeczko - tylko goła karta.

Mam tylko nadzieję, że zawartość będzie odpowiadała oryginalnej najnowszej możliwej. Dodam jeszcze , że byłem skłonny kupić oryginała - ale w dwóch moich lokalnych ASO nie wiedzieli jak je zamówić, jeden tyle się naklikał w systemie, że już mi go było żal. Drugi przez telefon klikał, klikał w końcu wziął numer i miał oddzwonić i słuch o nim zaginął.

W takim razie wybrałem ofertę z allegro - bo ze strony HERE to już dla mnie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowej aktualizacji androida z ów nie działa u mnie głosowe wybieranie teraz nawet tel pisze że wybieranie jest tymczasowo niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Karmel napisał:

A ile Tobie w salonie krzykneli za kartę/aktualizację? 

Nie byli w stanie powiedzieć dokładnie, bo nie doszli w systemie do tego kroku - ale zanim zaczęli klikać to mówi około 400zł. Zakładałem, że brutto - więc po odliczeniu VATu sratu i kosztów byłem skłonny tyle w ASO zapłacić bo wychodzi podobnie jak podróbka z allegro z niewiadomą zawartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...