Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
huckster

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości

Rekomendowane odpowiedzi

Tomi_St
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Afrance napisał:

Szczerze nie poświęciłbym na tą padake nawet minutyemoji3.png.

Dlaczego padakę ? To akurat jedna z fajniejszych rzeczy.

Można głosowo wyszukiwać cele np. w celu zadzwonienia gdzieś.

Sam ostatnio musiałem podjechać pilnie do Castoramy ale nie wiedziałem do której jest czynna. Podczas jazdy głosowo wyszukałem najbliższe sklepy Castoramy, zadzwoniłem, spytałem do której mają czynne a potem jednym dotknieciem zaprogramowałem adres sklepu.

Podobnie jak wyszukiwanie celu gdy nie znamy adresu np. rzucasz hasło kwiaciarnia i miasto przez które przejeżdżasz i masz.

Edytowane przez Tomi_St
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Afrance

Nie no masz rację jak ktoś chce to się w tym odnajdzie i zadowoli. Mi to nie potrzebne bawiłem sie tym zaraz po kupnie i nie podobała mi się komunikacja z tel. Raz była a raz nie co mnie denerwowalo.
Jakby radio miało wejście karty SIM zamiast SD to programy i nawigacja pracowała by na danych online caly czas to by było duzo lepsze rozwiązanie do tego nie potrzebna by byla aktualizacja map w ASO.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
manix
Nie no masz rację jak ktoś chce to się w tym odnajdzie i zadowoli. Mi to nie potrzebne bawiłem sie tym zaraz po kupnie i nie podobała mi się komunikacja z tel. Raz była a raz nie co mnie denerwowalo.

Jakby radio miało wejście karty SIM zamiast SD to programy i nawigacja pracowała by na danych online caly czas to by było duzo lepsze rozwiązanie do tego nie potrzebna by byla aktualizacja map w ASO.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Radio/nawigacja wcale nie musi mieć mieć karty SIM by pracowało Online, wystarczy prosta możliwość łączenia po Bluetooth i funkcja korzystania z punktu dostępu w telefonie, a wi-fi wtedy śmiga w stacji (tak mam w Tucsonie)

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pavllo
Napisano (edytowane)

na niemieckim forum ktoś puścił info, że jest możliwa zmiana navi w J11 na nową, za 360eur (podobno info z ASO DE)... ale szczegółów nie ma- przypuszczam, że to plotka, abo niepotwierdzona informacja... lub pomyłka w komunikacji z ASO ( może oferowali "chińczyka", choć ktoś pisał o Update od Nissana)...

Edytowane przez Pavllo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomi_St

Raczej chodzo o montaż chińczyka

Na brytyjskim forum rozpaliła się dyskusja gdy część ludzi odebrała nowe auta z silnikiem 1.3 ze starym navi, mimo że w salonie oglądali auto demo z nowym NC i Nissan oficjalnie już informował że jest nowy system.  Klienci próbowali wymusić na Nissanie wymianę NC na nowe. Producent odpowiedział, że nie ma takiej technicznej moźliwości i jak przystało na producenta którego auta sprzedają się na pniu - spuścił klientów na drzewo. 

Myślę, że skoro oficjalne stanowisko producenta jest, że się nie da -to nie da się. A przynajmiej tak aby działała pełna funkcjonalność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RAMA

Podejście korpo Nissan do tego jest zrozumiałe. Nie zrobi tego, żeby nie wiem co, żeby klienci nie mieli pola do skargi. Zmiana kształtu wtyczki to jeszcze nie przeszkoda.

Zmiana standardu komunikacji nie do obejścia dla chińskich elektroników lub nowe systemy bez których radio nie zadziała, to może być problem. A żadnych nowości poza nowym silnikiem jakoś nie widać. Ja jestem dobrej myśli.

Jak macie jakieś linki to wstawiajcie. Każde nowe info z chęcią poczytam.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi