Jump to content
Wspieramy Kacpiego, synka naszego kolegi Read more... ×
huckster

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości

Recommended Posts

Brzyk

Eee bo mam nie po drodze

Pavllo

Mapa wymieniona, nie jestem w stanie stwierdzić ulepszeń bo w mojej okokicy wszystko było raczej aktualne. Jak macie jakies pytania odnośnie dróg to sprawdzę...

Edited by Pavllo

Konrad30DG

Możesz sprawdzić czy jest taki adres: Wita Stwosza 41, Katowice bo na V3 nie było tego adresu mimo że od 2 lat istnieje budynek..

Pavllo
W dniu 12.04.2019 o 14:24, Konrad30DG napisał:

Możesz sprawdzić czy jest taki adres: Wita Stwosza 41, Katowice bo na V3 nie było tego adresu mimo że od 2 lat istnieje budynek..

Nie ma, konczy sie na 37

Karminadel

Na takie braki adresowe lub adres docelowy w jakieś wsi dobre jest zainstalowane w NCII: Google Online Search

Konrad30DG

ale Katowice to nie wieś dziwne że nie ma w nawigacji szpitalu bo pod tym adresem jest szpital..

Karminadel

To spróbuj poprzez szukanie POI - tam też jest dużo adresów. 

Konrad30DG

radze sobie za pomoc telefonu i google maps, chyba ponowny zakup QQ nie był dobrym pomysłem, miałem wcześniej QQ ale w wersji niższej i byłem bardzo zadowolony, jak na razie nawigacja tutaj praktycznie nie jest wykorzystywana przeze mnie bo albo nie ma adresów albo kieruje pod prąd.. ciekawe co zmienili do wersji V3.. z informacji jakie dostałem od ASO mogę dopiero w sierpniu przejść an V4 za free.

Karminadel

Żadna nawigacja nie jest idealna... nawet nie ma jednej najlepszej.

Jeżeli masz telefon w samochodzie to i masz możliwość skorzystania z aplikacji w tym Google Search - oczywiście prawdopodobniej szybciej i wygodniej będzie skorzystać z telefonu hihihihhi

klepa

NISSAN CONNECT 3 Europe - V4

1d86fd9ba6ac4fbemed.jpg

5d697a86d374caa5med.jpg

Brzyk

pokazujesz opakowanie i wersję karty?

Misiek_xl

Właśnie też mi wymienili kartę na Nissan Conect 3 V4 , czemu stacja wyświetla V3 jak u kolegi wyżej ?

buba1982
W dniu 5.04.2019 o 13:12, Brzyk napisał:

Ja poczekam do października. Mam darmowa wymianęemoji16.png

jak to darmową wymiane? :o

Brzyk

Przy kupnie powinieneś dostać 3 lata wymiany za free

drds

Też miałem teraz wymieniać przed wakacjami, ale kierownik serwisu poradził się wstrzymać, bo podobno staqra i nowa wersja niczym się nie różnią.

Wymiana jest do 36 miesiąca i poradził zrobić to jak najpóźniej. Ciekawe czy będzie już kolejna wersja, czy ta obecna?

Smakor

Dobrze, że nowe autka mają nowe radio, TomTom i AA, czym chyba Nissan za bardzo się nie chwalił. Pytałem gościa w salonie czy zmiana radia była przy dodawania dużego radia do Acenty a on mówi, że nie. Robili to niezależnie i w dodatku trafiały sie auta z 2019 ze starym radiem. Niestety X się nie załapał jak na razie. Szkoda ogólnie, że AA wymaga kabelka. Nie kumam tego. 

Smakor

Co wam pokazuje po włożeniu V4 bo ja mam nówkę sztukę auto z niby aktualną wersją a pokazuje mi V2. Jak wchodzę na stronę HERE to sa tam drogi których u mnie na mapie nie ma ;/

I w ogóle jakaś stara wersja... co jest grane?

Przy okazji pytanko to radio nie ma żadnych funkcji głosowych poza apką Google Online Search? Nie można wybrać nr telefonu głosowo. Nie dobiera też SMSów... A wydawało mi się, że gówniane radio w Corolli było słabiutkie... Ale SMSy pokazywało i można było nawet odpisać ;/ Normalnie te radia sa 100 lat za murzynami ;/

image.thumb.png.a0eaa43ee174ad0d64ef6600b47baf58.png

Edited by Smakor

Czech

Nie rozumiem, co to jest "sztuka nówka auto". Sztuki nówki mają Nissan Conect-3 i aktualizację przez USB lub Wi-Fi

stuff1000

Mój jest z 2018 aktualizuje się przez USB i WIFI...Posiada Android auto .

Smakor
2 godziny temu, Czech napisał:

Nie rozumiem, co to jest "sztuka nówka auto". Sztuki nówki mają Nissan Conect-3 i aktualizację przez USB lub Wi-Fi

QQ tak ale jak widzisz w mojej stopce X się tego jeszcze nie doczekał :)

Czech

W stopce widziałem QQ 1.2

• Like 1

Smakor
13 minut temu, Czech napisał:

W stopce widziałem QQ 1.2

Zmieniłem w stopce ale faktycznie zapomniałem w profilu, już poprawione... 

Brzyk

Ja mam chyba v4 prZez kartę sd

Ryszard48

Mam pytanie do kol. dzisiaj nagle przestała działać nawigacja głosowa .Normalnie nawiguje tylko bez głosu,  nie wiem  jak dojść do do tego aby działala.Zrobiłem nawet reset nawigacji do ustawień fabrycznych i NIC. Może gdzieś wyłączyłem głos nie wiem,natomiast jak wskazuje dokąd ma prowadzić to nornalne odpowiada >>> podaj adres i tak dalej.

Roberto_9009

Witam,

mam pytanie. Jest możliwość podłączenie QQ z 2018 roku z aplikacją android auto tak, aby na wyświetlaczu multimedialnym pokazała mi się mapa google? Na oficjalnej stronie android auto w liście samochód, które są kompatybilne z tą apką nie ma wymienionego QQ.

Z góry dzięki za odpowiedź