Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomoże mi ktoś z szanownych kolegów? Telefon z androidem sparowany z radiem NC2, ale przy próbie połączenia do aplikacji nie mogę uzyskać kodu parowania samochodu. Wciskam INFO na radiu i nie mam opcji "NissanConnect Services" Co robię żle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Kilka lat temu modne bylo wgrywanie radarow do naszych Connect2, czy to sie jeszcze robi? Jesli tak to powiedzcie mi jak bo zapomnialam i gdzie znalezc obecna baze danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie pisze, jak nie to proszę moderatora o przeniesienie. Swój problem opisałem wraz z innym problemem wcześniej w innym dziale, ale po krótce go przytoczę. 

Mam problem z Nissan Connect'em, podczas jazdy gdy leci muzyka z BT , bądź z CD , przerywa dźwięk na ok. 22-25 sekund, po czym włącza ponownie ( w tym czasie utwór jest ciągle odtwarzany, np. w CD leci sekundnik ) ponownie dźwięk, na ok. 60 sekund i znów wyłącza na ok. 22-25 sekund, robi się tak 5 razy pod rząd i gaśnie ekran, aplikacja na monitorze się restartuje, pojawia się znaczek Nissana , i włącza dalej odtwarzanie, po minucie wyłącza znów dźwięk i tak w kółko. Czy ktoś miał podobnie wie co może być przyczyną? Wszedłem w serwisowe menu ale tam wszystko w porządku. Pomyślałem, że może nagram soft od nowa, gdzieś mi śmignął opis że przez USB to można zrobić. Tu moje pytanie czy to jest trudna i ryzykowna opcja? Aktualnie mam wersję d554, czy to jest najnowsza? Skąd ją pobrać? Pisałem zapytanie na stronie Nissana, to mnie do ASO odesłali, tam byłem zapytać z myślą może dobra dusza coś podpowie, naprowadzi :) Niestety gość  mi powiedział że mogą podpiąć komputer za 295 zł i może uda się coś dowiedzieć, a jak nie to szukamy dalej ( ale te 295 zł stratny będę i brak odpowiedzi) :/ 

Dzięki z góry za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie dzieje się zawsze , powiedzmy w 70% , ostatnio nawet częściej działa. Niestety staram się wyłapać okoliczności tego zdarzenia, ale nie umiem :-) A o którym kablu Brzyk myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię ogólnie.
Na dziurach wartepach, losowo. Może podczas montażu był przyciśnięty.
Albo jak to mówią elektrycy, ja się nie znam, zimny lut.

Nie bede się wgłębiał i pogrążał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłam odpowiedz z Nissan  dot.  connet :

Pragnę poinformować, iż Pana pojazd posiada system NissanConnect.

Pragnę również poinformować, iż w ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważyliśmy wyraźny spadek zainteresowania aplikacją NissanConnect. Ze względu na fakt, iż jej funkcje stały się przestarzałe i chcemy mieć pewność, że przydzielimy odpowiednie zasoby tam, gdzie są najbardziej potrzebne, postanowiliśmy wycofać aplikację NissanConnect z dniem 31 marca 2020 roku.

Informujemy, iż nie ma możliwości korzystania z aplikacji NissanConnect.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
przesyłam odpowiedz z Nissan  dot.  connet :
Pragnę poinformować, iż Pana pojazd posiada system NissanConnect.

Pragnę również poinformować, iż w ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważyliśmy wyraźny spadek zainteresowania aplikacją NissanConnect. Ze względu na fakt, iż jej funkcje stały się przestarzałe i chcemy mieć pewność, że przydzielimy odpowiednie zasoby tam, gdzie są najbardziej potrzebne, postanowiliśmy wycofać aplikację NissanConnect z dniem 31 marca 2020 roku.

Informujemy, iż nie ma możliwości korzystania z aplikacji NissanConnect.
 

Widać, że każdemu w odpowiedzi robią copy/paste tego tekstu.
Dla mnie ubicie NC w 2,5 letnim aucie - jeszcze na gwarancji to obciach żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziwna przypadlosc mnie trafila, w moim autku POI milcza, wszystkie komunikaty, ktore w ustawieniach znalazlam sa wlaczone (systemowe i nawi), POI sa wyswietlane, ale milcza, podpowiedzcie mi prosze gdzie szukac przyczyny.

Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
15 godzin temu, monika99 napisał:

w moim autku POI milcza, wszystkie komunikaty, ktore w ustawieniach znalazlam sa wlaczone (systemowe i nawi), POI sa wyswietlane, ale milcza,

Komunikaty nawigacyjne działają normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty nawigacyjnie dzialaja normalnie ale komunikaty drogowe nie pamietaja glosnosci, za kazdym razem kiedy sie pokaza musze zglasniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Na stronie System -> Nawigacja -> ... masz na jednej stronie 3 parametry do ustawienia. Nazw nie zapamiętałem, bo skleroza, ale 1 od góry ma być włączony, 2-gi od góry mam ustawiony na 13, a dużo niżej masz jeszcze 3-ci parametr "dźwięk & pik" (czy jakoś tak). Znajdziesz na pewno. To jedyne 3 miejsca do ustawienia parametrów głośności komunikatów nawigacyjnych.

Godzinę temu, monika99 napisał:

ale komunikaty drogowe nie pamietaja glosnosci

Głośność komunikatów drogowych to ustawia się w ustawieniach systemowych radia, a nie nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie korzystałem jeszcze z NC w swoim N, a chciałem....widze tu powyżej ze juz to wycofali nim sie rozpędziłem - to przydaje sie teraz do czegos ten system w aucie - da sie tam cos odpalic - albo youtube, albo cokolwiek (przegladarke jakąs czy cos przydatnego)...?  Jest jakis temat gdzies ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takue rzrczy nigdy w nim nie działały. Jak masz takie specyficzne potrzeby (to w końcu auto a nie komputer) szukaj auta z radiem AA...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 16:15, drds napisał:

Też miałem teraz wymieniać przed wakacjami, ale kierownik serwisu poradził się wstrzymać, bo podobno staqra i nowa wersja niczym się nie różnią.

Wymiana jest do 36 miesiąca i poradził zrobić to jak najpóźniej. Ciekawe czy będzie już kolejna wersja, czy ta obecna?

Dostałem informację że nie 36 m ale 39 m od daty zakupu jest ważna aktualizacja, oczywiście z zastrzeżeniem 1 w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w centrali ci klikną że możesz w ogóle dostać. Jak z przeglądu po roku wróciłem z niczym.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 11:15, Andrzej G napisał:

Na stronie System -> Nawigacja -> ... masz na jednej stronie 3 parametry do ustawienia. Nazw nie zapamiętałem, bo skleroza, ale 1 od góry ma być włączony, 2-gi od góry mam ustawiony na 13, a dużo niżej masz jeszcze 3-ci parametr "dźwięk & pik" (czy jakoś tak). Znajdziesz na pewno. To jedyne 3 miejsca do ustawienia parametrów głośności komunikatów nawigacyjnych.

Głośność komunikatów drogowych to ustawia się w ustawieniach systemowych radia, a nie nawigacji.

Dzieki Andrzej, zmobilizowales mnie bym szerzej oczy otwarla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Instalowałem w grudniu ubiegłego roku i działa. Musisz zainstalować na telefonie Android Auto / poszukaj w necie / potem podłącz kablem telefon z gniazdem USB / to w schowku podłokietnika / na ekranie wyświetlacza  /  w dolnym lewym rogu pojawi się strzałka / uruchamiasz i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mam Androida 10 na mojej komorce, podobno "AA" app. jest juz w srodku, na chwile obecna nie potrafie tego sprawdzic,,,auto jest zamarzniete i sniegiem zasypane, musze poczekac do wiosny :D

Jesli dobrze zrozumialam, to nie potrzebuje logowac sie gdziekolwiek?

Edytowane przez monika99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, monika99 napisał:

Dzieki, mam Androida 10 na mojej komorce, podobno "AA" app. jest juz w srodku, na chwile obecna nie potrafie tego sprawdzic,,,auto jest zamarzniete i sniegiem zasypane, musze poczekac do wiosny :D

Jesli dobrze zrozumialam, to nie potrzebuje logowac sie gdziekolwiek?

W sumie to nigdzie, trzeba tylko pobrać Androida na telefon

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalam AA uruchomic ale u mnie to nie chce dzialac, mam info, ze polaczono z Nissan Connect ale na ekranie nic sie nie dzieje, nie mam odpowiedniej strzalki

probowalam dwa kable, oryginalny od Huawei p20 pro oraz jakis dziki z Allegro, efekt taki sam, czyli du*a, moze macie jakas rade dla Moniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...