Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2021 o 11:11, Brzyk napisał:

Też nie wiem. Myślę że mniej niż opowiadano w tv 4 lata temu emoji1787.png

Zapłacisz sobie za wysyłkę. I sprawdzisz.
Na razie w twoje strony się nie wybieram żeby podrzucić po drodze.

Dzieki Ci piekne, jest to kolezenska propozycja, jednak po namysle zdecydowalam kupic NC v5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Wczoraj po 3 przeglądzie oddali mi NC 3 Europe V5. Jeżeli ktoś jest zainteresowany z Krk lub okolic to zapraszam na priv. OCZYWIŚCIE ODDAM ZA DARMO :)

20210507_181223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 10:58, Smakor napisał:

Czyli na pokładzie masz już 6? To musze podjechać do ASO. 

Tak, dokładnie V6.

20210509_130744.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafalmeil napisał:

Tak, dokładnie V6.

20210509_130744.jpg

Gdzie dostałeś ile monet?Bo oficjalnie nie ma u przedstawiciela a podobne foto lata po necie jako fake.Jeśli możesz jakieś bliższe info będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mixmusic napisał:

Gdzie dostałeś ile monet?Bo oficjalnie nie ma u przedstawiciela a podobne foto lata po necie jako fake.Jeśli możesz jakieś bliższe info będę wdzięczny

Tak jak pisałem, w piątek 7.05.2021 miałem 3 przegląd gwarancyjny. Zostawili mi w pudełku po V6 moją starą kartę V5. Może fakt, że mam wykupioną dodatkowo gwarancję do 5 lat ma jakieś znaczenie. Zdjęcie jest moje i przedstawia mają kartę jaką mi włożyli przy przeglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO zapowiadało jakiś czas temu, że V6 będzie na dniach i w końcu jest :) Trzeba podjechać zatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam - musze sprawdzić.

ja także mam 5 latek gwarcji. Ale z tego co pamiętam w 2017 - było tylko 3 lata aktualizacji navi, więc nie spodziewam się w tym roku już wymiany.

PS

ale powiedzcie - czy rzeczywiście tak dużo używacie navi Nissana?

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brzyk napisał:

ale powiedzcie - czy rzeczywiście tak dużo używacie navi Nissana?

Prawie wcale jak starych dróg V3 nie widzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja także mało.
W sumie wszyscy obecnie mamy Telefony.
Bardzo rzadko zdarza mi się dla pewności włączyć oba systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z NC da się jechać, ale często trzeba olewać to co pokazuje nie znając nowej drogi, albo ronda to wkurzające. Mam ProClipa i jak gdzieś jadę bez wiedzy to niestety ale z telefonu korzystam. Google też mnie denerwuje więc najczęściej jest to Naviexpert. Można go kupować na dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś się teraz zmieniło w nawigacjach ( wszystkich) . Teraz rzadziej się jeździ. Wiadomo czemu.

Ale kojarzę kilka razy i w garminie i w popularnych tabletowych samochodowych, czy to Y - że nawigacja prowadzi dosłownie " zygzakami" do celu np przez miasto.

dosłownie przez osiedle .

A nie po " obwodzie prostokąta ". ?

Starałem się napisać obrazowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brzyk napisał:

nie wiem czy coś się teraz zmieniło w nawigacjach ( wszystkich) . Teraz rzadziej się jeździ. Wiadomo czemu.

Ale kojarzę kilka razy i w garminie i w popularnych tabletowych samochodowych, czy to Y - że nawigacja prowadzi dosłownie " zygzakami" do celu np przez miasto.

dosłownie przez osiedle .

A nie po " obwodzie prostokąta ". ?

Starałem się napisać obrazowo.

 

Szczególnie google tak robi środkiem przez rynek albo osiedlowa po kostce. MASAKRA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
3 godziny temu, Smakor napisał:

Mam ProClipa i jak gdzieś jadę bez wiedzy to niestety ale z telefonu korzystam. Google też mnie denerwuje więc najczęściej jest to Naviexpert. Można go kupować na dni. 

Na dni możesz też kupić aAM (AutoMapę). Pierwszą instalację na fonie masz na tydzień za free - w pełni funkcjonalna. Możesz sobie przetestować.
ProClip - fajna rzecz. Mam na kratce nawiewu i na nim Modekom SX 7.1 (WinCE) z AutoMapą na pokładzie. W porównaniu z nissanowskimi mapami i bazą POI, to niebo i ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.05.2021 o 19:54, Brzyk napisał:

 

ale powiedzcie - czy rzeczywiście tak dużo używacie navi Nissana?

Ja (i żona)bardzo dużo. Jest wygodniejsza, zawsze działa i zawsze pod ręką (telefon 70% jazd lokalnych mam w kieszeni). Na znanych terenach - by poprowadziła pod konkretny adres.

Na dłuższych wyjazdach (Węgry/Chorwacja/Bułgaria/Włochy) przed wyjazdem sprawdzam jak wytycza trasę i ewentualnie koryguję wprowadzając punkty pośrednie.

Wolę o wiele bardziej, niż telefon - bo nie lubię jak mi coś dynda na szybie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka aktualna, najnowsza wersja map pasuje do NCII?

Chętnie bym sobie kupił na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...