Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sprzęgło w N14


Gość swinkagruba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość swinkagruba

Mam pytanie czy sprzęgła NKK nadają się do użycia czy to taki szit jak JC (ale chyba nie ma większego :P ). Cena kompletnego sprzęgła NKK to około 380 zł

 

Nissan sunny 2.0 dlx 1994 hatchback

:?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy sprzęgła NKK nadają się do użycia czy to taki szit jak JC Cena kompletnego sprzęgła NKK to około 380 zł

 

Nie wiem mi polecano w IC sprzęgło Aissin (za ok. 400 PLN) czy tak jakoś podobno niezłe. Ktoś może się wypowiedzieć? Ile masz nabiegane że rozglądasz się za sprzęgłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sprzęgle Nkk zrobiłem juz swoim sunniaczkiem 80 tys i nie mam zadnych problemów. Tylko nie kupuj w JC ich łożysk oporowych. Sa tragiczne. Jedno rozpadło mi sie po 40 km.

qrcze szkoda ze dopiero teraz ktos to napisal ja wymienialem ostatnio lozysko oporowe i kupilem wlasnie JC :( i przy okazji wymienilem tez sprzeglo na Nkk i jest narazie wszysko ok a zrobilem juz cos okolo 3-4 tys na tym, mam nadzieje ze to lozysko troche wytrzyma :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mam pytanko.. ostatnio mechanicy wymieniali sprzeglo jak mowia komplet czyli wiadomo docisk tarcza firmy Valeo.. sprawuje sie ono teraz znacznie lepiej ale..

 

jak sobie jade i dotkne nogą pedał sprzegla to czuje ze drga.. jak lekko wcisne objaw ustępuje..

 

brat mnie wlasnie nastraszyl ze najprawdopodobniej wymienili sama tarcze albo sam docisk :/

 

Co Wy na to ? (od razu jechac do nich i zabijac czy jeszcze sie wstrzymac?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze kolega z Annopola obok mojego rodzinnego Kraśnika ;)

 

hmm wina tarczy tzn trafila mi sie badziewna? czy wszystkie Valeo tak maja?

 

wczoraj wogole zauwazylem ze jak wcisne sprzeglo zaczyna ciszej chodzic, a jakpuszcze to slychac lekki jakby klekot ale naprawde cicho i ciezko to uslyszec no ale jednak cos jest..

 

co z tym wogole zrobic? jezdzic tak? czy strach? na to sprzeglo powinna byc jakas gwarancja chyba (pomijajac gwarancje na jego monataz u mechanikow) moze ich zjade niech mi wymieniaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj zauwazyle mszarpanie na 1+2 biegu :(: nie wiem czy to sprzeglo czy moze cos innego :zly:

 

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 21:36 ]

przy puszczaniu sprzegla ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zauwazyle mszarpanie na 1+2 biegu :(: nie wiem czy to sprzeglo czy moze cos innego :zly:

 

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 21:36 ]

przy puszczaniu sprzegla ;/

 

Tarcza do wymiany :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem cos takiego ale to chyba linka od gazu byla za mocno naciagnieta bo reagowal na gaz jak glupi jak sie lekko wcisnelo a pozniej juz tak srednio przy dalszym jego wciskaniu, po miescie wogole jezdzilem lekko go tylko dotykajac (silnik 1.4 GA 75KM) az pewnego razu ruszylem dosc ostro (moze nawet zbyt ostro) i linka sie chyba poluzowala i teraz ruszam gladko a auto juz tak strasznie na gaz nie reaguje (i pewnie mniej spali po miescie wiec nawet sie ciesze) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No JA mialem pekniety pancerz w miejscu gdzie przechodzi przez karoserie ;/ale juz naprawilem :) no i nie szarpie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...