Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

REGENERACJA SILENTBLOKÓW, PODUSZEK


Ostek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając dzisiaj "Garaż" na TVNTur.... było o pewnej firmie regenerującej poduszki silnika, tak więc znalazłem firmę w necie, niestety nie kożystałem z ich usług, ale w programie nawet konkretnie mówili o swoich produktach, dają 6mc gwarancję i wytrzymują ponoć 85kkm. Firma nie posiada strony www. Regeneracja trwa 1 dzień roboczy.

Autor: Bartek Lorens

Nadesłano: 2005-09-22 21:12:40

E-mail: michal.lorens@wp.pl

Regeneracja silentbloków, poduszek (również utwardzanie), łączenie gumy z metalem.

ADRES:

województwo: mazowieckie

miasto: Warszawa, 02-506, ul. Madalińskiego 83,

tel. (22) 849-21-10, tel. 0-604-165-430, fax. ,

czynne: 8-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to ogladalem i mnie to zaciekawilo. Ja to ogladalem dzis ale o 2 w nocy, tzn wczoraj. Jak mozesz to podaj adres ich stronki i moze wiesz jak to cenowo wyglada?????

Mowili tez ze robia mocniejsze poduchy i twardsze, co napewno zainterewsuje naszego kolege COOBCIA.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to ogladalem i mnie to zaciekawilo. Ja to ogladalem dzis ale o 2 w nocy, tzn wczoraj. Jak mozesz to podaj adres ich stronki i moze wiesz jak to cenowo wyglada?????

Mowili tez ze robia mocniejsze poduchy i twardsze, co napewno zainterewsuje naszego kolege COOBCIA.

 

 

POZDRAWIAM.....

 

 

No niestety strony [www] nie mają !! cen też nie znam, ale wysłałem emaila do nich z zapytaniem. Czekam na odpowiedź. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To jak cos odpowiedza, to daj znac co napisali.

 

 

POZDRAWIAM.....

 

Dzwoniłem do nich, regeneracja kosztuje od 100-150,- jeśli poduszki są olejowe to koszt 150,- Utwardzane(samochody rajdowe) też w tych granicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niewątpliwe interesuje mnei to ale cena jest malo atrakcujna, na dobrą sprawe będize chaił u siebie zapodać tylko taką męską poduszke do skrzyni biegów a reszte pozostawie seryjne (z czasem wymienie na nowe)

 

Jakby ktoś chciał to w Warszawie na ul. Łowickiej robią za ok 70zł poduszki utwardzone do sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niewątpliwe interesuje mnei to ale cena jest malo atrakcujna, na dobrą sprawe będize chaił u siebie zapodać tylko taką męską poduszke do skrzyni biegów a reszte pozostawie seryjne (z czasem wymienie na nowe)

 

Jakby ktoś chciał to w Warszawie na ul. Łowickiej robią za ok 70zł poduszki utwardzone do sportu...

 

Coobcio, a masz na nich jakis namiar.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny P10 2.0:

- 278zł poduszka od strony rozrządu

- 140zł poduszka od stryny skrzyni

- 98zł poduszka tylna

- 53zł poduszka przednia

 

Czy to jest tanio - mi się tak średnoi wydaje do tego jak masz podkręcony silnik to i tak je będzie rwać, trzeba coś bardizej męskiego...

 

Adresu dokładniejszego nie znam, trzeba się przejechać i sprawdzić to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oficjalna odpowiedz "e-mailem" na temat poduszek

 

"Przepraszam że dopiero teraz odpisuje... Każdą poduszke czy silentblock można utwardzić, jednak przy wzmacnianiu poduszek istnieje ryzyko przenoszenia drgań na karoserię (seryjny silnik). Co do ceny to trudno powiedzieć bez zobaczenia, ale primera ma z reguły jedną olejową (130-150 zł. w zależności od dorabianego wkładu) + mechaniczna pod silnik i pod skrzynię biegów oraz tłumik drgań (od 80 zł.). Cena zależy głównie od kosztów formy, dlatego klient musi ocenić czy opłaca się regeneracja danego elementu. Z pytaniami prosze dzwonić 0-22 849-21-10 lub 0-604-165-430"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie z czystej osczędnosci wylalem poduszke silkonem, jak zaschnie i ją zamontuje to dam znać jak to działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość RADEK100NX

Moi kumple z KJS-ów robili w gumach dziury, albo wykorzystywali istniejące, i zalewali poxipolem. Działało. Do prawdziwej sportowaj jazdy najlepiej użyć poduszek aluminiowych, ale to EXTREMA trzeba mieć obspawaną karoserię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...