Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzyku a czy przez tą siateczkę widać z zewnątrz co jest w środku w samochodzie? Na szczęście ja okna dachowego nie mam więc nie musiałem go przyciemniać :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz miał chwilkę to wrzuć fotkę. Może kiedyś w przyszłości będę musiał o czymś takim pomyśleć jak będę miał takie marudne dziecko że mu za ciemno że mu za jasno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na już kilka fotek.
Dzień pochmurny.
Montowane od góry na zaczep na taśmie 2 stronnej od dołu "blaszka" zaczepiana o plastik drzwi.
Na razie bezinwazyjnie.
Raczej założenie na stałe.
Założyłem brzydka tasiemkę na dolne mocowanie coby unieść ramkę inw6sunac z górnego mocowania.
Jezeli będę potrzebował.
Spasowane na miarę.2362c127ce00d05c17e353cea5a23e18.jpg6c5d6c65481d3b7519ee7f04a882eace.jpg83e6a71b5a77ee2a83f74e9a665172fe.jpgaeae4e66edddda53ffe92134aab1fd5a.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet to spoczko wygląda. Na tym zdjęciu gdzie masz do połowy szybę otwartą to wygląda jakbyś miał zafoliowaną ta szybę :D

Ty masz też brązową tą kasztankę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką jak ty. Ale fele inne

Na plus że muchy nie wpadają ;-)
Choć podczas jazdy chyba że wolnej - szyb nie otwieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na kolor wpływu nie miałem :( A co do otwierania szyb to otwieram tylko aby pobrać bilecik lub zapłacić za autostradę :) Ostatecznie żeby za paliwo na stacji zapłacić :D Tylko patrzeć jak zardzewieje elektryka okien :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zewnątrz nie. Bele w środku nikt nie dojrzy i nie doniesie hehe

I ciemne szyby i zasłonki wtedy się sprawdzą.
Dobrze że moja nie widzi hehe rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

Czy mozecie polecic jakies lusterko do srodka dzieki ktoremu bede mogl widziec czy niemowlak spi/rozrabia w foteliku? Ponoc sa jakies montowane do podsufitki..

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lusterka i osłony przeciwsłoneczne musza być bezpieczne.
Nic plastikowego do szyby bym nie przykleiła tylko elektrostatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.07.2018 o 09:16, Pavllo napisał:

ciekawa opcja na ostrzeganie o martwym polu:

aliexpress

 

 

Z racji promocji kupiłem ten zestaw... 

Zapłaciłem 129usd. Promocja 135-6usd (trzeba zalozyc nowe konto i dodać kupon jako "new user") 

Z tego co oglądałem na yt to działa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie polecić jakiś dywanik na miejsce kierowcy? dostałem komplet z Salonu, ale ten od kierowcy wg mnie jest bez sensu- nie ma zabezpieczenie "lewej stopy" oraz kończy się na wysokości pedałów= cały syf z buta jak się kruszy na pedałach to leci pod dywanik...

Kupować kompletu nowego za ponad 100 nie ma sensu, ale może sprzedaje ktoś na sztuki? na allegro coś niby jest, ale...wg mnie nie są dobrze "dokrojone" pod J11

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już taki dywanik? Jeśli nie to podpowiem co i jak....Miałem Rezaw-Plast bardzo dobrze dopasowane,korytka,klapka pod lewą nogę.niestety wkurzało mnie to,że ta klapka była źle docięta i za każdym razem kiedy zdejmowałem nogę ze sprzęgła zahaczałem podeszwą o nią i podnosiło do góry..musiałem ją przyciąć z boku jakieś 2 cm.Co do zasięgu dywanika pod pedały też nie ma rewelacji,i tak syf się sypie pod dywanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam oryginały i zobaczymy...Na razie nic nie kombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i lato i zimę w Ori.
Lato piach wokół dywanika(za).
Zima poprzednia elegancka.
Ale chyba mega chlapu nie było u mnie jak 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam oryginalne gumowe, które nie chronią przed zabrudzeniem wykładziny zarówno po stronie kierowcy jak i pasażera. Dlatego (już od kilku aut) kupuję w markecie gumę "z metra ciętą" i docinam właściwy kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Co sądzicie o takiej ofercie na nakładki progów?   LINK

Firma w cenie 110 zł oferuje nakładki w połysku lub inox. Z grawerem lub bez.  Ciekawostka polega na tym że z oferty wynika iż można wybrać sobie treść graweru na listwie. ;)

Szukałem zwykłych, bez napisów ale jak znalazłem że można wybierać to już zacząłem kombinować.... I już nic nie będzie stało na przeszkodzie mieć napis QQułka  lub Kaszanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RAMA napisał:

Co sądzicie o takiej ofercie na nakładki progów?   LINK

Firma w cenie 110 zł oferuje nakładki w połysku lub inox. Z grawerem lub bez.  Ciekawostka polega na tym że z oferty wynika iż można wybrać sobie treść graweru na listwie. ;)

Szukałem zwykłych, bez napisów ale jak znalazłem że można wybierać to już zacząłem kombinować.... I już nic nie będzie stało na przeszkodzie mieć napis QQułka  lub Kaszanka :)

Jak zamówisz, daj znać, czy dobrze pasują i montaż jest bezproblemowy. Grawer welcome to hell na powitanie teściowej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...