Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo,to już nissan zadziałał.Jak zwykle coś dokładają po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dalem przyklad skladanych lusterek, bo u mnie tez sie skladaja. Ale to byl przyklad ze czegos nie bylo a mozna bylo miec po zakupie oryginalnego Nissanowskiego modulu.

W zeczy nie oryginalne nie chce sie bawic. Tylko to co pozwala zamontowac Nissan- zeby nie bylo problemow jak to wczesniej JACKO napisal.

Dlatego spytalem czy sa jakies zeczy w najnowszej wersji QQ ktore mozna ulepszyc (np dokupujac jakis modul)  a mozna dokupic w Nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozróżnijmy...Składają się automatycznie...mamy na myśli to,że po wyłączeniu motorka lustra same się zamykają? Czy trzeba je kneflęm chędożyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie  tecny,n-teci ,a nie wiadomo czy w acentach,nowych też taka konfiguracja występuje.

Wydaje mi się że opcji do uruchomienia w oprogramowaniu Qqłki jest dużo.Kiedyś przeglądałem forum VW i oczy mi się otwierały ze zdumienia co oni robili i jak grzebali w oprogramowaniu i jakie funkcje uaktywniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te funkcje mi wlasnie chodzi. Co jest nie aktywne a by moglo byc aktywne bo modulu brak albo producentowi nie chcialo sie tego w sofcie uaktywnic.

 

To pewnie wynika z tego, ze mam Tekne, (szybe, dach), dokupilem opaski z przodu i z tylu, listwy ochronne na drzwi, planuje zakup 18" felg na lato. I chcialo by sie cos jeszcze ulepszyc ale pomyslow juz brak... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te funkcje mi wlasnie chodzi. Co jest nie aktywne a by moglo byc aktywne bo modulu brak albo producentowi nie chcialo sie tego w sofcie uaktywnic.

 

To pewnie wynika z tego, ze mam Tekne, (szybe, dach), dokupilem opaski z przodu i z tylu, listwy ochronne na drzwi, planuje zakup 18" felg na lato. I chcialo by sie cos jeszcze ulepszyc ale pomyslow juz brak... :(

kombinujesz kolego,  bardzo kombinujesz ...  :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w katalogu akcesoriów do J11 jest widoczny moduł składania lusterek automatyczny. Wieczorem mogę zerknąć i się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w katalogu akcesoriów do J11 jest widoczny moduł składania lusterek automatyczny. Wieczorem mogę zerknąć i się upewnić

Zgadza sie. Kiedys ktos juz o tym pisal. W QQ produkowanych chyba po wrzesniu 2014 (nie wiem czy to tylko w Teknie i n-tecu) juz masz od razu automatyczne skladanie lusterka. W starszych modelach nie ma tego, I do tych starszych modeli mozesz sobie dokupic modul ktory to umozliwia. Nie wiem jak jest z nowa accenta i visia czy tez juz to maja od razu- ale, ze sa to nizsze wersje wyposazenia to pewnie nie.

 

Mozesz dac link do tego katalogu z akcesoriami gdzie jest ten modul?

 

ProceSS: zona powiedziala mi ostatnio, ze jestem gadzeciaz :) No moze troche,  i stad pewnie to dopytywanie sie co moge uruchomic/zamontowac dadatkowego w aucie.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregson: jezeli masz "pelna" wersje Tekna to nic innego nie ma (mozesz dokupic dodatki/nakladki z nissana), reszta to "Chiny" ktore bym omijal dalekim lukiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregson: jezeli masz "pelna" wersje Tekna to nic innego nie ma (mozesz dokupic dodatki/nakladki z nissana), reszta to "Chiny" ktore bym omijal dalekim lukiem 

Dokladnie takiej informacji szukalem. Zadne chinczyki mnie nie interesuja. Wylacznie oryginalne. Ale co chcialem to juz kupilem i wynika z Twojej wypowiedzi, ze wiecej "modulow" :) do zamontowania juz nie ma.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci numer konta, na które możesz przelać nieco gotówki. Wtedy ja sobie coś zamontuję, a Ty będziesz miał satysfakcję. OK? ;)

Az tak dobrze to nie mam. :( Myslalem o zamontowaniu haka -ktory pelnil by glownie "fukcje obronne" z tylu auta ale to juz troche za droga taka zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda psuć "wizerunek" auta wystającym z tyłka badylem.

Powiem ci, ze wlasnie tak samo zaczalem ostatnio myslec -moze nie az tak ostro ale nie bardzo on mi sie podoba. I to byl kolejny powod, dla ktorego na razie zrezygnowalem z haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda psuć "wizerunek" auta wystającym z tyłka badylem.

 

Przeciez mozna zamowic hak odczepiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak dobrze to nie mam. :( Myslalem o zamontowaniu haka -ktory pelnil by glownie "fukcje obronne" z tylu auta ale to juz troche za droga taka zabawa.

 

nie tak do końca gdyż jeżeli ktoś mocniej "przywali" w hak to cała siła zostanie przenisoeniona na nadwozie poprzez mocowanie haka a to może narobić większych szkód niż uszkodzona plastikowa nakładka zderzaka (czyli zderzak) więc o tym ,że hak chroni to czysta "bajka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeglądałem forum VW i oczy mi się otwierały ze zdumienia co oni robili i jak grzebali w oprogramowaniu i jakie funkcje uaktywniali.

Obecnie jeszcze jeżdzę Golfem V i od kilku lat uczestnicze na tym forum: http://www.vwgolfv.pl/index.php, posiadam własny, HEX-USB+CAN+oprogramowanie VCDS, który obsługuje wszystkie samochody z gruby VAG. Tym kabelkiem wraz z oprogramowaniem można dużo funkcji uaktywnić i podglądnąc w jakiej kondycji jest silnik danego samochodu. Na pewno będzie mi brakowało takiego oprogramowania do Nissana, ale czas pokaże, może w przyszłości coś się załatwi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu siedziałem na forach Audi oraz VW, to rzeczywiście ludzie nałogowo bawili się w podłączanie komputera i grzebanie w ustawieniach. 

Jakoś tutaj tego nie widać. Czy Nissany są tak niedostępne pod tym względem czy nie znaleźli się śmiałkowie od elektroniki?  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...