Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Wyskakująca piątka !!


Gość Cartman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyskakującą piątką w P10 2.0 . czy ktoś może mi po wiedzieć jaki jest koszt naprawy skrzyni i może ktoś zna wartego polecenia mechanika od skrzyń z okolic Rzeszowa?? I czy można tak jeździć czy nie spowoduje to dalszego uszkodzenia skrzyni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz rozkurzyc skrzynie to możesz jeździć tak dalej. Rozmawiałem ze swoim mechesem, który robił ten sam przypadek przy Sunny z 94r. Pewnie w Twojej Primerze jest podobnie. Mianowicie wałek, który odpowiedzialny jest za wrzucanie odpowiednich biegów przytrzymywany jest sprężyną. Załączając biegi sprężyna dociska wałek tak aby one nie wylatywały. Najczęstszy problem sprawia przeważnie V (nie wiem dlaczego). Lepiej zrób z tym jak najszybciej. Do wymiany powinna iść tylko ta sprężynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zadzwonić do gościa z Siedlec.Może wysłać ci wszystkie niezbędne części do naprawy 5-ki.A i doradzi co i jak.Twoim zadaniem będzie znależć mechanika od skrzyń który ci to złoży.I na pewno nie jest to żadna sprężynka (chodzi o koła zębate 5-go biegu)Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylem w siedlacach(tez mi 5ka wyskakiwala a potem juz wchodzila 3 i 4ka tylko), to master od skrzyn powiedzial ze 5ki sa mega slabe w nyskach, za wązkie jest kolo zębate i dlatego sie tak dzieje !ja za wymiane w jego warsztacie zaplacilem 700pln ale w 2 h sie uporal :shock: znaczy szybko!!

ale skrzynia znowu świszczy co jest oznaką zuzywania sie ale nie wiem czy to wina ich roboty czy mocy w moim aucie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...