Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Pada łożysko tylne / co dalej ?


Gość herjack

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze to moj pierwszy post .. witam sie serdecznie !

zauwazylem a raczej uslyszalem, ze pada mi łozysko w tylnim kole- wiem ze jest ono polaczone z piasta i/lub czujnikiem abs ... taka czesc to wydatek ok 560 zl ...

 

szukam tanszego rozwiazania, czy ktos przerabial wybijanie lozyska z piasty + toczenie itp sztukaterie ..? czy to jest skuteczne, moze jakis maly manual w punktach hm,

 

poki co szukam po szrotach tej czesci .. za wszelkie adresy tel bede wdzieczny ;-) ...

 

Pozdrawiam Jacek

moj car to P11 poj 1.6 rocznik 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze to moj pierwszy post .. witam sie serdecznie !

zauwazylem a raczej uslyszalem, ze pada mi łozysko w tylnim kole- wiem ze jest ono polaczone z piasta i/lub czujnikiem abs ... taka czesc to wydatek ok 560 zl ...

 

szukam tanszego rozwiazania, czy ktos przerabial wybijanie lozyska z piasty + toczenie itp sztukaterie ..? czy to jest skuteczne, moze jakis maly manual w punktach hm,

 

poki co szukam po szrotach tej czesci .. za wszelkie adresy tel bede wdzieczny ;-) ...

 

Pozdrawiam Jacek

moj car to P11 poj 1.6 rocznik 97

 

zacznij od zmiany opona na inne albo chociaz je pozamieniaj

ja tak zrobilem i teraz ok, a bylem na 99% pewien ze to lozysko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od zmiany opona na inne albo chociaz je pozamieniaj

ja tak zrobilem i teraz ok, a bylem na 99% pewien ze to lozysko

 

 

podjechalem wczoraj na sevis .. gosc wzial auto na podnosnik ... pokrecil 4 kolkami i jedno mu szumi .. no to raczej nie bedzie to opona ..;-(

 

znalazlem uzywke piasty za 350zl .. cena bez sensu .. to juz wole nowke za te 560 ...tropie dalej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herjak a skad ty wogole jestes ?? w gliwicach na gieldzie jest gosciu z lasku i mial po 250

a nowe znalazlem gdzies kolo 350 chyba

tyle ze bez poierscienia. z pierscieniem drozej o 50.

 

 

dzieki za info, jestem z kraka (zaraz wypelnie profil itp .. ),

jak sie nie uda nic znalesc w najblizszych dniach to bede myslal o tej gieldzie ...

ceny juz bardziej przystepne, albo ja sie juz pomalu osfajam ;-)

przy takiej roznicy bralbym nowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...