Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by Dodek


Doodek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co git


Ile razy jeszcze muszę dostać po d*pie, żeby nauczyć się, że nie ma czegoś takiego jak okazja...? Ten dwumas LuK w komplecie ze sprzęgłem okazał się co prawda być dwumasem Luk'a ale sprzęgło już było jakimś chińczykiem... Szarpanie przy ruszaniu było spowodowane tym, że całość pracowała tylko na zewnętrznej krawędzi. Prawie połowa powierzchni ciernych nie była dotknięta. Wymieniłem dziś wszystko i wysyłam to dziadostwo z powrotem. Mam nadzieje, że oddadzą kasę.

Teraz siedzi tam jednomas SPEC (50% wagi oryginału) i sprzęgło exedy stage1 (tarcza i docisk). Nie ma to jak poczuć prawidłowo działające sprzęgło :D

Skrzynia teraz poniżej 2k obrotów strasznie hałasuje ale jakoś to już zniosę :P

 

taki zamaszek:

 pol_pl_Kolo-zamachowe-aluminiowe-SPEC-SN

 

i takie sprzęgło:

$_12.JPG

Edytowane przez Doodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak często jest ze okazyjnie to się można napić a nie kupić coś ;) wstaw filmik jak to bangla na tym jednomasie bo u mnie też leży i czeka na montaż 6.3 kg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stoi sobie na luzie to nawet nic nie słychać. Nie wiem czy to możliwe ale mam wrażenie, że ciszej niż z dwumasem. Za to jak jadę i poniżej 2k obrotów i dam jakieś obciążenie to jest masakra. Np. trójka między "chopkami" :P albo toczenie się na 6tce poniżej 2k obrotów teraz jest niemiłe. Postaram się coś jutro poreżyserowac ;)

 

PS: nie widzimy się w sobote pod narodowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie dam rady :/ trzeba za***rdalać bo wesele we wrześniu... No weź zrób jakąś dobrą video relacje czy aż taki hardkor jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie dam rady :/ trzeba za***rdalać bo wesele we wrześniu... No weź zrób jakąś dobrą video relacje czy aż taki hardkor jest :P

 

Proszę, oto moja produkcja :P W 1:30 i 1:35 słychać najbardziej - na czwórce. I raz przed kolarzem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten odglos to żężące tryba skrzyni biegow  spowodowane pulsacją mometu napedowego silnika   

tę pulsacje wlasnie ma za zadanie niwelować koło dwumasowe  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na zimnym masz gęsty olej i to kasuje luzy miedzyzębne  , a co na tym filmiku  widać że koleś podciąga wałek sprzęgłowy 

zmieniając zazębienie trybów w skrzyni 

ja przy najbliszej okazji wracam do kola dwumasowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje na tyle gesty olej, który zminimalizuje ten hałas i nie zniszczy mi skrzyni zimą? Jakiś motul czy cuś? Ewentualnie jakiś mod skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...