Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Szyba "wpadła" do środka


Gość Filonxxxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj rano odpalam sobie autko, OK, myślę uchylę trochę przednie szyby, paluch na guzik, lewa OK, patrzę na prawą a ona zeszła jakieś 10 cm, przechyliła się do przodu i... wpadła do środka drzwi...

Na szczęście była cała i wystawał róg więc ją ręcznie wyciągnąłem do samej góry i zablokowałem podnośnikiem (który chodzi bez problemu...)

Ma ktoś jakiś pomysł co się stało? Nie mam czasu tam zajrzeć, a nie chcę się denerwować aż do soboty...

Tak wogóle, to jak jest mocowana szyba do podnośnika? Klejona czy jakoś inaczej, bo właśnie najprawdopodobniej te mocowanie poszło się czesać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba mocowana jest dwoma śrubkami do szyny podnośnika. Prawdopodobnie jedna ze śrub wypadła, a druga trzyma już słabiutko. Naprawa nie powinna sprawić Ci większego kłopotu ani nie zabrać dużo czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba mocowana jest dwoma śrubkami do szyny podnośnika. Prawdopodobnie jedna ze śrub wypadła, a druga trzyma już słabiutko. Naprawa nie powinna sprawić Ci większego kłopotu ani nie zabrać dużo czasu :D
potwierdzam co napisal kolega z naprawa zajmie malo czasu wystarczy zdjac tapicerke i dokrecic dwie nakretki lepiej zrobic to od razu szkoda szyby jak znowu spadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...