Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Robimy Klubową ZMOTE, potrzebne części (zawsze czytaj pierwszy post)


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że puszkę postawimy na serce do fury. To może ma ktoś w rozsądnych pieniądzach serducho do zmoty, składaka, projektu..... Przynajmniej będziemy wiedzieć ile musimy zebrać. Może zrobimy koszulki z ciekawą grafiką i aukcja :dribble: Przecież tu sami fani :nissan:  lub Ci potrzebujący pomoooocy. :D

Za siebie tylko powiem że zwieńczeniem marzeń moich jest aukcja pojazdu owego i oddanie forsy na jakiś konkretny i charytatywny cel. Ostatnio pomocy potrzebował Rayan. Może warto w ten sposób o tym pomyśleć.

Dajmy coś od siebie żeby mieć satysfakcję jak ludzie mówią że off road tylko potrafi niszczyć i orać.

Edytowane przez gruby357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że bez zrzuty to i tak się nie obędzie . Na tacę nie daję a na zmotę tyrrana chętnie. 

Edytowane przez dziarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę.

trzeba by założyć konto ZMOTOWE i rozpowszechniać informacje ;) 

do tego koszulki itd. 

po jakimś czasie będziemy mieli klubową zmotę z której wszyscy by mogli korzystać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się w najbliższym czasie dowiem jak takowe konto założyć żeby wszystko było klarowne i do wglądu tych którzy zdecydują się coś dołożyć Pomyślę też coś o jakimś sponsorze, może namówię naszą firmę. Postaram się  coś dowiedzieć, na co jeśli wogóle możemy liczyć.

Edytowane przez gruby357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze wytypujcie kto pójdzie siedzieć za nielegalną zbiórke pieniedzy .... może enzo bo najmłodszy :) z zalet to że w pierdulo moesz zosbie zoribić kurs np na TIGa wiec w zasadzie może nawet ja bym sie zgłosił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byście się ogłosili na całym forum, nie tylko Terrano, byłoby na kilka ZMOT-óf :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powaznie o tym myślićie to lepiej zacznijcie sie przymierzać do pisania regulaminu i statutu ...

a jak będa rurki b/s to moge przyjechać z giętarka i migiem i sie zrobi klatkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak można by było do tego przysiąść i na legalu to zrobić :) ale trzeba by kogoś mądrego :P

 

 

 z tego co pamiętam Hubert to ty strasznie prawa się boisz

a to dla tego że za dobrze je znasz. hehehe  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam motor, po przejściach ... ale sztuka jest, tyle że chciałbym go kiedyś naprawić

a po drugie ... bez lpg to raczej radochy z V6 nie będzie w terenie

"wyżejprężnego" trzeba by szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe silnik się nada jak najbardziej trochę sylikonu w aparat zapłonowy, komputer zanurzymy w wosku i będzie pod wodą śmigał nawet :D

 

no a z tym składaniem gratów może być mały problem. 

nikt przed domem nie chce mieć wysypiska :P 

myślę że w przyszłym roku zrobię garaż to może tam by dało rade to upchnąć. 

 

jak na na razie potrzebne jest jeszcze kilka gratów 

hmm.... skrzynia biegów , wały , mosty przekładnia kierownicza i rozwalone sprzęgiełka do zaspawania, mosty też w sumie mogą być rozsypane :D na sztywno się pospawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej zrobimy zlot na majówkę jak zrobię mojego czołga :P 

 

na razie niema co tych części zwozić, po pierwsze nie ma gdzie a po drugie jeszcze trochę nam tego potrzeba :D 

 

ale jak na razie dobrze nam idzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale że popsuje zabawę ale ja nie wiem czy budowanie zmoty na bazie terrano to nie jest jak budowanie gokarta na bazie piły spalinowej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może od razu ?

a z mostami od patrola jest ten problem że czasem jednak potrzebne są dwa anie jeden :)

Nie trzeba, przelozenia sie pokrywaja, trzeba tylko dobrac odpowiednio.

Ale co to za zmota na AT31" ? przeciez to objedzie byle parch na 33" i bedzie wstyd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by "na bezczela" wzmocnić, zdublować tył ramy to się nada ... przewaga jest taka, że w odkrytej zmocie ewent. pęknięcie widać od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, przelozenia sie pokrywaja, trzeba tylko dobrac odpowiednio.

a to chyba zależy jaki motor był wcześniej .. a może to w pickupach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja coś skromnie dorzucę.

- Zestaw naprawczy szczęki hamulcowej – niekompletny nowy zestaw TRW SFK 256 oraz używany, ale dobry.

- Czujnik temperatury płynu chłodzącego FAE - Numer: 33110 – nowy Numery producentów NISSAN : 22630/44B10/22630/71L00/22630/99B00/22630/99B10
- Czujnik temperatury płynu chłodzącego Bosch 572

Zostało mi po Serenie a idzie to samo.

Skromnie, ale zawsze coś i oddam. Jak potrzebne to wyślę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super  :thumbsup:  

no to podsumowując tak z grubsza potrzebujemy jeszcze 

 

chłodnice, skrzynie biegów. przedni i tylny most, przekładnie kierowniczą, no i jednak moja rama już się nie nada, tak że jeszcze tylną połowę ramy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...