Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar w rodzinie :D


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba szykuje sie Pulsar w rodzinie, bo siostra się na niego zacieła, jak juz będzie pod domem to zobaczymy co i jak :D

Specjalne podziękowania dla BartoszN za pomoc w realizacji, bo z tego co dzisiaj rozmawiałem to wisicie cały czas na fonach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba myli z leaf*em.Co do pulsara ,ja już jeździłem.Jest naprawdę spoko i ogrom miejsca(z tyłu jak o dooobrą klasę wyżej!) Taki obniżony nowy QQ.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... te silniczki obecne.... Ciekawe jaką będą mieć żywotność?

jakie opinie będą po 3, 5 ,7 latach....

 

Jak będzie już ten Pulsar w rodzinie - czekam (y) na zdjęcia ... takie z ręki, nie katalogowe cudeńka ;)

Ale fajnie wygląda.... nie można mu nic zarzucić.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tej wersji, to mnie również się podoba.  :D

 

 

 

post-75234-0-69751000-1414660122_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś Pulsara z silnikiem SR20DET w wersji GTI-R?

 

Ha to były czasy 230KM, napęd AWD. Produkcja na rynek japoński ale Nissan wyprodukował limitowaną ilość Sunny GTI-R w budzie z N14 na wzór Pulsara GTI-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno stoi już na placu u Bartka :D no to niedługo chyba dotrze do domku jak tylko siostra rozbije świnkę :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki ale jak zgadza się z tym co chciała to atramentowy a w środku beżowy choć środka nie jestem pewien

To spora ta świnka musi być ;):D

No właśnie szuka dużego młotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... to się uwinęliście ;)


Mam nadzieję, że przybędzie nam kolejna zadowolona Forumowiczka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawarłem bliższą znajomość z Pulsarem. Tak jak nie powinno oceniać się książki po okładce, tak trudno oceniać samochód po kilkukilometrowej jeździe próbnej. Mimo tego muszę stwierdzić, że auto jeździ się bardzo dobrze. Obawiałem się, jak będzie dawał sobie radę ten, niewielki w sumie, silnik (kolega ma Octavię z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM i jest raczej "mułowaty"), ale dynamika miło mnie rozczarowała. Samochód przyspieszał raźno, w kabinie było cicho (przy prędkości w granicach 110 - 120  km/h). Z "bajerów", w jakie wyposażony jest Pulsar w wersji Acenta najbardziej spodobał mi się czujnik deszczu, "odwalający" za mnie konieczność zmiany szybkości pracy wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamika chyba Cię "miło zaskoczyła ,a nie "miło rozczerowała ?  :thumbsup:  A co do czujnika deszczu , nie miałeś go w  tiidzie ???(no chyba że masz visię)

Co do pulsara , auto więcej niż dobre. Moim zdaniem oczywiście . Ja czekam na 1.6. A że auto mogę zmienić najwcześniej  za rok , poobserwuję.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamika chyba Cię "miło zaskoczyła ,a nie "miło rozczerowała ?  :thumbsup:  A co do czujnika deszczu , nie miałeś go w  tiidzie ???(no chyba że masz visię)

Co do pulsara , auto więcej niż dobre. Moim zdaniem oczywiście . Ja czekam na 1.6. A że auto mogę zmienić najwcześniej  za rok , poobserwuję.

Tak, miałem na myśli, że miło mnie zaskoczyła. Jeżdżę Tiidą w wersji Visia i dlatego niestety nie mam takich udogodnień... Ja też na razie wstrzymuję się ze zmianą samochodu. Też tak pewnie jeszcze z rok - półtora swoją Tiidą pojeżdżę

Edytowane przez Ziootek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wczoraj sprawdzić pulsara i szału nie ma. Zwykły samochodzik jakich tysiące są. Nie ma w nim nic co by mnie jakoś zaskoczyło. Chyba że zrobią jakąś mocną wersję usportowioną to może wtedy byłby fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wczoraj sprawdzić pulsara i szału nie ma. Zwykły samochodzik jakich tysiące są. Nie ma w nim nic co by mnie jakoś zaskoczyło. Chyba że zrobią jakąś mocną wersję usportowioną to może wtedy byłby fajny.

No ale to przecież jest normalne auto, z dość nieprzeciętną ilością miejsca z tyłu jak na tą klasę. GTR to nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to przecież jest normalne auto, z dość nieprzeciętną ilością miejsca z tyłu jak na tą klasę. GTR to nie jest.

Zgadza się więc dla mnie jest taki sam jak inne auta tej klasy, nie ma nic co by go wyróżniało niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...