Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar w rodzinie :D


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

niestety jeszcze emocje nie opadły :D bo nie moge zasiąść za sterami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

a mi to się marzy Pulsar Nismo... :P

A mi nowy Peugeot 508 :)

 

Daniel to za słabo się starasz. Trzeba właściciela zakneblować, zabrać kluczyki i na testy ;)

Dla dobra przyszłych pokoleń ;P :whistle: :whistle: :gun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Andrzej G

:wave: Witam wszystkich tutaj.

8 stycznia stanę się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem Pulsara DIG-T 1,2 w wersji Tekna, więc z lekkim wyprzedzeniem postanowiłem się tutaj zameldować. Autko już stoi u dealera, niemal gotowe do odbioru, pozostała kosmetyka, rejestracja i będzie moje.

Jedno co zauważyłem, to karta navi na wyposażeniu z literką "B", czyli aktualność 2013/2014. Stąd pytanie do znawców tematu - autko nie powinno być wyposażone w kartę z najnowszymi mapami 2014/2015 z literką "C" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wreszcie ktoś napiszę coś o tym samochodzie bo tu trochę jest chętnych do zakupu :)

Bo Hrabina chyba lojalkę  podpisała z Nissanem bo nic nie chce pisać -_- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziale Qashqhaia jest rozbudowany temat tych kart , więc popytaj chłopaków. Moim zdaniem powinna być najnowsza i takiej przy odbiorze bym żądał


A autko spoko , powinieneś być zadowolony. I jeszcze tecna :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Ja lojalki nie zamierzam z Nissanem podpisywać. Zawsze walę prosto z mostu zarówno o plusach jak i minusach. Na chwilę obecną wydaje mi się, że dokonałem najlepszego z możliwych wyborów. Zapewniam, że na bieżąco będę składał meldunki nt. sprawowania się nowego autka, bez owijania w bawełnę, by inni mogli podjąć przemyślane decyzje.

@ manix

Sprawę karty poruszyłem u dealera - rzekomo wyjaśniają. Zobaczymy co z tego wyniknie. Dam znać jutro wieczorem.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ja lojalki nie zamierzam z Nissanem podpisywać. Zawsze walę prosto z mostu zarówno o plusach jak i minusach. Na chwilę obecną wydaje mi się, że dokonałem najlepszego z możliwych wyborów. Zapewniam, że na bieżąco będę składał meldunki nt. sprawowania się nowego autka, bez owijania w bawełnę, by inni mogli podjąć przemyślane decyzje.

@ manix

Sprawę karty poruszyłem u dealera - rzekomo wyjaśniają. Zobaczymy co z tego wyniknie. Dam znać jutro wieczorem.

Pozdrawiam wszystkich

I takich ludzi nam potrzeba :)

Szczerych którzy mówią to co myślą i nie owijają w bawełne :)

Czekamy na rzetelną opinie o nim-może jakiś mały tutorialek lub vlog? :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wspominał  , że będzie porównywał i całe szczęście. Takie porównania są strasznie subiektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:  no to pulsar nie ma szans :devil: , miałem almerę z 99 od nowości (niezniszczalny silnik ma ta lala) teraz ma już 300kkm i dalej hula u znajomego . blachy robił i drugie sprzęgło .

do tego tak prosta  że tam naprawdę nie bardzo miało się co psuć. aczkolwiek parę rzeczy padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

W "przywitaniu" nasz nowy kolega Andrzej G wspomniał, że ma Almerę z '98....

Pulsar vs Almera..... :D nieeee ;):D

Almerka jeszcze stoi w garażu. Klient już czeka. Oj ciężko będzie się rozstać z tym Autkiem. Nigdy mnie Almerka nie zawiodła. Nigdy nie zaliczyłem najdrobniejszej awarii. Po trosze czuję się jak zdrajca. Inna sprawa, że zbytnio Almerki nie przemęczałem - przebieg nie dotarł jeszcze do 120 tys. No ale to w dzisiejszych czasach "golec". Co z tego że w eleganckim stanie, srebrny metal jak nowy, skoro nie ma w nim nawet ABS-u, już nie wspomnę o klimie ... a człek coraz starszy i wygodniejszy.

 

Nic nie wspominał  , że będzie porównywał i całe szczęście. Takie porównania są strasznie subiektywne.

Dokładnie. Nie zamierzam wzniecać pożaru między fanami różnych marek. Mógłbym co najwyżej porównywać Pulsara z Almerką, ale wtedy wywołałbym kupę śmiechu. Dlatego pozostanę przy opisywaniu bieżących wrażeń dot. Pulsara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki skok o lata świetlne technologicznie :D masa gadżetów , ale przez to większe szanse na usterki=niestety taki rykoszet. :unsure:


Obyś ich nie zaznał nigdy , a jak już to na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

To taki skok o lata świetlne technologicznie :D masa gadżetów , ale przez to większe szanse na usterki=niestety taki rykoszet. :unsure:

O "skoku" zdążyłem się już przekonać. Pożyczyłem z dużym wyprzedzeniem od dealera instrukcję autka - szok. Do stroniących od nowinek nie należę, ale im bardziej zacząłem się zagłębiać w szczegóły ustawień, tym bardziej zaczęły mi się przegrzewać szare komórki. No ale tak to bywa, jak się człek przesiada z roweru na pojazd kosmiczny. Trochę czasu upłynie zanim wszystko ogarnę. Najważniejsze, że wiem, jak toto odpalić i wyłączyć ... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Najważniejsze, że wiem, jak toto odpalić i wyłączyć ... :thumbsup:

Ba , nawet gasić nie musisz, sam zgaśnie  :jump:  (start/stop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i się włącza chyba ,

 

Ja bym wolał bardziej posłuszne ,,,

 

A znagomy ma jakiegoś nowego szmelc wagona chyba 1.4 Tsi oo Tiguan ,, coś było że na wsi chciał wyjechać po ostrej dosyć drodze to auto mu gasło

 

mimo że gazował i próbował telefon do pośrednika który mu sprzedał i się dowiedział że ma se tam coś ponaciskać to wyłączy jakiś system i tyle

 

ale to było zbyt skomplikowane ,i tak stanął osioł na środku drogi ja się rozpędzam jadę tam gdzie jest twardo itp ,, i bym wyjechał starym autem z FWD ale nie stoji rozkraczone chya AWD .. i d*pa ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na rzetelną opinie o nim-może jakiś mały tutorialek

Witam

Po tak serdecznym przywitaniu przez użytkowników tego forum, postanowiłem się odwdzięczyć i też coś wnieść, by zarówno aktualnym, jak i przyszłym użytkownikom tego modelu, ułatwić pierwsze kroki. W załączniku zamieszczam opracowaną przeze mnie, na podstawie oryginalnej instrukcji Pulsara, wybiórczą "ściągawkę".

Mam nadzieję, że komuś się przyda :rolleyes: :rolleyes:

Na opinie jeszcze nie pora - obiecałem że będą rzetelne, więc muszą być oparte o kilometry spędzone na drogach ... nie tylko dopieszczonych S-kach. Na razie cieszę wzrok i studzę emocje związane z zakupem, marznąc w garażu i ćwicząc obsługę poszczególnych "gadżetów" umiejscowionych zarówno na kierownicy, jak i w jej okolicy.

Nissan Pulsar - pierwsze kroki .pdf

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dopełnić formalności  :)

Andrzeju - jako drugiego posiadacza Pulsara na Naszym forum - zapraszamy do zapoznania się z tym tematem :

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98189-konkurs-fotograficzny-nissan-stycznia/?do=findComment&comment=1024494

 

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie ..... miesiąc - do wyboru....cały rok przed nami ;)

Czekamy na dobre zdjęcie tego pięknego czerwonego  "dziecka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...