Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar w rodzinie :D


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz myśli,że urodzić , to tak "hop - siup".... :D

Trzeba czekać......  ;)

Ja na swoją Primkę chyba z  3 m-ce czekałam....zanim przypłynęła z UK ... czy jakoś tak... nie pamiętam już dobrze...

 

Dino - jaki kolor sister wybrała dla swego "dziecka" ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno atramentowy i w środku beżowa tapicerka :D nigdy chyb anie zrozumie   kobiet :D 


szwagier już się powoli żegna z miejscem w garażu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę solidarność jajników się odzywa :D :D :D co prawda szwagier nie ma samochodu tylko skodę :D ale to zawsze szwagier :D :D :D i trzeba mu współczuć :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Czekać na przypłynięcia samochodu, a czekac na odbiór auta który już troche czasu czeka na placu to co innego. :)

Moi rodzice czekali półtorej miesiąca na C4. Od momentu przyjazdu auta do Polski do Dielera w Opolu tydzień i auto było do odbioru ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Tino nie wydoi twoich oszczędności :-)

Wtedy będziesz miał Puls... Ale większy i ciśnienie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tino wydoiło kasę z ubezpieczenia + trochę zaskórniaków, ale jest zrobione kompleksowo, zostało jeszcze kilka pierdół na wiosnę.

Po zakupie Pulsara pewnie i tak zostanie parę latek jako "ciężarówka", mechanicznie jest w świetnym stanie, a robocizna wyszła kosztowna, gdyż wszystko miałem jeszcze na oryginałach i śruby były pozapiekane :D

 

Pulsar zaskoczył mnie, gdyż w środku jest więcej miejsca niż w Tino, a bagażnik niewiele na tym ucierpiał.

Przesiadka była o tyle komfortowa, że podparcie krzyża w fotelu i kształt kierownicy są IDENTYCZNE jak u mnie.

Widoczność świetna, cisza, czytelne zegary, ładne, proste wykończenie.

Na prawdę byłem zaskoczony jakością i wygodą za tę kasę (porównując do niemieckiej konkurencji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tino wydoiło kasę z ubezpieczenia + trochę zaskórniaków, ale jest zrobione kompleksowo, zostało jeszcze kilka pierdół na wiosnę.

Po zakupie Pulsara pewnie i tak zostanie parę latek jako "ciężarówka", mechanicznie jest w świetnym stanie, a robocizna wyszła kosztowna, gdyż wszystko miałem jeszcze na oryginałach i śruby były pozapiekane :D

 

Pulsar zaskoczył mnie, gdyż w środku jest więcej miejsca niż w Tino, a bagażnik niewiele na tym ucierpiał.

Przesiadka była o tyle komfortowa, że podparcie krzyża w fotelu i kształt kierownicy są IDENTYCZNE jak u mnie.

Widoczność świetna, cisza, czytelne zegary, ładne, proste wykończenie.

Na prawdę byłem zaskoczony jakością i wygodą za tę kasę (porównując do niemieckiej konkurencji).

 

A wiosło wejdzie? :P

A na serio to bardzo dobry wybór zwłaszcza z 1.6DIG-T... A może jednak czarna perła...? :devil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiosło wejdzie? :P

A na serio to bardzo dobry wybór zwłaszcza z 1.6DIG-T... A może jednak czarna perła...? :devil:

 

Pozdrawiam

Za fotele zawsze wchodzi ;)

a bagażnik bym musiał pomierzyć, bo Fender JazzBass jest dość długi.. ważniejsze, żeby head i paczka weszły ;)

 

1.2DIG-T jedzie podobnie jak mój 2,2di ;) na obrotach powyżej 3500 jest więcej frajdy.

1.6 powinien dostarczyć już fajnej dynamiki, nawet w wersji 190KM, ale tu zawieszenie może być już za bardzo komfortowe, stąd raczej chrapka na usztywnione Nismo (raczej zwykłe 200KM, niż RS, które ma mieć 250-275KM).

Zobaczymy jak wypadnie cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no zobaczymy czy sister da troche zmęczyć suszarkę :D :D :D jak przyjedzie to zrobimy jakies fotostory i może subiektywną opinię :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no zobaczymy czy sister da troche zmęczyć suszarkę :D :D :D jak przyjedzie to zrobimy jakies fotostory i może subiektywną opinię :D

 

Myślę że na subiektywną opinię nie wystarczy 1-2h jazdy i najlepiej po ułożeniu auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Seba na subiektywną opinię wystarczy otworzyć maske :D ;D :D i posgtawić koło mojej Hani : D;D ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...