Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar w rodzinie :D


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra obniżam poprzeczkę koło ALi :D no nic czekam z niecierpliwościa na powrót sis z Torunia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie , tylko dziwne zestawienie jasnych foteli z resztą wnętrza.Mógł by być jasny spód deski i jasne boczki.Ale to kwestia gustu , a wiadomo, o gustach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zedytuje się :D jeszcze raz Bartek wielkie dzięki za fatyge i pomoc Sis pod wrażeniem rabatów i dodatków oraz obsługi  :D i podobno do Ciebie będzie latać na przeglądy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów o BartoszuN - niepozorny, mały - wielki człowiek.

Kupowałam samochód i w Szczecinie, i w Krakowie 

ale takiej obsługi jaką zastałam w Toruniu nie miałam w żadnym salonie samochodowym.

BartoszN - urzekł mnie profesjonalizmem!!!, dyspozycyjnością!!!, wiedzą!!! i cierpliwością!!!. (mam wrażenie, że przez ostatni tydzień częściej rozmawiałam z BartoszemN niż z własnym mężem hihi)

Ilość dodatków w gratisie w jakie wyposażył moje atramentowe dziecię wręcz oszałamia. (i nie chodzi tu o dodatki typu etui do okularów).

Reasumując, polecam kupić auto w Toruniu u BartoszaN !!!!

A dla BartkaN mam specjalną dedykację, cytat z Einsteina:

"Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem." 

A. Einstain

dzięki Mistrzu ;):punk:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jednostka napędowa to 1.2 ale Tce Francuska ??

Bo 1.2 DIG-T tak wygląda 

Dlaczego do Pulara wsadzają inny?

 

Na Twoim zdjęciu jest 1.6 dCi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam moja pomyłka z fotką już się poprawiam i jestem w ciężkim szoku bo myślałem że 1.2DIG-T to konstrukcja Japońska a co się okazuje

Że Nissan bierze silniki 1.2 Tce od Renault zdejmuje malutką osłonę silnika i głupa tnie ...........

Hrabina gratuluje zakupu przyjemny samochodzik, życzę ci bezawaryjnej eksploatacji nawet po gwarancji.

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może trochę o aucie, na tyle ile było mi dane zobaczyć. ogólnie wykonanie jak najbardziej OK, nic nie skrzypi nie puka boczki w drzwiach skóra, deska taka błazeria w ciemnym kolorze, dodatkowo listwy na progach, jedno co razi tak na szybko to zaślepka w miejscu gdzie w autach jest stacyjka, po co???????????? jak auto nei ma kluczyka i do tego guzik START/STOP siedzi się wygodnie nawet adla takiego wyrośniętego człowieka jak ja, z tyłu pełno miejsca, tez dla takiego jak ja kolana nie dotykają fotela :D :D jak to bywa w niektórych takich modelach, bagażnik też nie zgorszy jak widać miejsca na zwłoki się znajdzie, także idealny samochód dla MAFII :D taki niepozorny :D 

Silnik, hmmmm no nie z mojej bajki ale jakoś tam klekocze, na razie nie było mi dane poprowadzić i podejrzewam, że jeszcze troche to potrwa, bo Sis zachwycona i brak szans na jakiekolwiek negocjacje :D 

ogólnie fajne auto "roddzinne" 

O rabatach nie powiem i dodatkach, bo brak jest na to zgody a tajemnica handlowa jest najważniejsza, ale warto pojechać do Torunia i z Bartkiem dogadać szczegóły :D bo będzie nie tylko na jeden przejazd :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

 zaślepka w miejscu gdzie w autach jest stacyjka, po co????????????

Też mi sie to rzuciło w oczy ;)

Widocznie mieli osłony w magazynach i żeby się pozbyć to dołożyli zaslepki ;P

 

Z Torunia do domu jak wygląda spalanie tego hm.. silnika?

Myślę że przy takich gabarytach wynik 6 litrów nie powinien byc problemem.

Wyłączam na razie fakt "układania się samochodu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno nie przekroczyło 6L/100km  jazda raczej spokojna :D znając Sis :D czyli kwotowo tyle samo :D :D co moja Ody  :whistle:  :whistle:  :devil:  :devil: przy trochę szybszej jeździe :D   :D a mieszczą się w niej prawie trzy yakie silniki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod zaślepką nie ma czasem ukrytej stacyjki ( tak awaryjnie jak mamy w k12 ?) Co do silnika to "stworzony" w Japońskim centrum przy współpracy obu firm. Więc to bardziej Renault korzysta a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcw francuski jest TCe 100, to silnik rodziny D od Renault, o pojemności 1148ccm.

TCe 115 i 1.2 DIG-T to Nissanowski silnik HR12DDT, o pojemności 1197ccm, jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcw francuski jest TCe 100, to silnik rodziny D od Renault, o pojemności 1148ccm.

TCe 115 i 1.2 DIG-T to Nissanowski silnik HR12DDT, o pojemności 1197ccm, jeśli się nie mylę.

Nie do końca , ale o tym to juz tu wałkowane masło/maślane

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/94485-j11-nissan-qashqai-12dig-t-osi%C4%85gi/page-31?do=findComment&comment=1013678

 

A tu o silnikach

http://www.aichikikai.co.jp/en/products/engine/index.html

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...