Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cudna Fairlady 370z Single Turbo


Mike_370z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

R888 praktycznie odrazu kleją :D

Ciężko jest je rozgrzać bo zaraz się ustawiasz i stygną, szkoda je w ten sposób palić...

 

No jest lista z podboju Niemiec:

https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=1112730645437496&id=708775249166373&hc_location=ufi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac to ogloszenie wnioskuje ze nie chce sprzedac, to nie jest czesc kosztow tylko sprzedaz po kosztach lub z zyskiem. Tuning to hobby a pojecie zwrotu inwestycji lub zysk nie istnieje ;-)

Edytowane przez gato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ogłoszenie dla ,,funu" z zamysłem ,,zobacze jak będzie" a jak już pójdzie to pewnie właściciel kupi jakieś 4 łapy na skrzyni dwu-sprzęgłowej i tam zrobi 800+ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spokojnie Panowie ogłoszenie tylko dla funu :) najszybsza zeta w tej części europy zostaje w PL póki co ;)

 

A na GTR raczej nie zmienie bo to wolne auta są, żeby jezdził jak robina to trzeba 200k wrzucić lekko licząc.

 

Po aktualne filmiki z jazd po niemieckich autostradach zapraszam na fanpage Czerwonego Diabła: https://www.facebook.com/czerwonydiabel370z/

 

 

Lamborghini Murcielago też wolne:

 

Edytowane przez Mike_370z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac to ogloszenie wnioskuje ze nie chce sprzedac, to nie jest czesc kosztow tylko sprzedaz po kosztach lub z zyskiem. Tuning to hobby a pojecie zwrotu inwestycji lub zysk nie istnieje ;-)

 

To zależy jak się bazę kupi! ;) Mi póki co z wszystkimi naprawami i modami za 25 tys., całkowity koszt nie przekroczył ceny HR-a na rynku wtórnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie sprzedajesz bo jak zobaczyłem ogłoszenie to posmutnialem. Takie auta dobrze jak zostają w Pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Murcielago dostaje prze okrutny wpierdziel - bardzo miło się to ogląda :)

Coś mnie naszło i już ciągnę kolejną zabawke ze stanów, będzie to właśnie 370Z w manualu - podobną konfiguracje jak u Michała w niej zrobię i będziem razem do Niemcowni jeździć i leczyć panów w super wozach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz 370? A co z ruda? A Michał ma e swoim manual czy automat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój co płynie to manual, Ruda Track Dayówka zostaje służyć wiernie musi do bicia rekordów na Poznaniu no i to moja jedyna baza do rozwoju wolnossaczków :)
No ale to Temat Michałowej zetki więc nie zaśmiecajmy go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla tych co nie śledzą na FB profilu auta - kolejne zmiany w Czerwonym Diable:

 

- kompletnie nowa linia paliwowa

- 2x340lph pompa paliwa

- czujnik Flex Fuel

- linia powrotu paliwa

- strojenie i zimówki

 

 

 

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfry robią piorunujace wrażenie. Na pokładzie musi być ciekawie. I widzę że chyba siedzą volk racing gtc moim zdaniem jedne z ładniejszych felg choć ja wolałbym je w złotym kolorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje gratki      coraz bliżej 1000KM     

u mnie sporo chłopaków jeżdzi na E85  mamy blisko do Czech i dostępnośc paliwa jest wmiare dobra 

zastanawiam sie czy jak bym ja przeszedł na te E85 czyte moje turbinki by jeszcze coś wygenerowały więcej    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ładnie podaje - widziałem kiedyś na jakimś zagranicznym filmiku też była taka kompilacja i pojawiła się tam czerwona diablica. A co słychać w projekcie? Bo ostatnio długa cisza. Jakie opony masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R888 już nie produkują więc zostaje MT street radial. A jaka szerokość opon? To co mi się rzuca w oczy to to że w ogóle tym autem nie miota na boki tylko jedzie idealnie prosto - albo nie widać tego na filmie albo jest tam za***ista trakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkują R888R teraz, to to samo, a ponoć ciut lepsze nawet. Trakcja jest dobra, ale opona musi być dogrzana dobrze. Zobacz tutaj jak dogrzewam opone przed rolką:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...