Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Światła stop w10


Gość daniellus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem do czynienia z P10 kombi, ale jeśli w P10 sedanie i hatchbacku jak również w P11 hatchbacku i kombi (takie posiadam) dostęp jest od strony bagażnika przez "okienka" w tapicerce - to można domniemywać, że i u Ciebie też jest podobnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz odkręcić cały klosz. Prosta sprawa, to te dwie śruby które są widoczne przy lampie po otworzeniu klapy bagażnika. Odkręcasz je potem podnosisz lekko do góry ( na dole lampy jest taki plastykowy bolec) i już masz wszystko na wierzchu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od przodu:

-kierunkowskazy przód

-zderzaki przód i tył

-błotniki przód

-drzwi przód i tył

-lusterka

-klamki

-szyby

-dach

-błotniki tył

-tylna klapa

-tylne światła

-zawieszenie przód i tył

-wnętrze od przednich siedzeń w tył

Jeszcze pewnie kilka by się znalazło :D

 

Więc różnice są nieznaczne :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to chyba zawieszenie.

W W10 z przodu są McPhersony a w P10 jest zawieszenie wielowahaczowe. Z tytłu mamy zawieszenie półniezależne z dwoma wachaczami poprzecznymi zespolonymi belką a także drązek reakcyjny Panhandra, a w P10 niezależne.

 

Jeśli chodzi o blachy, światła, szyby itd. to chyba widać :?:

Takie same są tylko silniki, skrzynie biegów, sprzęgła, deski rozdzielcze...

 

Poszukaj dobrze na forum było tego sporo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrać się do żarówek w tylnych lampach?

Przepaliła mi się żarówa stopu i zastanawiam się czy nie będę musiał odkręcać lampy. Wybaczcie jestem laikiem i mam to autko dopiero kilka dni.

 

podnosisz klape i odkrecasz dwie srobki (klucz 10 lub srobokret krzyzakowy) przy lampie, wyciagasz ja (do blotnika jest mocowana na kolki do wsuwania) i z tylu masz panel z zarowkami, wymieniasz ktora chcesz i po klopocie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum wyczytałem o możliwości regulacji nachylenia oparć przy tylnej kanapie w W10. To prawda?? Ja nie mogę czegoś takiego znaleźć w mojej nysce.

wiesz jak sie rozkłada do przodu?To tak samo do tyłu tylko musisz oparcie delikatnie nachylać do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum wyczytałem o możliwości regulacji nachylenia oparć przy tylnej kanapie w W10. To prawda?? Ja nie mogę czegoś takiego znaleźć w mojej nysce.

 

z boku przy kanapie masz takie dinksy do kladzenia oparc podnies je i pochyl oparcie do tylu i pusc, powinno sie zazebic i oparcia juz masz pochylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...