Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

napiszę tak... sam mam Almerę w takiej specyfikacji (co prawda rok 96) i za mniej bym jej nie oddał - raczej trochę więcej ;) . Jeśli faktycznie jest zadbana, to cena w porządku, jeśli to dodatkowo 1.6, to tym bardziej..

 

tak,tak 1.6l 16V jak to zazwyczaj almerka posiada halogeny i tylną lotkę i szybki też są jakieś takie przydymione orginalnie fotek jeszcze nie mam ale jak będą to wrzucę...

 

Dzięki za pomoc...

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. To moj pierwszy post.

Szukam Almerę rocznik 2004-2005. Interesuje mnie najbardziej wersja z silnikiem 1.5 dCi.

Nie zależy mi na ściganiu się, tylko na malym spalaniu i bezawaryjności. Proszę o opinie na temat tego silnika. A także na co powinienem zwracać uwagę przy kupnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Almerę rocznik 2004-2005. Interesuje mnie najbardziej wersja z silnikiem 1.5 dCi.

 

mam namiary na autko z takim motorem. bodajże '04 rok.

koleś, od którego niedawno kupiłem swoją klamerkę, autko myślę warte obejrzenia - ja się nie zawiodłem na swojej.

 

PS. żadna rodzina czy coś w tym stylu, gostek poprostu jest w porządku i nie sprowadza syfu, dlatego polecam.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę kupić Almerę 1.6 90KM z 99r. Mam pytanie czy wszystkie Almery N15 były produkowane w Japonii? Jeżeli nie to czy można sprawdzić gdzie ta Almera została wyprodukowana. Chętnie poznam też wasze opinie na temat tego silnika. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam, Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-almera-...00a5d0d&s=1 - kupilem... dobrze zrobilem czy moglem trafic cos lepszego?

Jeszcze jedno pytanie... z tego co sie zdarzylem juz zorientowac to samochodzik nie ma paska tylko łańcuszek rozrządu. Musze wymieniac od razu czy nie?

 

ps. az boje sie odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, chcialem poprosic o pomoc a mianowicie przymierzam sie do zakupu tego autka ale zanim pojade ogladac moze ktos cos was juz wie na temat tej almerki http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3576829 , za wszelkie info bede z góry wdzięczny :)

 

( przechodze z leonclubu.pl prawdopodobnie na almerke poniewaz skradziono mi mojego Leona :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i pytam o Almerę N15 SR. Chciałbym wiedzieć w jakich cenach można nabyć sensowne egzemplarze, czy silnik 1,6 dużo więcej pali niż 1,4 i jakie jest porównanie tego auta do dwóch innych japończyków, mianowicie Civic 6gen i Corolla E11. Są to wszystko auta produkowane w tym samym czasie i jak najbardziej można je porównywać.

Prosiłbym jeszcze o kilka porad, gdzie i jak kupić to auto najlepiej? Czy w Niemczech? Czy w Polsce (SR 3-drzwi prawie nie ma) :-/

 

Dzięki wielkie, pozdrawiam.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga świeżo malowane :!!:

 

I ciekawe, czy te 117 KM to dzięki obciętemu lewarkowi, czy kominowi pod tylnym zderzakiem :diabel:

 

I jeszcze ta mantra:

Bezwypadkowy, Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Sprowadzony :(:

 

Za tą cenę można chyba jednak obejrzeć - przynajmniej przebieg wyglada realnie.

 

pozdro

 

PS. warto zobaczyć pozostałe aukcje kolegi - chyba tylko fotki w aukcjach zmienia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MickeyM_Wawa

McAlmera, dzięki za odpowiedź :)

Faktycznie świeci się jakby prosto po lakierze, nie zwróciłem uwagi na obcięty lewarek. 117 kucy to faktycznie z tego tylniego wyziora leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam specow:),

Rozgladam sie za jakas zadbana n15 po lifcie - trafilem dzisiaj na ogloszenie:

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-almera-...1234943&s=1

wyglada interesujaco poza paroma wiejskimi aspektami typu jakies plastiki na progach - ale do rzeczy - jutro jade ogladac to autko - myslicie ze warto tak na pierwszy rzut oka?

pzdr.

 

ps. na co zwrocic uwage przy kupnie takiej almery

ps2. jaki to moze byc silnik (75km czy 90km) i jak to rozpoznac (oznaczenie na silniku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Gdyby ktos pomogl mi ocenic wstepnie autko to bylbym wdzieczny bo jednak mam kawalek drogi i nie wiem czy jest sens jechac choc wydaje sie byc ok ale zazwyczaj tak jest :( a juz troche jestem zniechecony i chyba nie znjade sobie fajnej Almerki ... :(

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3844378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowym forumowiczem. Zdecydowałem się na zakup Almerki N16 o właśnie jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego dla siebie egzemplarza. Ogaladałem http://allegro.pl/show_item.php?item=268644380

Co o tym myślicie? warto? Ogólnie wygląda spoko. Może nie jest super zadbany w środku (gdzieniegdzie rysy i plamki) ale wygląda na niebity. Największym problemem jest to, że na przednich drzwiach nad szybą ma rdzę - jest tego ze 2cm. Z tego co czytałem to raczej w tym miejscu się to za często nie zdarza. Co może by według Was przyczyną? Warto rozglądac sie za samochodem który po 7 latach zaczyna rdzewiec?

 

Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Dudziniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) a ja jestem bardzo zainteresowany tym o to autkiem http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3781974 czy ma ktoś juz jakieś doświadczenie z 2.2dCi? jak to sie sprawuje no i co o tym sądzicie z góry wielkie dzieki prosze o kazde opinie :)

 

jeżdżę taką od 2 m-cy i wrażenia jak najbardziej pozytywne.

motor jest naprawdę dynamiczny, 300nm mówi zresztą samo za siebie, mógłby być trochę cichszy, a przynajmniej lepiej wyciszona komora silnika. "Niskie zużycie" - należy rozumieć jako min. 7l/100 (miasto).

 

zawieszenie jest dość sztywne (bez jakiegoś dyskomfortu), więc prowadzi się bardzo pewnie.

 

cena widzę normalna jak za tą wersję, więc jeżeli autko rzeczywiście w takim stanie jak w opisie to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się was poradzić, rozglądam się za autkiem, miałem jak dotąd Micre, niestety brutalnie mnie jej pozbawiono - wypadek, kasacja... i zacząłem się rozglądać za czymś fajnym, znalazłem u mnie w mieście ogłoszenie o Almerce N15 1.4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3834420

i chciałem się was spytać o jakieś wstępne opinie co sądzicie, rocznik, przebieg (oczywiście to zawsze się bierze z lekkim nawiasem, bo wiemy jacy są nasi rodzimi czarodzieje), silnik, jak wygląda mniej więcej spalanie takich starszych Almerek (oglądałem statystyki na Spritmonitorze tak wstępnie, ale nie ma jak bezpośredni kontakt z użytkownikami), czy warto ją brać pod uwagę, itp?

Pytam, bo z wyborem micry raczej nie miałbym problemu (choć i w tym znajdą się jakieś niespodzianki), ale po wypadku stwierdziłem, że może poszukam sobie też nisska, ale może już coś ciekawszego, czyt. większego.

 

Ps. jutro postaram się ją zobaczyć, ale jestem ciekaw czy mi coś wstępnie napiszecie, na co ewentualnie zwrócić uwagę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bezwypadkowy...

 

malowany albo prawy przód, albo wszystko oprócz prawego przodu :diabel2: , lewy reflektor wygląda na zaparowany - czyli też cos nie teges.

Porównaj też wygląd spawów przy kielichach amortyzatorów np. z tym:

 

Komora silnika <-klik

 

ostrożność zalecana :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...