Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

100Nx Gti By Ghost Chrupek Brother


GHOST666RIDER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od SPOKOJNEGO ten ze 100nx'a po DACHU co poszedl na graty. Co jakies zle opinie na jego temat? Chcesz mnie czyms zmartwic FOO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, SPOKOjny przejął od Johna hehe. Miałem brać całość, ale sprzątam garage z frutów bo na swój swap nie mam miejsca :D

Tego 100NX'a to szkoda, stan blacharski jako taki, ale reszta bardzo fajna, silnik ładnie i chicho chodził, tak, że powinien jeszcze długo służyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To dobre info. Jezeli chodzi o jego wizualke to naprawde ladna sztuka malo takich sie spotyka. Ogolnie obadamy co z tego bedzie jak wpadnie pod maske.


GTI zgnilo jak kazdy 100nx......... Dokladnie ja je zaniedbalem. Miala byc skoda octavia w zamian, ale pani Agusia stwierdzila Phi 90 KM??!! Tym sie jezdzic nieda ma byc cos co ma 150 km.
Z racji ze czesci do tego auta mam od groma padla szybka decyzja.
Rozpoczynamy PrOjEkT Nr 2.
Chruptaki jezdza maja sie ok teraz pora na ziomala seta.
Zostala nabyta buda do reanimacji w wolnej chwili. Wyglada nastepujaco:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg


Niebawem zdjecia z prac, a bedzie taka sama jazda jak przy P10 eGT wiec godzin pracy znow poswiece sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo sie mowi jak sie tego nierobi :P Dalem rade z tamtym to ten bedzie spacer po parku. Wiem jak go wzmocnic znam te auta na pamiec. Bedzie obspawany i wzmocniony. Dodatkowo wyeliminuje bledy konstrukcyjne. Bedzie gites. 

Pomysl jest na clean look ale obadamy co i jak.
1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta budowa jest dla mojej zony. Ona niechce innego auta 100nxem sie jej dobrze smiga. Ten brzydal ma cos w sobie wiec powstal kolejny niewdzieczny projekt :D
Efekt bedzie na bank ciekawy.

2 godziny zabawy i oto efekt:
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Jednego dziada zrobilem w co nikt nie dowierzal wiec w ramach ciekawostki zrobie 2 takie neverending story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie,że ja nie w temacie ...ale czy to czerwone ma wyglądać jak to czarno-pomarańczowe?

 

Czy raczej  to cudo już jest gotowe i Twoje kolego GOSTH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofu tym moja ma jezdzic a nie ja. Niema szans zeby byla klatka. Rozporki beda nawet mozna powiedziec ze juz sa.

Skyller to tak ewentualnie moze bedzie wygladalo. Ten pomaranczowo czarny byl mojego kolegi.
Jeszcze niewiem jak bedzie wygladal ale na bank bedzie odbiegal od seri, a juz na 100% od tego co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niechce wynalazkow to ma byc normalne auto. Jak bedzie trzeba to fotele z tylu wek i sprzet grajacy i mamy mini bagazowke.

Mozesz byc pewien ze tak obspawam Nx'a ze niema opcji zeby bylo cos nie tak.


2.jpg
 


Jeden gotowy


Cos tam dzialam powoli. Wyciete progi i pare innych carow porobilem.
Blotnik bardzo ladny stan prawa strona.


1.jpg
2.jpg

Wpasowywalem blotniki z niechlubnej corolli.....
4.jpg
3.jpg

Wpasowalem je moim zdaniem elegancko + do tego wypchalem blotnik aby tyl zrobil sie szerszy.
5.jpg
6.jpg
7.jpg

No i udalo sie zrobic tak zeby listwy zostaly.
Progi:
8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...