Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie regulacji nawiewów w N14


gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu temat podświetlenia. Czy N14 ma podświetloną regulację nawiewów? Bo u mnie nie świeci i nawet nie widać żadnej instalacji, ani żarówek. Czy ktoś sie bawił w podświetlanie tego? A może wersje LX takiego nie miały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest podswietlenie chyba jedna zarowka 3,2w (cos jak 5w5). musisz zdjac "koreczki" z suwakow, chyba najpierw jednak odkrecic konsole srodkowa i delikatnie zdjac przod sterowania nawiewami. zarowka jest pod strowaniem ogrzewaniem.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat podświetlenia. Czy N14 ma podświetloną regulację nawiewów? Bo u mnie nie świeci i nawet nie widać żadnej instalacji, ani żarówek. Czy ktoś sie bawił w podświetlanie tego? A może wersje LX takiego nie miały?

 

Czy chodzi o te nawiewy na konsoli środkowej i po bokach? Jeśli tak to niema tam podświetlenia, są tylko zwykłe nalepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zdejmowałem konsolę i chyba wyglądało to wszystko podobnie, w poniedziałek się za to wezmę i zdejmę panel z regulacji ogrzewania. Narazie piękne dzięki.

Pozdrawiam.

 

 

P.S. Jak się tutaj zamieszcza fotki i emblematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie nie mam takiego podswietlenia!!! chyba nigdzie nie ma

 

 

 

P.S. Jak się tutaj zamieszcza fotki i emblematy?

musisz wrzucic fote na jakis serwer i jak juz umiescisz to adres do obrazka musisz ujac w klamry img

 

[img=tutajadresobrazka]

 

 

jak chcesz wrzycic avatar to musisz tez go miec na jamims serwerze i w profilu podac do niego adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już podświetlenie i nawet ładnie świeci ale jakby troszkę za jasno bo miałem tylko żarówke 5w5. Jak mi sie ta zjara to kupie słabszą.

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój Nissan jeszcze w Niemczech. Mam nadzieję, że ta fotka wejdzie. Pozdr.

 

 

 

192025_z_p.jpg

 

http://img.auto.com.pl/o/o/25/192025_z_p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołącze żeby na pisać nowych postów...

 

Jakie typy żarówek/diod można zastosować do podświetlenia zagarów w N14 ?? Czy dioda T5 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66745781 będzie dobra czy ma być W5W http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66253654 ??

 

Jeśli macie jakieś inne diody (chodzi mi o niebieski kolor) które polecacie z własnego doświadczenia proszę o podanie linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie zrobione w trybie auto bez lampy

 

192025_z_b.jpg

 

a drugie też bez lampy ale z dłuższym czasem naświetlania (trochę niewyraźne bo bez statywu) i tak mniej - więcej wygląda w rzeczywistości, tylko trochę ciemniej.

 

192025_z_w.jpg

 

 

A żarówki dałem 5w5 ale chciałbym zastosować w przyszłości diody. Właśnie, może ktoś juz to montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...