Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy jesteś zadowolony ze swojej Maximy ?


Gość strzelec
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Szalony, musimy kiedys to przedyskutowac przy bezalkoholowym ;) Jak wypijemy skrzynke to napewno cos wymyslimy zeby nie skrzypialo :one:

 

No ale musisz wziasc Tomka z soba, on napewno cos wymysli po skrzynce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Odpowiedz na goroca po 3 godzinach po zakupie.

1. Polecam P11. Auto dls krasnali. Zaglowki siegaly mi do podstawy czaszki. Fotele mialy za krotkie sidzisko, i zasada - dobra odleglosc od kierownicy - nogi pod broda. Audi A6 C4 i C5 - pedlay strsznie blisko siebie (C4 manual), nie ma co zrobic z lewa noga, podnozek jest zle wyprofilowany (C5 - automat)

2. Ksenony w A33 sa doskonale.

3. Jakosc materialow porownywalna z Audi A6

4. Swiatla mijania obkawiaja sie mniejsza intensynoscia podsiwtlenia tablicy (miakem ten sam paten w radiu clarion - imho wystarczajace)

5. W porowaniu do P11 - schowkow od groma (na konsoli srodkowej i tablicy 5!). P11 - 3, Audi (telefoan zamiast podlokietnika - 2)

6. Racja. To juz w P11 nie wnilaky do srodka. Ale za to bagaznik jest przepastny :)

 

Zalety:

1. Widocznosc - do przodu ok, do tylu mierna

reszta jak najbardziej zgodna z prawda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej jestem zadowolony ze swojej maximy 3.0 v 6 gle mimo ze tez nie wiem czemu mnie sciaga na lewo kola sa wywazone bo zmineialem tydzien temu opony no i ten problem z absem teraz sie pojawil ale po za tym to super mi sie jezdzi po nowym yorku pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

jestem niesamowicie zadowolony z mojej Maxi... rok razem 100k km i żadnego poważnego remontu... (klocki,opony,olej... eksploatacja no i najważniejszej i najpoważniejszej awarii na trasie - braku paliwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Marcus65

Pomimo małych kłopotów z zapłonem - co wkrótce zamierzam skorygować - jak dla mnie Maxi jest zaj...sta. Wygodne, duże, szybkie i narowiste auto. Jeszcze tylko y-pipe i CAI od Wielkiego Waca, regulacja i będzie miód. :diabel:

 

Pozdro

Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiedź trochę nie w temacie... ale autopoziomowanie xenonów działa tylko podczas odpalenia silnika. Wtedy się same z siebie poziomują i pozostają nieruchome podczas jazdy. Chyba nikt z was nie wierzy, że one pracują całe czas. Przecież na polskiej drodze to silniczki krokowe zdechłby po 3 miesiącach jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź trochę nie w temacie... ale autopoziomowanie xenonów działa tylko podczas odpalenia silnika. Wtedy się same z siebie poziomują i pozostają nieruchome podczas jazdy. Chyba nikt z was nie wierzy, że one pracują całe czas. Przecież na polskiej drodze to silniczki krokowe zdechłby po 3 miesiącach jazdy...

 

Jest jak piszesz... tyle,że czytałem kiedyś test i jak się okazało w autach klasy średniej po 2-3 latach systemy te robiły około 5 stopni błędu, co może powodować że koleś z przeciwka będzie deko świecił po oczach..... Najczęstszą jednak przyczyną jest właśnie, że kolo odpala furę, po czym wsiada żona i np. 2 znajomych na tylna kanapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość wpierdol20

Ja ze swojej maxy jestem bardzo zadowolony...gdy do niej wsiadam czuję nie tylko komfort fizyczny ,ale co lepsze odczuwam komfort psychiczny. Dla mnie bardzo ważne...:)i jeszcze sprawa nagłośnienia bose..ah...mam tylko radyjko, bo Cd się zepsuło ale i tak czystość dźwięku zabija..i jeszcze jeden zestaw audio,czyli silnik...eh..melodia dla uszu:)) nie wiem już za co kocham te auta, chyba za wszystko...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przejechałem się Peugeotem 406 z 1999 roku.

Masakra.

 

Jeździłem luksusowymi autami jakimi nie powstydziłby się Prezydent: S klasą, Cadillac Escalade, Lincoln Navigator ale i także Fiatami i innymi tańszymi środkami lokomocji.

 

Jak na ten wiek auta to po prostu BAJKA PRZEZ DUŻE B.

 

Nie jest to Lambo czy inny supercar, że jeździ tylko w niedziele po równych drogach Riwiery Francuskiej.

 

W skrócie:

- nie żałuje,

- jestem którymś z rzędu użytkownikiem,

- auto po przejściach

i co... ?

Lepiej niż u konkurencji nawet w nowszych produkcjach.

 

Moc wystarczająca, spalania każdy zazdrości (dziś spytałem właściciela Daewoo Leganzy ile pali jego auto i co powiedział ? 10- 12 litrów na setkę. Moja Maxima spala 12-14 w mieście także super.

 

Podczas 14 letniej eksploatacji popsuły się następujące rzeczy:

 

- podnośnik szyby pasażera,

- tłumik środkowy,

- 2 cewki,

- auto gasło na światłach (już rozwiązane,

- amortyzatory,

- przeguby,

- końcówki drążków, łączniki stabilizatora.

 

To tak naprawdę niewiele po tylu latach.

 

Pod warunkiem, że dbasz o auto jak o siebie a nie stoi odłogiem i patrzysz jak parcieje.

 

Odwdzięczy Ci się, że będziesz miło wspominał wóz.

 

Kolejny może być gorszy bo ciężko mieć auto z tak małymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Złego słowa nie powiem na to auto już nim trochę śmigam mam a32 z 97 3.0V6 z gazem SUPER AUTO! na gazie się fajnie jezdzi nie ma roznicy jak na benzynie dynamiczny bardzo dobrze wyposażony. Za 50zł przejadę 200km jest dobrze :)

Edytowane przez bertas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomax-gda

Witam. Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem Nissana Maximy 2.0 V6 '95 i mam pytanie do zorientowanych już klubowiczów jaką instalację i gdzie najlepiej założyć do mojej Maximy. Jestem z woj pom., więc może macie jakiś pomysł??

 

Maximę kupiłem 2 dni. To jest po prostu wspaniały samochód. Przesiadłem się z Sonaty 2.0 16V DOHC 139 KM i jest przepaść. Maxima to klasa. Silnik trochę słaby ale 2.0 V6 to krążownik stworzony do zrelaksowanej jazdy a nie do wyścigów. Na trasie przy prędkości nierzadko 150 km/h spalił 7,8 l/ 100 km.

Edytowane przez tomax-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak tak czytam ten wątek to chyba szybko wypchnę swoją p11.144 w siną dal. Tylko jak sobie wspomnę ile szrotu stoi w polszy to mnie się odechciewa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Posiadałem Maxime qx 2.0 A33. Moje marzenie aby kiedykolwiek posiadać następną...

 

Mam pytanie. podczas sprzedarzy dowiedziałem się o takim przycisku (tryb wygodny czy coś takiego) że auto płynie. Jest coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość fiufiu125

Witam :) moja Maxima nie jest rewelacyjnym egzemplarzem IV generacji europejskiej, jednakże za te pieniądze które kosztowała sprawuje sie świetnie 14 000 km ani razu nie zawiodła póki co odpukać :) jeździ tylko na gazie, ponieważ mam niski budżet ;-)

post-45939-0-86556300-1329428897_thumb.jpg

Edytowane przez fiufiu125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość krycho91

Jak na razie przez te kilka dni jestem zadowolony z auta, zobaczymy co czas pokaże. Co mnie martwi: Ruda która zaczyna mi podgryzać nadkole i to chyba tyle. W porównaniu z moim poprzednim autem czyli Alfą mogę zaobserwować, że ciągnie od najniższych obrotów (w Alfie zabawa zaczynała się od 4tys obr gdy fazy rozrządu się zmieniały) Maxima jest dużo miększa i nie wejdę nią tak w zakręty jak wchodziłem Alfą. Ale za 2 tys nie mam czego wymagać. Wszystko działa oprucz wycieraczek reflektorów, środek w kremowym welurze, deska rozdzielcza w brązie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem od tygodnia posiadaczem Maximy A34 , jak na razie SUPER. Jeździ się rewelacyjnie - ogromny komfort fizyczny i psychiczny :-)

Wiadomo że będzie palić nie mało , ale coś za coś - za taki luksus się płaci . Zastanowię się czy może założyć LPG. .

Polecam każdemu , w tej chwili wydaje mi się że każde kolejne auto to będzie MAXIMA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...