Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T32] - pierwsze wrażenia po zakupie


jslanina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm,to tak jak z kobietami...:buzki:Dlaczego ta,a nie inna?A tak całkiem serio,to za tą cenę CRV dosyć biedne wyposażenie oferuje(z automatem wyjściowo 140 tys w średniej wersji,a chciałem właśnie automat),natomiat Mazda CX5 w środku zdecydowanie mniej miejsca,a to też było ważne kryterium dla mnie.

Przed chwilą dzwonili z serwisu......sonda lambda:laie_67:

Edytowane przez Gepetto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta..., mazda slabo z placem wewnatrz wypada. Jesli fotel kierowcy przesunie sie do tylu (mocno do tylu) to juz tylko dziecko tam sie zmiesci o ile ktos go tam wlozy ;)

Jak dla mnie Honda jest typowo kobiecym wozkiem i nawet sie z tym nie kryja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. W szranki szly cx5 i tuscon i outlander i tiquan i crv i rav i kia (? Nazwa) 

Ostatecznie decyzje po mojej 3 do wyboru podjela zona. Bo: ladny i pojemny i super siedzi sie z tylu (bo tam zazwyczaj jezdzi) i (co dziwne) w srodku najbardziej jej do gustu przypasowalo.

Kwestie techniczno-mechaniczne miala w ...bo nie posiada prawa jazdy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na finiszu została crv i nie wiadomo skąd pojawił się nagle X Trail.Pojechalismy z żoną obejrzeć do salonu i wtedy wątpliwości już nie było. A z żoną jak wiadomo się nie zdziera...:argue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



... Ja na przykład lubię jak samochód ma dużo miejsca z tyłu i w bagażniku, dobrze się prowadzi i ma automat byle nie CVT.

Ja też tak lubię, choć pasażerów czy bagaży w zasadzie nie wożę wcale (bagaże to w zasadzie tylko urlop)
Irracjonalne podejście mam


Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, manix napisał:

Ja też tak lubię, choć pasażerów czy bagaży w zasadzie nie wożę wcale (bagaże to w zasadzie tylko urlop)
Irracjonalne podejście mam emoji848.png
 

Idąc przeciwnym tokiem rozumowania ze 99% czasu nie wykoŕzystujemy maxymalnej funkcjonalnosci danej rzeczy doszlibysmy do zdania ze najlepsza jest hulajnoga a na wakacje jedziemy pociągiem jednoczesnie bagaze wysylajac pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, JackSet said:

99% czasu nie wykoŕzystujemy maxymalnej funkcjonalnosci danej rzeczy

a na megalomanię nic nie poradzisz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest,chyba każdy z nas lubi przestrzeń za nami,czasami wkurza żeby coś sięgnąć z tylnego siedzenia i trochę za krótkie ramię.ale co tam.to prawie Ford transit tylko trochę niższy  i jestem sam. czasami dwie reklamówki + czteropak.lepiej więcej niż mniej no i ile powietrza .też to wolę i jestem wierny tej zasadzie ważny jest ten 1 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest to ponad miare

Jesli masz tylko jeden samochod bo zona nie ma prawka to auto raczej musi byc do "wszystkiego". Nie tlko do miasta na zakupy ale i na wyjazdy i wozenie rodziny itd.

"X" idealnie wpisuje sie w te potrzeby a jesli jeszcze kierowca jest sporych rozmiarow to nie ma innegeo wyboru niz wieksze auto pomimo tego, ze nie potrzebuje na codzien tego "powietrza"

Ja to rozumiem ale np. drobne "kobitki" w wielkich SUV'ach (Q7, X6, XC9, ...)  jezdzace tylko po miescie na zakupy i do pralni to juz moze wygladac "dziwnie" ale kto bogatemu azbroni. Problem robi sie przy parkowaniu, no ale to juz "insza inszosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JackSet napisał:

Idąc przeciwnym tokiem rozumowania ze 99% czasu nie wykoŕzystujemy maxymalnej funkcjonalnosci danej rzeczy doszlibysmy do zdania ze najlepsza jest hulajnoga a na wakacje jedziemy pociągiem jednoczesnie bagaze wysylajac pocztą. 

Z czysto pragmatycznego punktu widzenia masz rację, ale samochód musi jeszcze dawać choć odrobinę przyjemności z jazdy ;-)

Będąc ostatnio w serwisie dostałem jako zastępczego nowego Qashqaia i powiem Wam, że teraz nie żałuję, że kupiłem jednak większego X-a choć tak jak poprzednicy pisali pragmatycznie patrząc to powinien mi wystarczyć QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie.

Wzorem QQ mamy do dyspozycji wyłącznie 1.3 ze skrzynią DCT w benzynie. Niestety najnizsza cena z sesnsownym wyposażeniem minimalnym to wydatek 130k (w promocji). Trzeba dolozyc pakiet zeby miec podgrzewane siedzenia. 

Ciekaw jestem wrażen z jazdy.

Ale taka cena nowego winduje uzywane tez do poziomu minimum 80 tys za 3 latka z nieduzym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...