Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana Nagrzewnicy


PrimerkaTD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacząłem wkoncu dobierać sie do nagrzewnicy. I powiem tak według mnie roboty dla kogoś sprytnego 4h i nie wierzcie w cuda ze trzeba klimatyzacje spuszczać tak jak to widziałem w niektórych postach, trzeba poprostu mieć sprawne ręce :) no ale cóż moja bd się składać trochę dłużej ponieważ po wyciągnieciu nagrzewnicy oraz dociekaniu co jest uszkodzone okazało się ze oby dwa zawory od nagrzewnicy(tzw. można powiedzieć plastikowe gumowe wystające wężyki z kabiny do silnika przkręcone na 4 gwiazdkach) sa spękane a żeby to miało ręce i nogi postanowiłem czegoś takiego poszukać ponieważ z nagrzewnica dostałem tylko nowe uszczełki oraz śruby i nakrętki. Dziwne myślałem ze przyjdzie cały komplet i podejrzewałem ze będzie problem z tymi zaworkami nagrzewnicy ponieważ nawet nie mogę znaleźć ich na aukcjach. Czy ktoś borykał się z tym problemem. Nie jeździłem jeszcze po sklepach aby dowiadywać się ponieważ późno wróciłem tak wiec najpierw napisałem do was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...