Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z układem kierowniczym


leszekns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to mi szczena opadła już całkowicie 

co za dziadostwo w głowie to się nie mieści co za dziady.

 

 

MANIX o jakim lifcie ty mówisz

 

 

Co z tego że są do nabycia za oceanem na pewno byłby taki koszt zakupu że hej  tak jak z tym za***nym daszkiem przeciwsłonecznym(840zł)

trzeba szukać na allegro z jakiś rozbitych

Edytowane przez leszekns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tiide po lifcie ,i nawet tu meksykanie nie włożyli ,albo włożyli a u nas w Polsce wyciągnęli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co po lifcie dołożyli lub zmienili o jakim lifcie mówisz 

Przecież zaraz zakończyli produkcję bo okazał się niewypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne -na zewnątrz inny grill,i nic chyba po za tym,w środku -tapicerka,zegary podświetlane na biało ,gala zmiany biegów nie okrągła.

Osłona silnika plastikowa z góry,nie widzę więcej  

Tiide wycofano z Polski a na siwecie dalej ją robili 

I ostatnia 

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2008 rocznik i jak dobrze mi się wydaje to w tym roku zaprzestali produkcji to o jakim ty mówisz lifcie

 

 

To w egzemplarzach które szły na stany chyba to dołożyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na zdjęcie tam gdzie jest podpis Edek01 to jest Tiida po lifcie moja jest rok produkcji 2011 grudzień !

A zajestrowana została dopiero w Sierpniu 2012r :D

W salonie Nissan Odyssey co codziennie koło niego przejeżdżałem widziałem Tiidy w sprzedaży jeszcze w 2013r

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu ciekawa sprawa bo właśnie ta ostatnia Tiida to Pulsar ale z innymi zderzakami,lampami i grilem :devil:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeździłem na przeglądy moją do Gdańska i któregoś razu zagadał do mnie sprzedawca co moją mi sprzedawał. Jak mi oznajmił ,że zakończyli produkcję, to jeszcze z takim lekceważącym uśmieszkiem to zrobił. Dało mi to trochę do myślenia już wtedy.

 

 

Prawda jest taka że jeszcze trochę pokulam się tiidą bo na razie nie opłaca się jej sprzedawać . 

Ale na pewno już nigdy więcej nie kupię żadnego nissana za żadne skarby świata

Edytowane przez leszekns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,nie patrzcie na nazwy , bo te są mylne. W wielu krajach to samo auto ma inną nazwę i najlepszym prztkładem jest tiida/versa/latio/ a nawet dodge trazo

Pulsar to też almera n15 i n16 ,sunny itp. Pulsar na Europę nie ma nic wspólnego z pulsarem z Azji , który jest notabene, w prostej lini tiidą


Poczytajcie

http://en.wikipedia.org/wiki/Nissan_Pulsar


A ten PULSAR co Ci pezypomina Edek Czyż to nie N16  :devil: z innym grilem ala rover?

1920px-2000-2003_Nissan_Pulsar_%28N16%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest N16 z innym grillem  :devil:  

Manix Pulsar to przerobiona Big Tiida w środku to jest to samo,buda została ta sama, ale na zewnątrz już inny gill, lampy, zderzaki,maska i wmawiają że to Pulsar

Starego lisa nie oszukają.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta europejska jest "narysowana" i produkowana w Hiszpani. jest dłuższa bo ma aż 4387mm i zdecydowanie ładniejsza karoseria , a tiida z Azji ma 4295mm

Ta z Hiszpani to płyta podłogowa z rozstawem 2700 , a ta z Australii i Chin to 2600(czyli jak u nas) Szerokość też przepaść/w zasadzie wszystkie dane są inne.

http://www.nissan.com.au/~/media/Files/Brochures/Specifications/C11-Tiida-Specification.ashx

http://www.nissan.pl/content/dam/services/PL/prices_brossure/prices/Pulsar_cennik_POL.pdf

 

Porównan dokonałem z tej strony http://www.nissan.com.au/

 

Model przypominający rozmiarami  europejski ,jest sprzedawany w krajach arabskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta wersja najbardziej się podoba ,tylko nie ten kolor i zapomnieli o wyświetlaczu a tak bajka 1.8 na automacie ,szyber dach bajka.

 

 

 

Panowie już ustaliłem temat kapsli ,kapsli nie maja na miejscu w sprzedaży trzeba zamawiać oczekiwanie 3dni!

Koszt 1 szt 43zł !!!

Dwa =86zł - rabat kto jaki posiada na YouNissan :devil: 

Teraz najlepsze gość przeszedł się po salonie i patrzył czy teraz wsadzają do najnowszych modeli Nissana 

Nie ma ani jeden model !!!!

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszych listach masz i wygląd i numer.A czy pasuje do note? zapewne,ale pełną odpowiedź mogę Ci dać w Pn 16. Wtedy wyjnę ze swojego i przymierze do nota i micdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam allegro dużo jest części od zawieszenia ale tych kapsli ni cholery , nawet już dzwoniłem pod kilka nr też nie mają

 

Trzeba poczekać aż EDZIU się odezwie może z nim coś się załatwi

Edytowane przez leszekns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helooo jestem załatwiłem jeszcze taniej przejeżdżałem koło  Nissan Zaborowskiego i wstąpiłem co się okazuje na moją zniżkę komplet tych kapsli kosztuje uwaga!!

60 zł!!! czyli jeden 30zł  :devil:

Te kapsle są podobno( PODOBNO)!! -Uniwersalne powiedział że do mocowań górnych tych gumowych będzie pasować do Tiidy!

Na zdjęciach tych kapsli na Gooogle nie ma na opakowaniach napisane do Note,Tiida,Mikcra,QQ itak dalej .

Mniemam że pasują do wszystkich nisanów :devil:

Słuchajcie akcji jestem pierwszym co to zamawia do Polski nigdy nie mieli tego w sprzedaży!!!

A  Nissan Odyssey krzyczą za komplet po zniżce 86zł 

 

Teraz ja się pytam kto chętny bo komplet na moje zniżki to 60zł!!!???????

 

Ranger tak ci pokaże jak to wygląda bo k**wa nie mogę dodawać zdjęć a są gównianej jakości,coś mi się zjebało w dodawaniu!!

https://www.google.pl/search?q=54330-ed000&rlz=1C1LENN_enPL516PL516&espv=2&biw=1242&bih=545&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=eKzfVLXaC8m6aYmxgbgE&ved=0CAcQ_AUoAg

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo zainteresowany tymi kapslami  :wub:  :dribble:. Może zorganizujemy jakiś zakup grupowy ? Zapytałem jeszcze u siebie Polmotorze. Zobaczymy co mi zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW!!!

Cenna dla mnie co znalazłem wczoraj najtaniej w Wawie to 60zł komplet.

Zobacz ile ci powiedzą po zniżkach :devil:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak wyglądają i tak się montuje

 

Ile trza się nagadać żeby zaślepkę wstawić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...