Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z układem kierowniczym


leszekns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co do silnika, to go specjalnie nie czyszczę. Przeważnie na sucho, jakimś pędzelkiem zbieram największe zanieczyszczenia. Plastiki i gumy od czasu do czasu silikonem w spreyu + szmatka z mikrofibry. Jak to mówą, dbam po prostu i tyle ;).

 

Strącasz Edkowi koronę z głowy ;):D

Powiem Ci,że szczęka mi opadła z wrażenia ....Ilu letnie to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no widzę się dba się ma, komora alagancko czyszczona  :)

Dokładnie musisz zasadzić kapsel od Manixa to zobaczysz jak go zamocować partyzanckim sposobem  :)

 

Skyller na mojej głowie korona nie miała by się czego trzymać chyba że uszu :devil:  

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu stuknie 5 lat. W ostanim czasie praktycznie codziennie eksploatowane.

 

Ożeń się ze mną.... ;):D :D

 

a poważnie.... szacunek kolego... podziwiam , zazdraszczam ....

 

Wybaczcie,że Wam temat zawalam...ale musiałam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, wydaje mi się, że na zdjęciu to wygląda lepiej niż faktycznie. Im bliżej ziemi tym jest gorzej ;). Naprawdę nie specjalnie się do tego przykładam ;) - ot po prostu od czasu do czasu przelecę szmatką i pędzelkiem tu i tam i tyle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak nie robię :). Zresztą widać na nim mój blaszany garaż :D. Jest tylko jedno ale - zdjęcie było robione latem, przy okazji innej dyskusi tu na forum :). Dziś pewnie jest torchę bardziej brudny - ale tylko trochę i do momentu kiedy będzie bardziej ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba bez kapsla u Ciebie ,wygląda lepiej niż moja z kapslem :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z facetem który ma identyczną tiidę jak moja, tyle że eksploatowana o rok dłużej. Jego przebieg to...uwaga , 276000km  :blink:

Dla mnie szok! 40000 rocznie , to w jego przypadku diesel się zwrócił  :jump:


auto prywatne , nie flotowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też oczy przecierają ze zdumienia w ASO Nissan jak spisują licznik do przyjęcia samochodu   :blink:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 13,5 letnia Primera i (niecałe - aczkolwiek blisko) 140.000 km...

:claps:

 

Kapselki dotarły made in Japan i pasują idealnie wciska się i jest zatrzaśniecie super sprawa .

Koniec z pieprzeniem się co mycie samochodu  :)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...