Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
suszara

[J11] Pierwszy przegląd i następne.

Recommended Posts

tz1609

Autko odebrane, wymieniona uszczelka i wszystkie elementy rozrządu oprócz łańcucha, ponieważ nie był wyciągnięty i teraz silnik pracuje ciszej. 

Lucky

Drugi przegląd dieselka z adblue w Krakowie (ceny w nawiasach)

Czesci wlasne tj, filtr paliwa (174), oleju (31), kabinowy (31), powietrza (26), płyn hamulcowy (22), olej nissan 5w30 -6L (178), 

Robocizna ASO - przegląd (470), bzdety (24), utylizacja oleju (50) - podobno weszla ustawa w tym roku o oplacie za utylizacje....

Jednym słowem - 700pln taniej niż cena wyjsciowa ASO za częsci + robocizne

• Like 1

tz1609
3 godziny temu, Lucky napisał:

Drugi przegląd dieselka z adblue w Krakowie (ceny w nawiasach)

Czesci wlasne tj, filtr paliwa (174), oleju (31), kabinowy (31), powietrza (26), płyn hamulcowy (22), olej nissan 5w30 -6L (178), 

Robocizna ASO - przegląd (470), bzdety (24), utylizacja oleju (50) - podobno weszla ustawa w tym roku o oplacie za utylizacje....

Jednym słowem - 700pln taniej niż cena wyjsciowa ASO za częsci + robocizne

utylizacja oleju (50) - podobno weszla ustawa w tym roku o oplacie za utylizacje....

Też byłem zdziwiony tą pozycją na fakturze. Biedny pis wszędzie szuka kasy na obietnice wyborcze. ;)

• Like 1

Hunter

Witam. Pierwszy przegląd po roku w serwisie w Gdańsku w KMJ Zdunek na Grunwaldzkiej 1350zł + 99 ozonowanie klimatyzacji. Po lekkiej negocjacji (to już drugi Nissan kupiony u nich) dostałem 15% zniżki na całość. Zamknąłem się w kwocie 1232zł. :)

Na kolejny chyba zabiorę własne "graty". 

Edited by Hunter
  • Like 1

zeke
2 minuty temu, Hunter napisał:

Witam. Pierwszy przegląd po roku w serwisie w Gdańsku w KMJ Zdunek na Grunwaldzkiej 1350zł + 99 ozonowanie klimatyzacji. Ponieważ to już drugi Nissan kupiony u nich i lekkiej negocjacji dostałem 15% zniżki na całość. Zamknąłem się w kwocie 1232zł. :)

Uffff, ja dzisiaj kupiłem pakiet 4 przeglądów za 3290zł u Zdunka w Gdyni. Wychodzi po ok 823zł za przegląd. Niewiele więcej niż jakbym sam kupował materiały i płacił tylko za obsługę. Co jest fajne - przy pakiecie ASO leje (przynajmniej w teorii:) ) oryginalny olej Nissana z butelki zamiast jakiegoś gówna z beczki. A wiemy, że ten olej ma domieszki złota (przynajmniej tak sugeruje cena za litr).

Hunter
10 minut temu, zeke napisał:

Uffff, ja dzisiaj kupiłem pakiet 4 przeglądów za 3290zł u Zdunka w Gdyni.

Szkoda że mi nie zaproponowali takiej opcji <_<

zeke
5 minut temu, Hunter napisał:

Szkoda że mi nie zaproponowali takiej opcji <_<

To standardowa usługa Nissan PL , aczkolwiek raczej trzeba się upomnieć, bo jak widać nie są zainteresowani promowaniem tej oferty:

https://www.nissan.pl/dla-wlasciciela/uslugi-nissana/kontrakt-uslugowy.html

Minus - można zakupić jedynie przed pierwszym przeglądem. Kupiłem dzisiaj pomimo iz przegląd wypada mi w pod koniec lutego, bo ostatnie uaktualnienie cennika było pod koniec listopada 2019. W kościach czuje zbliżającą sie podwyżkę

Edited by zeke

ra345

Pierwszy przegląd z materiałami ASO to około 1300-1400 zł. Kolejne nieparzyste chyba podobnie. A czy Ktoś może wie jaki jest koszt ( z materiałami ASO ), o ile droższe są przeglądy parzyste, np. drugi ? Mają większy zakres.

Lutenet

U mnie pierwszy za 923zł a drugi wykonany dzisiaj za 1099zł - all ASO,  a zakres zgodnie z wklejką w książce gwarancyjnej.

boberekp

W Krakowie drugi za 1050, a z własnymi materiałami po rabacie 502zł

JACKO29
12 godzin temu, ra345 napisał:

Pierwszy przegląd z materiałami ASO to około 1300-1400 zł. Kolejne nieparzyste chyba podobnie. A czy Ktoś może wie jaki jest koszt ( z materiałami ASO ), o ile droższe są przeglądy parzyste, np. drugi ? Mają większy zakres.

Nieźle czeszą klientów...1400 pierwszy przegląd....Już nie chcę wiedzieć jakie mają ceny za naprawy!

ra345
4 godziny temu, JACKO29 napisał:

Nieźle czeszą klientów...1400 pierwszy przegląd....Już nie chcę wiedzieć jakie mają ceny za naprawy!

No właśnie zaczynam widzieć, po Waszych odpowiedziach, że w Gdańsku coś mocno zdzierają. Chyba dlatego, że w pobliżu nie ma konkurencji. Choć kupić nowe auto udało mi się u nich całkiem korzystnie. Poprzedniego QQ serwisowałem w Elblągu, ale ich zamknęli za kombinacje. 

Ale wracając do Waszych odpowiedzi, to wygląda że parzyste przeglądy to jakieś do 200 zł więcej niż nieparzyste. Dzięki za odpowiedzi.

zeke
3 godziny temu, ra345 napisał:

No właśnie zaczynam widzieć, po Waszych odpowiedziach, że w Gdańsku coś mocno zdzierają. Chyba dlatego, że w pobliżu nie ma konkurencji. Choć kupić nowe auto udało mi się u nich całkiem korzystnie. Poprzedniego QQ serwisowałem w Elblągu, ale ich zamknęli za kombinacje. 

Ale wracając do Waszych odpowiedzi, to wygląda że parzyste przeglądy to jakieś do 200 zł więcej niż nieparzyste. Dzięki za odpowiedzi.

Jest konkurencja w 3city. Drugi autoryzowany serwis to Promotor i oni mają niższe ceny od Zdunka. Oni nie mają salonu, więc są mniej znani, stąd bardziej "elastyczni".  Korzystałem z obu firm, jakość podobna. Niestety, oba serwisy nie obroniły się przed jakąś wpadką. 

ra345
2 godziny temu, zeke napisał:

Jest konkurencja w 3city. Drugi autoryzowany serwis to Promotor i oni mają niższe ceny od Zdunka. Oni nie mają salonu, więc są mniej znani, stąd bardziej "elastyczni".  Korzystałem z obu firm, jakość podobna. Niestety, oba serwisy nie obroniły się przed jakąś wpadką. 

Dobrze wiedzieć, jak przyjdzie pora przeglądu trzeba będzie dokładniej ponegocjować przed wyborem. :)

Ja z mojego miejsca zamieszkania mam w sumie tyle samo do Gdańska co do Olsztyna, ale tam zawsze było jeszcze drożej.

zenon1

Witam kolegów.

Już prawie rok jak QQ  1.5 DCI wyjechał z salonu.

Gwarancja 5 letnia- doradzcie czy wykupować pakiet przeglądów? i jaki 4 czy 5 ?

Pakiet 4 przeglądów ok 3750 zł- 5 przeglądów ok 4400 zł

Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?

Może tak jak częśc kolegów pisze - swoje częsci zawozić na przegląd?

Jacoob

Ja bym kupił pakiet i miał z głowy na 5 lat kupowanie części itd.
Koszt 880zł / rocznie za przegląd z częściami to moim zdaniem bardzo dobra cena.

buba1982
21 godzin temu, zenon1 napisał:

Witam kolegów.

Już prawie rok jak QQ  1.5 DCI wyjechał z salonu.

Gwarancja 5 letnia- doradzcie czy wykupować pakiet przeglądów? i jaki 4 czy 5 ?

Pakiet 4 przeglądów ok 3750 zł- 5 przeglądów ok 4400 zł

Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?

Może tak jak częśc kolegów pisze - swoje częsci zawozić na przegląd?

Cześć!

Dotychczas byłem na 3 przeglądach, żaden z nich nie kosztował mnie więcej niż 1000zl.

Materiały markowe, ale zawsze sam je dostarczam do serwisu na przegląd.

Pytanie, chcesz kombinować i zamawiać sam, jeśli nie, to warto wziąć pakiet. Jeśli wiesz, że jesteś w stanie sam zakupić materiały - wyjdziesz na to samo, tyle, że nie zapłacisz od razu 4400zł, a np, 5x900zł (uśredniam kwotę)

Edited by buba1982