Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Czujnik położenia wału...


Gość elcoruso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pojedz do serwisu i powiedz im ze zostałeś listownie zaproszony do nich na bezplatną wymianę czujnika.ja tak zrobiłem 2 razy i nie płaciłem nawet złotówki.

I co im pokaże??? Poza tym i tak już wymieniony czujnik i zaplacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa pomyslnie rozwiazana!

 

Dzisiaj rano dostalem telefon od dealera Nissana J.M. Mazur Walbrzych "zapraszamy do odebrania pieniążków za czujnik i wymiane" :D

 

Kilka minut poźniej telefon z Nissan Poland, ze nie moga zająć sie tym problemem i że jest to sprawa deleara u którego bylo to wymieniane, zglosili to zatem do Mazura.

 

Podsumowując dealer Nissana w Walbrzychu zachowal jednak twarz zwracając mi pieniadze, które poczatkowo nie slusznie skasowal. Nie zmienia to jednak faktu, ze gdybym nie zglosil tego problemu do Nissan Poland to zostalbym po prostu na 250 zeta skrojony przez dealera :?

 

P.S. Przy okazji jak tam juz bylem to przejechalem sie nowa P12 w 1.9 dCI i dostalem dość korzystna oferte na nową P12 z roku 2004, 5D i 2.0 benzyna.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko skończyło się dobrze. Szkoda tylko, że dealer nie załatwił tak sprawy juz na początku. Troche wyszedł na głupka, kasując Ciebie a teraz musiał oddawać kaskę. Ale tak to u nas bywa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wyszedł na głupka, kasując Ciebie a teraz musiał oddawać kaskę. Ale tak to u nas bywa. :wink:

w tym miejscu zostawie lekkie niedomówienie... :lol:

 

Warto było upomnieć sie w Nissan Poland, nic mnie to nie kosztowało, nie miałem nic do stracenia, a zyskałem w sumie 250 zł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...