Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350Z 13E7


13E7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce Cie martwic, ale bol bedzie.

 

Choc z drugiej strony blotnik, maske, szybę na allegro znajdziesz dosc tanio.

Tylko blotnikow duzo maja od USA, a tam brak miejsca na kierunek pod znaczkiem.

Nadkola sa tanie zamienniki, ale ciekawe co z progiem, podlaga, i co dalej poszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko próg i podłoga martwi bo błotnik to około 400 zł szyba 600 maska 500. Zawias się wydaje ok bo dojechałem 500 metrów na parking i oprócz tarcia opony o błotnik nic się nie działo.no zobaczymy jak to będzie wyglądać u lakiernika. Póki co muszę znaleźć kogoś ogarniętego w łodzi i zawieźć auto na lawecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że zawias dostal a napewno banan. Ogólnie mocno musiales za***rdolic. Kiepsko może być pod spodem bo ta część karoserii akurat jest mega ch*jowa do wyciągania. Ale może to tylko powierzchowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Myślę że zrobią Ci tak ze śladu nie będzie. Dla przykładu w Niemczech jak chciałem dać 1 auto do blacharza (małe i średnie wgniecenia) to powiedział ze się nie da naprawić, żeby kupić nowe a on zamontuje a najfajniej było jak krzyknął cenę - chyba byłoby za to nowe auto :D nie doceniamy polskich fachowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a dopiero żeśmy się cieszyli z Twoich nowych gratów od Matber'a. Powodzenia w odbudowie. Będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje kolego. Niestety musze Cię zasmucić jeśli chodzi o koszta składania Zetki bo sam kupiłem "lekko" uszkodzoną i wiem jak to wygląda. Kwota z początkowych kalkulacji ma sie nijak do tego co wyjdzie na końcu i bardzo często trzeba wziąść to x3.  A co do zawieszenia to lepiej sprawdzić geometrię bo nikt nie chciałby załapać zonka przy wyższych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ,że pojechałeś po bandzie nie ma co się martwić błotnik,szyba ,maska,lakierowanie w dwa koła się zmieścisz i na zlot będziesz ,może jakiś plastik dojdzie -najgorsza ta szyba bo była oryginał i trza jakiś zamiennik chyba że używka albo będzie nowa elegancka nie porysowana też dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudne uszkodzenie :( współczuj kolego, oby pod spodem nie było zbyt dużych zniszczeń. Informuj jak idzie naprawa i co stwierdzono. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Błotnik, maska, szyba i próg trochę zagięty ale wszystko do zrobienia. Mogło być gorzej...

A tymczasem muszę sprzedać kolektory wydechowe japspeeda. Ktoś chętny ?

post-75063-0-92570000-1455104867_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze tylko malowanie zostało. Czekamy na lakier. Przy okazji klamki zrobię czarne, ten kawałek zderzaka pod grilem i znaczek z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki trzeba rozebrać na części pierwsze i dobrze zetrzeć ten lakier bo inaczej nowy będzie się odparzac i odpadam a nawet i to nie gwarantuje czy za rok czy dwa nie zaczną się jaka. U mnie raz poprawili a po 3 latach znowu zaczyna się na jednej odparzac a na drugiej odpadł kawałek lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiem Ci, że ja się załamałem jak wjechałem w ogrodzenie, ale jak widzę co Ciebie spotkało to się zacząłem zastanawiać czym ja się właściwie martwiłem, bo to bez porównania. Ważne, że już wszystko jest okejka :D

Przy okazji: Duże koszta wyszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładane wszystko do kupy? To super. Nie mogę się doczekać jak ja wrócę do gry już z 3 miechy nie widziałem zety na oczy. Jeszcze z miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...