Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350Z 13E7


13E7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie coś co mnie bardzo interesuje mianowicie w jednym dokładka zderzaka a w drugim airduct. :) Zetka sama w sobie jest ładna ale dopiero jak stoją dwie obok siebie widać jak dużo daje to wykończenie zderzaka w postaci dokładki. :)

 

Obie prezentują się kozacko ze wskazaniem na rudą ponieważ to dla mnie najładniejszy kolor dla Zetki. 

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem matber1 na szczęście nie trzeba się śpieszyć bo ktoś to sprzedaje w większych ilościach tylko ta cena 650zł ale ciul raz się żyje. Chwileczkę musi poczekać bo na przyszły tydzień muszę doposażyć się w dystanse. Właśnie skończyłem kompletować wszystkie chlapacze. Trzeba sobie dozować te przyjemności. Dłużej się człowiek wtedy cieszy.  :dribble:

 

Żeby nie było off-top'a czekamy na dźwięk wydechów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej hej kiedy to tak upaliliście :P ??

Kurcze piszcie następnym razem na forum że ktoś się wybiera na jakąś pojeżdżawkę :P
Ale boczury to widzę że szły konkretne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 stycznia ;) no pytałem ale dzień przed :P no było spoko tylko sporo lodu i był problem z wjazdem na górkę przez niektórych

Dzięki koledze matber1 zetka dostała dystanse +25mm :) wreszcie to jakoś wygląda... Na fotach widać różnice :P

post-75063-0-75020500-1454178323_thumb.jpg

post-75063-0-25123400-1454178381_thumb.jpg

post-75063-0-42917100-1454178396_thumb.jpg

post-75063-0-42340300-1454178412_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo lepiej wygląda to koło z dystansem  ,  też uważam że seryjne tylne koła są za bardzo schowane  do nadkoli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No latarnia... A było coś w stylu moc,drift,odcina i Nissana nima ... Mam tylko nadzieję że koszta nie będą jakieś w ch*j wielkie ... A Zambrów kapkę daleko. Wolałbym coś w łodzi lub okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do wyrazow wspolczucia.

Mam tylko nadzieje ze strat w ludziach nie bylo.

 

Masz chociaz AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...